24.2.10

Bu hafta en beğendiğim yazılar #2

Yazan: Ukturk | 24.2.10 | Kategori: , |
Yazı: Bu hafta en beğendiğim yazılar #2

Haftanın Yazıları bölümünü her hafta yapacağım demiştim ben ama o öyle olmadı:P Bir de Mel Jones'tan bir eleştiri aldım. Diyor ki, yeter Kaan efendi siyaset mania yaptın güzelim blog mania'yı git kendine siyaset blogu aç orada yap siyasetini dedi bana. Bana dedi hehe:P Daha çok blog görmek istiyoruz adına yakıştığı gibi BlogMania da dedi. Bana dedi:D Kendisine hak verdim. Bundan sonra yapmam öyle şeyler.:) Arada bir yaparım:P Neyse bu aralar en beğendiğim blog yazılarını paylaşmaya başlayayım ben hemen:P:p


# Ayın Röportajı - Bi Dost

Bu hafta en beğendiğim en çok güldüğüm yazı bu galiba. Kimden mi dersiniz. Kim olacak canım. Tabiki Malın Gözünden.Sevgili Rectoa'dan yine damga vuracak bir yazı. Öyle bildiğiniz röportajlar gibi değil. Sorular çok çok orjinal. Okumak eğlenmek isteyen .Bi Dost hakkında bilinmeyenleri öğrenmek isteyenler kaçırmasın bu yazıyı eğer hala okumadıysanız:P

# Biz dile söze bakmayız, gönle hale bakarız

Hülya, blogunda Şems ve Mevlana'nın dostluğunu anlatan bir hikayeye vermiş ve onun üzerinden beklentilerini ve düşüncelerini açıklamış. Hikaye çok güzel daha önce belki benim kazmalığımdan olsa gerek duymamıştım. Okumanız iyi olacak bence. Çok hoş çünkü. Hülya'ya teşekkürler burdan:)

# Katil Telveler

Bu yazının başlığını önce katil develer diye okmuştum ama sonra yazıdaki görselle bağdaştıramamıştım bir daha baktım deve değilmiş telveymiş:P Öyle bir aımda var işte bu yazıyla ilgili. Uzun zamandır pek yazmayan Geyik Mühendisi şimdilerde yine eski performansına ulaşmış döktürmeye devam ediyor. Bu yazısı da çok güzel bence. Adam bu işi biliyor. Okunası yazılardan:)

# Gelecekteki Sevgiliye Mektup

Bitli Limon blogundan bu yazımızda. Köşeli Portakal yazmış gelecekteki sevgilisine. Çok beğendim. Bitli Limon blogu zaten harika bir blog bence. Çok dolu dolu yazılar var ve sürekli güncel. Bu yazıda çok güzel, doğacak çocuğuma mektup yazarla ya genelde bu da onun sevgili versiyonu. Çok hoş olmuş:)

# Bir siyasi gövde gösterisi alanı olarak hukuk

Bonibonla İntihar'dan bu yazıda. Son yaşanan Balyoz darbe planı yaşanan yargı krizi üzerine olan endişelerini ve düşüncelerini yazmış Hande. Güzel bir yazı olmuş. Benim düşüncelerimi yansıtıyor. Ah bak yine siyasi bir şeyden bahsettim:P Ama güzel yazı okumak gerek:)

# Format C

Finduilas'tan çok güzel bir yazı. Bir eleştirisini dile getirmiş aslında. Çokta güzel yapmış. Sonuna kadar haklı dediklerinde. Destekliyorum:) Hala okumayan görmeyen duymayan varsa okusun bence:)

# Boşuna Okumayalım

Berraque'ın annesinin (sular seller gibi) 2 dil bilen/konuşan , üniversiyenin ilgili bölümlerinden mezun , erkekse askerliğini yapmış , ehliyet sahibi eleman aranıyor .sigorta + 700 TL maaş diye HSBC ilanı görmesi ve gelişen olayları anlatıyor yazı. Çokta haklı bence. Dalga mı geçiyorlar anlamak güç:)

# Belki de bu yüzden sevdiniz

İbrahim Ortaç'ın Kuyruk Acısı blogundan bir yazı. Çok süper harika bir yazı. Adam hikayeleri. Bayıldım dersem yeridir. Mesela demiş ki; Adam laf ebesiydi. dili belasını çeken bülbüldü, güldü, sümbüldü. Adam dün bir kuldu yarın bir gün kül olacak. Bunun gibi, cümleler dizisi. Yaratıcılık kokuyor tamamen.

Daha 2-3 yazı daha vardı beğendiğim ama bulamadım unttum. Not almayı öğrenmem lazım hep böyle yapıyorum:) Esen kalın sevgili bloggerlar:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Adsız dedi ki...

  bu haftada bu listede bana yer veren akademinin üyelerine sonsuz teşekkürler.

  haftaya yine ben, yine ben!!

 2. Rectoa, haha:P:p Abicim biraz kötü yaz sende macbur bırakıyorsun beni yazmak için daha diğer yazlarından da ekleyecektim de sonra dedim 1 tane yeter:P

  Kötü yazmaya çalış iğrenç espirler yap bakalım yapabilecek misin:P

  :m:

 3. aa yine ben varmışım. :P teşekkür etmece.

 4. uu yeni gördüm , teşekkür ederim ukturkoş (L)

 5. Findu :P:p

  Beraaque, bişey değil, kim olsa yazardı zaten hehe
  :n:

 6. Sanursam bırılerı bana kızmış :)

 7. Mel Jones, yok hayır kızmadım:P kızmak mümkün değil sana nasıl kızarım.. çüünkü haklısın:P:p

 8. Benim yazıma da yer vermişsin, teşekkür ederim usta :)

 9. Mühendis, zaten kaç tane güldüren blog var ki bizi, sizleri de kaybetmeyelim hep yazın:P


Leave a Reply