14.2.10

Flying Lady & Simsponge | Blog Tanıtmaca

Yazan: Finduilas | 14.2.10 | Kategori: , , |
Yazı: Flying Lady & Simsponge | Blog Tanıtmaca

Şimdi öncelikle şunu bir netleştireyim, Flying Lady ve Simsponge iki ayrı blogun iki ayrı yazarı. Neden ikisini de aynı postta yazdığım konusunda ise hiçbir fikrim yok.

-

Blogun Adı:
Flying Lady's Silly Life

Flying Lady kendisini; ''Daldan dala.Bildiğin ergen işte.'' diye tanıtmış. Böyle de samimi bir insan kendisi. Madde madde yazmayı seviyor, sık sık yazsa bence çok daha iyi olacak diyerek sitemlerimi iletiyorum.

Ayrıca Flying Lady'i okuyunca eski blog zamanlarımı hatırlıyorum ben, böyle yazardım ben de bir zamanlar, hey gidi hey. (Eski blog zamanlarım diyorum ama aynı zamanlarda blog yazmaya başlamışız. O da ayrı bir konu. ) İşte böyle.

-

Blogun Adı: Simsıpanç'ın Blog Şeysi

Simsponge, her kafasına takılanı eğlenceli bir şekilde yazan bir blogger. Simpsons ve Shakira hayranı olduğunu düşünüyorum ama ne kadar doğrudur tabii bilemem.

Temmuz 2009'dan beri blog yazarı kendileri, o zamandan beri Zihnimin Hortlakları adlı bir seri yazıyor ve kolaj şeklinde sevdiği,sevmediği,ilginç bulduğu şeyleri okuyucularına aktarmaya çalışıyor.

Uzun lafın kısası can sıkıntınızı 1-2 dakikalığına geçirebilecek bir blog.

-

Hadi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. :n: sırf bunu kullanabilmek için yorum yaptım.
    :i: bi de bu.

    jgnfdh

  2. Findu, Sipsımanç'ı biliyordum ama Flying Lady'i ilk defa gördüm:P Bakalım nasılmış güzel miymiş. Bir de Angelica bu da sana gelsin :m:

    Bir de resim ben de gözükmüyor yazının görseli sorun ben de mi ki? :P

  3. vallahi bende gözüküyor resim. :P

    durun ya ben de yapıcam :h: :g:


Leave a Reply