3.2.10

Taraf değil Tarak Gazetesi | 3 Video (harika)

Yazan: Ukturk | 3.2.10 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Taraf değil Tarak Gazetesi | 3 Video (harika)

Taraf diye bir gazete var biliyorsunuz. Çeşitli darbe iddaalarıyla gündemden düşmeyen demokrasi savaşçısı.! bir gazete kendileri. İşte o gazetenin ipe sapa gelmez iddaalarının ne kadar aptalca olduğunu dile getirilse de anlamayan veya anlamak istemeyen, gazetenin arkasındakiler sorgulamayan bir kitle de mevcut tabi ki. Herkes aynı şeyi düşünecek diye bir şey yok sonuçta. Yeter ki dürüst olsun herkes, bir gün böyle yarın şöyle olmasın. Allaha şükür öyle değiliz biz. Abdestimizden de şüphemiz yok. Ama Taraf gazetesinin ve onu okuyup savunan koyunların bence öyle bir sorunu var.


İşte bazı amatör filmciler bunu güzelce anlatmışlar mizahi bir yolla. Son zamanlarda izlediğim en güzel, en anlamlı, en komik videolar bence bunlar. Daha önce izleme imkanı bulamamıştım. Gülşah'a da teşekkürler buradan.Onun sayesinde öğredim. 3 seri halinde. Hepsini izleyin derim harika. Ayrıca paylaşın Facebook'ta orada burada. Bari bir işe yarasın şu siteler, şu güzelim videoları herkes izlesin.!

Ayrıca bu arkadaşların sadece Tarak gazetesi ile ilgili videolarında başka bir sürü kaliteli videosu var. Youtube sayfaları için buraya. İnternet siteler için ise buraya tıklayabilirsiniz.Hahaha:P Çok güldüm ben izlerken umarım sizde beğenmişsinizdir. Taraf değil tarak gazetesi:P Bloglarda sosyal medyada da çok fazla yandaş medyacı var ama ben yine de yazdım. Gerçekler ortada bebişim:P Herkes kimin ne olduğunu iyi biliyor.!

Üç gün sonra darbe yapıcaz.
İmza: Ordu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. =) ben de paylaşıcaktım blogumda, üşendim paylaşmaya iyi etmişsin paylaşarak. Üşengeçliğimi atayım bende eklicem.

    Çok eğlenceli bi iş çıkarmışlar özellikle "İsmail"e çok gülmüştüm =))

  2. Harika bence de. İzlemeye değer çalışamalar kesinlikle. Ayrıca şu üşengeçliğin geçsin çabukca hehe:p

  3. Geçmeeeeez =P Ah bi geçse neler yapacak da işte..

  4. paylaştığınız için teşekkürler :)

  5. Conmech, süpersin gerçekten Genç ampülleri izledim şimdi harika paylaşmadan duramayacağım onu da:P


Leave a Reply