23.2.10

Tayyip Erdoğan'a ayakkabı fırlatılması

Yazı: Tayyip Erdoğan'a ayakkabı fırlatılması

Ve sonunda bu da oldu. Çok sayın! başbakan Tayyip Erdoğan'a İspanya'da ayakkabı fırlatıldı. Ama viva kürdistan diye bağıran şerefsiz sütü bozuk ıskalamış ayakkabı yı. Korumanın alnının çatında noktalanmış ayakkabılı eylem. Nasıl kavrayıp attıysa artık jet gibi gidiyor ayakkabı. İlk izlediğinizde ayakkabı nerede nan diyebilirsiniz.

Aslında Tayyip amcaya atılan ayakkabıdan dolayı pek üzülmemiştim. Keşke suratında patlasaydı diyebilirsiniz. O zaman ilahi adalet derdik heralde hepimiz son yaşananlardan sonra. Ama o ayakkabıyı atan PKK yandaşı biri olunca tüm hevesi kursağında kalıyor insanın. Sonuçta o ayakkabıyı atan adam bir şerefsiz sütü bozuk yediği kaba pisleyen. Yakalasan bir kaşık suğda boğarsın. Bir güzel dalgamızı geçecektik olmaz ki:)


Kısacası pek istediğimiz gibi olmadı. Taraf gazetesi belki yarın başlık atar. Ayakkabının ardındaki sır. Belgeler.!! Hangi paşa tuttu ayakakbıcıyı.! hehe:P Beklenir yani bunlardan herşey:)

Bu olayın ardında da bilmediğimiz şeyler dönüyordur bence. Öyle bağımsız bir sütü bozuk değildir bu. Yine sütü bozuk abileri vardır bu şerefsizin. Neyse efendim. İşte videomuz da burada. Ayakkabının fırlatışış videosu.

Tarihe bir not olsun diye yazdım aslında. Blogta yerini alsın. En sonda bir yavaş çekim var. Daha net görülüyor. Olan korumaya oldu:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Adsız dedi ki...

  çook güzel hareket diyenler :)

 2. "Yüz verirsen ayıya gelir s.çar halıya" diye bir söz vardır al sana aynısı bu faşo vatandaşlara yüz veren kendisi

  :c:

  Ama ne olursa olsun benim ülkemin başbakanına bir şerefsizin ayakkabı fırlatmazı üzücü.

 3. Bence de ayakkabı fırlatılmayı hakeden insan BUSH tu ve asıl onu ıskaladıkları için çok üzülmüştüm...Bizim başbakanın onun kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum ki zaten fırlatanda şeref...in biri zaten onun yandaşları da dağlarda askerlerimize kurşun fırlatıyor..

 4. "Hangi paşa tuttu ayakkabıcıyı????"

 5. Blogmania diye değil siyasetmania diye bir blok açsaymışsın keşke.
  Hükümete olan tüm kinini bir şekilde kusman gerekiyordu sende başta çizgisi apayrı olan bir blokta bunu gerceklestırıyosun.
  Bence dedıgımı dınle sen.
  Paso hukumete ve tarafa saymak için özel bir bilok aç.
  Sonra yandaş biloklar bul çığ gibi büyü bir hareket filan oluştur.
  Burada da eskısı gıbı blok tanıtılsın.
  saygılar.

 6. Sevgiler Mel Jones:)

 7. mucuka bebeyim :)


Leave a Reply