24.2.10

Asım Yıldırım | kirli zihniyet .!

Yazan: Ukturk | 24.2.10 | Kategori: , , , , , , |
Yazı: Asım Yıldırım | kirli zihniyet .!

Asım Yıldırım. Stv Haber Spikeri. İşten çıkıp eve gidecektim ki az önce istasyon cafe blogunda gördüm. Bu Asım denen Türkiye sınırlarında beraber yaşamaktan utanç duyduğum kişilik şöyle demiş haberler esnasında. Bu son gözaltılar ve Grizu faciası hakkında,

"Geçen sene Aralık ayında Bursa'da bir maden kazası meydana gelmişti. 19 madencimiz can vermişti.

Peki bu olaydan hemen bir gün önce ne olmuştu bir hatırlayalım. İstanbul'a cumhuriyet savcılarına İbrahim Fırtına, Aytaç Yalman, Özden Örnek gelip ifade vermişlerdi. Geldiklerinin hemen ertesi günü, pazar akşamı ise Bursa Mustafa Kemal Paşa'da 19 madencinin öldüğü maden kazası vuku bulmuştu.

Dün gözaltılar oldu, Balyoz Darbe planıyla ilgili, bugünse ne yazık ki işte Balıkesir Dursunbey'den gelen böyle bir maden kazası haberi var. Nasıl bağdaştırırsınız ya da var mıdır bir bağlantı yoksa sadece ve sadece tevafuk diyebileceğimiz hadiseler midir bunlar, bunu da sizin izanınıza bırakıyoruz. Belki de varsa da bir bağlantı tabii komplo teorisi üretmek hiç hoş değil. Çünkü birisinde 19 kişi diğerinde 17 kişi can verdi."Bunu okudum ya ağzıma gelen ne varsa söyledim bu Asım'a. Afedersiniz ama Oha lan Asım oha.!! Yuh.! Nasıl böyle bir çıkarımda bulundun anlamaya çalıştım ama yok hiç bir akıl sahibi insan bunu düşünüp söyleyemez bence. Art niyet olmadığı sürece altında.

Cemaatinden ulemasından demek ki böyle bir emir geldi ki piyon Asım Yıldırım'da uyguladı bunu bu şekilde. Asımcım yanlış yapıyorsun ama elbet hesabı sorulur senden de bu sözlerinin bu yalanlarının. Şimdi rahat uyu bence yatağında Hoca efendi okuyordur sana ABD''deki sarayından bi şey olmaz o yüzden sana. Ama sonrası karanlık senin için. Elbet gün olur devran döner. O sözlerin döner dolaşır sana ...(anladın sen). Allah sonunu hayır etsin ne diyeyim, zor ama hayır olması bir umut işte belki arada unutulursun falan.!

Yani nasıl kirli bir zihniyet nasıl bir çamur siyasetidir bu anlamak güç. Hala bu zihniyetin samimiytine inananlar varsa onlara da yuh diyorum sadece. İnsan mısınız nan siz.

Orada tamamen ihmallerden dolayı ölen üç kuruş için çalışan maden işçilerinin üzerinden bile bu sütü bozuk, vatan haini siyasetini sürdürüyorsunuz ya hepinizin suratına tükürmek istiyorum. Bunları sallandıracaksın o zaman görecekler ak! ve karayı.

O iğrenç haber sunumunu izlemek için buraya bakabiliriniz. Hadi esen kalın. Asım seni ...... (noktaları doldurmak size kalmış) çok seviyoruz çoook.!!

Bu adamı unutmayın.! Ben sokakta görürsem iki lafım var. Dua etsin karşılaşmayalım:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Ananıda al git asım artislik yapma.........

  2. Eğer bu dedikleri doğru çıkarsa ne yapacaksın..

  3. Erdemir öyle bir ihtimal olduğunu düşünmüyorum bile.! Yani tamam komplu yaparsın ama bu kadar desteksiz ve saçma değil.!

  4. Ayy ne kadar iğrenç bişi ya! Bu kadar olur yani. Afedersiniz b.k atacak malzeme mi kalmadı acaba bu yola başvurdular. Te allam :e:


Leave a Reply