7.1.10

Sycorox | kaçıklık konusunda doktora yapmaya hazırlanan blog

Yazı: Sycorox | kaçıklık konusunda doktora yapmaya hazırlanan blog

Merhabalar sevgili seray severler. Dersimi çalışıp, Işık ile ılık süt içip, Emel ile bal yedikten sonra bir blog tanıtım yazısı ile ben sevgili yazarınız, ailenizin biricik damadı Damat Ferit karşınızda şimdi huhe:)) Bu bloglardan bahsetme işini pek iyi yapamasam da güzel, sevdiğim insanların bloglarını siz sevgili kelebeklerine anlatmadan duramıyorum:) Ben sevdim siz de sevin hesabı yani.

Uzun uzun zamandır taa pireler berberkenden beri blog yazmasına rağmen nasıl gözden kaçar anlamam ya arşivlere baktım bu güzelim blog yok. Ben de buna bir son vereyim diye, sevgili Sycorox'u sizlerle tanıştırayım istedim huhe:) Evet ismi Scyorox. Sordum neden Sycorox diye, cevap hiç bir anlamı yok uydurma bir şey oldu:) Sen de bir anlamı var sandın benim gibi değil mi sükutu hayale uğradın falan huhe:) Sayko geliyor aklıma ama benim Sycorox deyince hemen ama:)) Onla ilgi alaka kurmuştum ben ilk bir de süper bir kahraman canlanıyor gözümde Sycorox diye nedense huhe:))


Sycorox'un blogu cici mi cici bir blog. Böyle çiçekler böcekler falan cirit atıyor blogun içinde. Sanırsın kelebek uçacak bıraksan huhe:)) Üstteki cümledeki yalanları bulunuz:)) Sadece cici bir blog olduğu doğru kedi köpek fare, çiçek yok blogta. Gayet siyah kara bir blog. Yazılar ama karamsar değil, yemede yanında yat cinsinden tam size göre bana göre yazılar var. Çoluk çocuk ailecek oturup takip edebileceğiniz kara ama şirin bir blog. Yazarı çok şirin blogu da ona çekmiş huhe:)))

İstersen bir de Sycorox'un ağzından blogtan bekleyebileceklerinizi yazalım. Evet Sycrox sana bağlanıyoruz... "-Iıı iyi günler ıı sayın Kırca pardon Damat Ferit. Öncelikle, Çok mantıklı konular arayanlar okumasın, aksi taktirde;sinir stres, ne haltına car car yazıyo gibisinden etkiler yapabilir. Bu tip etkiler görünce doktora başvurmakta faide görüyorum ben...Bir blogdan etkilenip gaza gelenlere, onun dışında fazla önemsemeyin, ben de önemsemiyorum zaten;) Damat?"

Evet sevgili Sycrox Ankara'dan bildirdi bize blogu hakkındaki düşüncelerini. Sıradışı bir blog mu istiyorsun bıktın mı çıkmayan kahve lekelerinden, kadın dırdırından, çapkın erkeklerden işte Sycorox oku ve kendine gel huhe:))) Bu güzel kız blogunda en çok nelerden bahsediyor peki. İşte sizin için araştırdık bulduk, işte o etiketler. En çok müzikten bahsediyor, müzik vazgeçilmezi müziksiz bir hayat tekersiz arabaya benzer felsefesini benimsemiş, yani yürümüze gitmez :)) Sonra hemen arkasına filmler geliyor. Çok kültür sanat içerikli bir blog gördüğün gibi.:))


Ayrıca yine Sycorox moda köşesi ne giydim çıkardım var, bitmek bilmeyen diyet kariyeri de ilginizi çekecek diye düşünüyorum huhe:)) Bir de taş erkek kategorisi var ki bizim Hatun Mania gibi yani huhe:)) Sycorox'un özel koleksiyonu kızlar hoşunuza gidcektir eminim :)))

Yaz yaz bitmiyor Sycorox'un blogu çok yönlü çok. Bu kriz zamanında böyle blog valahi maşallah :) Bir de istekleri var onları da dile getirelim, Allah kabul etsin amin huhe:))

"Artık kutuplarda penguencikler üşümesin istiyorum, Ama küresel ısınmayada bi dur! densin istiyorum! Beden derslerinde Ebru Şallıyla pilates yapılsın istiyorum.. Syco incecik,fit ve seksi bütün hot erkek neslini peşinden koşturan hatun olmasını istiyorum..Prag'a kışın gitmek istiyorum..Trenle avrupayı dolaşmak istiyorum... Seksi, aklıselim her dediğimi yapan bi adam istiyorum:P Kyra'yı artık mutlu görmek istiyorum..Javier Bardem'in Penelope'yi terkedip psikopatım olmasını istiyorum..."

Çok masum istekler değil mi :))) İnanırsak olur bence huhe:)) Son olaraktan blogtaki sağ tarafta buluna görsel çok hoşuma gitti çok yaratıcı harika:)) Yazı da bitti burada galiba yazmadık şey bırakmadım:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 2 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. teşekkür ederim efenim:)
    şimdi burayı okuyanlar praga gitmem için üç kulhü bi elhamla amin derlerse çok sevincem ayriyetten:P

  2. Sycorox: huhe.! okusunlar tabi ellerine mi yapışacak canımmm :)) Ben okudum kesin kabul olur sever beni huhe:))


Leave a Reply