5.3.10

Damat Ferit ile güne başlarken :)

Yazan: Damat Ferit | 5.3.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Damat Ferit ile güne başlarken :)

Konnichi wa:) Merhaba cicişler huhe:)) Ben geri geldim bilmiyorum ne kadar sevindiniz ama geldim lan işte.:) Vallahi direkten döndüm de geldim. Az daha gol oluyordu :)) cennetteki hurilerle buluşuyordum, öbür taraftaki resepsiyona kadar gittim. Baktı bana şöyle bir resepsiyonist , git lan geri burayı da bozacaksın adını duyar duymaz hurilere bir hal oldu, bize zor yetiyorlar zaten, piyasayı alt üst edersin sen diye beni geri postaladılar dünyaya huhe:)) Huriler üzüldü tabi haliyle ama özlesinler canım biraz değil mi:))


İşte hastaydım işin özü, bir illet vardı başımda kurtuldum artık o iletten galiba. Bundan sonra daha dinç, daha dinamik, daha egzotik, daha otantik, daha yahuşuklu, daha fazla saçmalayan bir Damat Ferit olacak huhe:) Hep derler ya hastalıktan sonra yaşamın ne kadar kısa ve anlamsız olduğunu falan anladım diye bırak allah aşkına ya kime ne diyorsun sen arkadaş, ben senin ciğerini bilirim huhe:) Böyle derler 2 hafta sonra kaldığı yerden devam. Hehehy :))

Ayrıcana, hastayken ne kadaar çok sevenim olduğunu anladım lan. En çokta buna sevindim. Deli gibi arayan olmuş telefonu (yanımda olmadığı için "ben" bakamdım hiçbirine ama) sonra blogcu arkadaşlardan mail atanlar, bloga yorum bırakanlar, twitterdan mesaj atanlar. Sağolun lan, vallahi benim gibi duygusuz bir adamı bile sevindirdiniz. Unutmayacağım onları hiç:)) Bu bana daha fazla saçmalama cesareti veriyor huhe:)) Ağlasam mı lan ki reyting yapar mı:P Ühühü huhe:))

Bir de 1 ayı aşkın süredir yatıyorum neredeyse. Ondan deli gibi fikir, saçmalık birikti ben de. Bunları sizle paylaşacağım, kendinizi hazırlayın anacım. Sonra yok ben bu kadarına gelemem, gülmekten yüzüm kırışacak estetik için param yok sonra yok efendim işim var gücüm var bu kadar saçmalık bombardımanını hak etmiyorum gencim güzelim seni üzerim demeyin:))

Ayrıca bu BlogMania'nın haline çok üzüldüm ben yoksa ne yapar ne eder rüşvet verir kalırdım hurilerle ama misyonumu tamamlamadım daha burda. Ben olmazsam ne yapar bu blog huhe:))

Hadin görüşürüz, öptüm falan:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 14 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. anaaaa geçmişler olsun, hoşgeldin :)

 2. Huhe teşekkürler küfkedisi geldik bakalım geri:D

 3. yaa feriiit, niye saçmalamak diyip duruyosuun, olur mu öyle şeey, sen çok mantıklı yazıyosuuun... :P:P hoşgeldin nan, yüreğime, boşver bee, elalem ne der se de sin :D

 4. hadi hadi hadi hadi hadiiiiiiiii dırırıınımm :)) huhe:) saçmalamak kelimesi aslında bana çok ters hayat felsefeme aykırı :D

 5. Heyooo hoşgeldinnnnnnnn. bas gaza damat bas gaza kim tutar seni bas gazaaaa

 6. damaaaattt bebebyim yaaa..
  nen vardı kuzum ya! Geçmişler olsunnn sensiz buralar çok ıssız ve sakindi :( seni çoközzledik!
  Bidaaa böyyle nolar gitme :)mucu mucu!
  çok sevgili hayranın mel :)

 7. Geçmiş olsun

 8. Tuğçe huhe teşekkürler:)) çok basmayayım gaza ya o kadar enerjim yok daha:))

  Cemo: Sağol:)

  Mellll, :)bebeğim ben de seni çok özledim vallahi huhe:) bensiz sakindi demek ki boşluğum dolmadı tabi sen de haklısın bir damat ferit kolay yetişmiyor çok sevgili hayranım Mel:))

 9. nazarboncugu dedi ki...

  merak etmiştim bana da noluyosa!bloguna da yazmıştım hatta heheh neyse hoşgeldin hoşgeldin damat ferit :) neşeli yazılar bekliyoruz nokta :))

 10. Huhe teşekkürler nazar boncuğu:))

 11. Yavrum damat yazmanı da özlemişim nan:P:p Headerı da sen değiştirdin galiba yine yine pek bir garip olmuş:P

 12. Geçmiş olsun ya iyileştiğine sevindim. Bende diyorum bu çocuk nerde, kimler kaçırdı nerelere sakladılar diye :h:

  tekrar çok çok geçmiş olsun ;)

 13. Teşekkürler Gülşah, kim kaçırabilir beni huhe:))

  Kaan lan huhe:))

 14. ne biliyim hayranlarından biri yapmıştır belki :c:


Leave a Reply