25.1.10

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği 8 giyim tarzı

Yazı: Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği 8 giyim tarzı

Ni hao.:) Lazca'ya gerek yok Çince varken oo yee:)) Evet geçen gün kadınların erkeklerde nefret ettiği giyim tarzlarını anlatmıştım burada. Gülşah, "damatcım bir de erkeklerin kadınlarda nefret ettiği giyim tarzlarını ele alsan tadından yenmez, ballı lokma tatlısı gibi olur" dedi. Evet aynen böyle dedi. İşin içine ballı lokma tatlısı girdiyse ben de yazarım o zaman dedim. Evet bakalım bayanlar neler giyiyorsunuz ve biz erkekler beğenmiyoruz. Çeki düzen verin kedinize canım huhe:))Kuyumcu dükkanı gibi gezmek falan:


Evet, zamanında kolundaki bilenzikler parmağında yüzükler şarkısını çok dinlemiş olduklarını varsayıyorum bu kitlenin. Güzel mi duruyor sanıyorlar acaba lan. İğrenç. Yaşı falan da yok bunun her yaştan gördü ben böyle 5-6 tane kolunda bilenzik böyle kalın kalın, abartılı küpeler, yüzükler. Tamam takılar kadınlar için ama çok fazla takıp takıştırmayın öyle, çok güzel bir görüntü olmuyor şıkır şıkır:)) Kaçar kısmetler huhe:)) Ayrıca büyük küpeler de güzel değil kafam kadar huhe:))

Kot pantolonun üstüne mini etek giymek falan:


Aha. Bunlarda son zamanlada türedi. 2002'den sonra? huhe:)) Ne arkadaş o öyle anlamak güç, bir de bunun uzun eteğin üstün mini etek giyen versiyonu var o daha felaket bir şey:)) Ya eteği giy, ya kotu:)) Bunlar aslında şu bizim apaçiler var ya onların kız versiyonu işte bu kotun üstüne mini etek giyen de:)) Pantolon etek diye bir şey var hani oradan mı çağrışım yaptı da giyiyorlar böyle acaba huhe:)) Hiç güzel durmuyor söyleyeyim:)

Kısacak mimi etek giyip eteğin orasını burasını çekiştirmek falan:

Bu bir giyim tarzı sayılır mı bilmem ama var bunlardan çok. İnsan demeden duramıyor ee be kızım madem giydin eteği hakkını ver çekişirme orasını burasını. Daha çok dikkat çekiyorsun öyle yaptıkça, herkese eteğe odaklanıyor, rüzgara duacı oluyor falan huhehe:)) Yani anlamsız bir olay, galiba son pişmanlık nye yarar demek gerekiyor giydin artık düştün kurtların arasında çekiştirmek ne fayda huhe:)) Sevilmeyen bir durum mini etek değil tabi , çekiştirmesi falan hoş değil:))

Beyaz çorap giymek falan:

Huhe:)Erkekler kro oluyorsa beyaz çora giyince kadınlar da olur beyaz çorap giyince o zaman. İş beyazda bitmiyor mu sonuçta. Beyaz çorap giyen krodur huhe:)) Okullarda falan beyaz çorap giyerler kızlar o tamam da, okul bittikten sonra giyer olmaz, ben şahsen beğenmiyorum, güzel değil. Bir de böyle kalınsa hiç çekilmez, göz zevkimizi bozmayın lütfen. Uzun beyaz çorap out huhe:)) Bunu sırf gıcıklık olsun diye yazdım aslında:)):D

Diline burnuna piercing takmak falan:

Sevmiyorum. İğrenç bence. Hiç bir estetiği de yok. Göbeğe takın takıyorsanız o daha güzel duruyor. Hadi burun bir nebze de dil ne lan:)) Bir de çok seksi falan diyenleri duyuyorum nersi seksi arkadaş, dilinde bir metal olan kız:) Hiç seksi kız görmemişiniz siz bir metallle tav oluyorsunuz. Laaaaan.! bir bırak git huhe:)) Böykk midem kalktı:))

Beyaz body giyip içine renkli sütyen takmak falan
:

Bu şekil giyinenler ya dikkat çekmeye çalışıyordur dikkati göğüslere çekme çabası yani ya da bildiğin salak:) Böyle giyinince içerdeki kütle lamba etkisi yapıyor parlıyor böyle ben burdayım diye. Hiç te güzel bir görüntü oluşturmuyor. Estetik değil bi kere. Bir de siyah hafif şeffaf ince giyipte içine beyaz giymekte aynı etkiyi yapıyor. Lütfen dikkat kızlar, yapmayın böyle şeyler:))

Saçlarını kısacaık erkek gibi kestirmek falan:

Heh bunu da sevmiyorum hiç ama hiç. İsterse dünya güzeli olsun hoşuma gitmiyor. Kadın dediğin şaçı olur arkadaş. Uzun böyle,omza falan değenler daha hoş ayrıca huhe:)) Lüle lüle uzun saç varken oğlan çocuğu gibi kestirip onu jölelemek ne iş? :) Hiç estetik değil, güzel de durmuyor yani güzel olduğunu sanıyosanız güzel değil. Elimi sevdiceğimin saçına dolayıp sevmedikten sonra neyleyim ben o saçı neyleyim ben o yari huhe:)) Neyleyim köşkü neyleyim sarayı içinde sen olmayınca var ayrıca bir de:))):D

Kilolu olupta dar body dar pantolon giymek falan:

Gerçek görüntü kirliliği işte. Acaba dar giyerse kiloları kapanır mı sanıyorlar veya daralır falan:)) Böyle herşey meydanda:) Baklava olmuş göbek, kaç çizgi olmuş sayıyorsun hatta huhe:)) 2-3 kat olanın gördüm ben. Şişman olmak ayıp değil ama böyle giyinirssen ayıp yaa, çevre kirliliği bildiğin. Greenpeace eylem yapsın lütfen huhe:))

Yaa kalımda 2 şey daha vardır unuttum düşünüyorum düşünüyorum aklıma gelmiyor:)) Biri çok bombaydır ama neyse canım:) 7-8 tane oldu galiba:) Daha da var kötü giyinen, kötü bir tarzı olan kadın çok malesef. Rüküş dolu her yer huhe:)) Size tavsiyem biri iki moda blogu okuyun, güzel tavsiyeler alın falan hiçbirşey bilmiyorsanız:) Blog olarak tavsiyemiz Nil Ertürk:) Güzel giyinmek insanın içinden gelir bence ruhu trend olacak insanın huhe:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 23 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. ehueh teşekkürler Damat bey
  Herkesi bekleriz efenim :))

 2. Nil: :)) sen de olmasan bazıları hep paçoz gezecekler kotun ütüne etek giyecekler falan:)) sayende bir şeyler öğreniyolar huhe:)

 3. Ahaha ben de ne tatlı dilliymişim ayol =))

  Valla lüle lüle saça elini soktun mu çıkaramazsın, kendi saçımdan biliyorum yani :P O beyaz çoraba da hastayımdır. Çoraplarımın %70i beyazdır. Kroyum nan =)) Bi de o kilolar yok mu beni can evimden vurdun :( Habire kilo alınca malesef evdeki küçüklerle idare etmek zorunda kalıyorsun Damat bey. Çünkü sen büyük beden aldıkça daha da büyüyosun. Hiç olmazsa dar giyince "zayıflamam lazım nan" diyon =)) (gerçi sadece diyon)

  Ama az bunlar daha yazabilirsin diye düşünüyorum kesmedi beni =P

 4. Kısacak mimi etek giyip eteğin orasını burasını çekiştirenler gerçekten çok dikkat çekiyor öyle yapmasalar görmeceğim belki de:P:p Diğer maddeler de katılıyor ayrıca Nil tavsiyesine ise gönülden katılıyorum :P:p

 5. Adsız dedi ki...

  sanki erkekler çok iyi giyiniyoda :)
  beyaz gömleğin altına rambo atlet giyenlerden bahsedilmiyor mesela yada mikili boxer giyenler,üstünede popoyu fos gösteren kıçından düşen kotlar bunlar neden söylenmiyor azcık mütevazi olun gardeşiim :))

 6. Adsız dedi ki...

  Kısacak mimi etek giyip eteğin orasını burasını çekiştirmek falan:

  bu giyim tarzı değil davranış hatası olabilir :D :P...

  Diline burnuna piercing takmak falan: buna katılmıyorum hiç..

  Saçlarını kısacaık erkek gibi kestirmek falan: sana mı dert oldu.. erkekler de karı gibi uzatıyor o zaman.. gene giyim tarzı değil bu...

  olmamış damat... lazcaya laf atarsan böle olur

 7. Gülşah: Çoraplarının %70'i beyaz mı ooo yee:)) Kilo almayan efendim siz de yediklerinize dikkat edin göeceksin farkı o zaman. Farkı hihsetmenin keyfi huhe:))

  Ukturk: Teşekkürler yorumun için bir daha bekleriz. Çok iyisin falan huhehe:)))

  Twibela: Erkeklerin de kötü giyim tarzlarını yazmıştım onlarda da güzel giyinmeyenler var ve beyaz atletten de bahsetmiştim:))) huhe:))

  Yejades: Lazca huhe:)) Laf attım ama böyle şakacıktan:)) Şaçları kısa kestirmek bit kıyafet falan değil tabi ama bir tarz sonuçta o da giriyor o yüzden bence huhe:)) Lazca bilmem ama sorunum yok lazcayla huhe:)))

  Didi Mardi :)

 8. mini etek giyip eteğin orasını burasını çekiştireni kesinlikle 1. sıraya koyuyorum. Yemin ederim görükçe küfür ediyorum. :D

 9. Erdemir: Küfür etmekte haklısın ben de ediyorum hatta bak bizim kapıcının oğlu var namık ismi o da küfür ediyor hatta laf falan atıyor huhe:)) Çekiştirmese görmeyecek bile:))

 10. hem eteği hem göğüs dekoltesini çekiyor o grup. giyme lan giyme, sanki zorla giydiriyorlar, giydiysen hakkını ver. bak sinirlendim şimdi, bunlar yüzünden damat ın diline düşüyoruz:))))

 11. Küfkedisi: Huhe:)) sen çekiştirmiyorsundur ama değil mi:))

 12. Damatcım madem giydim işin adabına uymak gerek di mi ama, zaten rahatsız olacağım şeyi giymem ki :) önceden düşünüp tedbir almak lazım :P bak bir de dekolteye toplu iğne takanlar grubu var sahi, açılımı önleme amaçlı :)))

 13. Adsız dedi ki...

  Kadinlar bunlari giymesin !
  1-kot pantolon üzerine mini etek giymesin,
  2-ucu acik ayakkabilarla veya terlikle ince veya kalin corap giymesin igrenc görünüyor,
  3-sisman bayanlar dar elbise ve pantolon giymesin genis tercih etsinler,
  4-bogazina poşu baglamasin
  5-eger bas örtüsü takiyorsa, bogazina iyice dolayıp sıkmasınlar mantar kafa ve uzaylı gibi görünüyor
  6 - t-shirt veya bluz üzerine file yelek file bolero vs.giymesinler, anlamsizca
  7-cok mini giyip kucaklarina yastik alip oturmasinlar yastik hicte hos bir aksesuar degil!kendinizi komik durumlara düsürmeyin ,yastik kullanmadan giyilebilecek birseyler secilmeli
  -sırt cantasi veya omuza takilan cantalardanda mutlaka kurtulunmasi gerek, kola takılan yani dirsekte duran kısa sapli cantalar tercih edilmeli
  -son olarak saclar öylesine arkaya toplanmis kisa at kuyrugu seklinde topuzlarda igrenc, ben böylede güzelim edası veriyor ama aksi ve bakimsiz bir toblo cizdiginden haberdar olmalisınız
  son uyari :zıpır kiz ve ezik görünümünden kurtulup alımlı,asil ve şık bayanlar olun

 14. Adsız dedi ki...

  huhe ne ya iki de bir yazıyon sinirim bozuldu her cümlenin sonuna gülmüssün o sekilde cok kötü geldi bana

 15. Adsız dedi ki...

  baska isiniz yokmu sizin dunyada o kadar sorun varken yok bu bunu giymis yok su sunu takistirmis bu ne yaa .........ayiptirr!!!!!!

 16. Adsız dedi ki...

  Kot pantolonun altına siyah topuklu ayakkabı giymezlerse de iyi olur bence.

 17. Adsız dedi ki...

  falan ne olum

 18. Adsız dedi ki...

  valla karılar ince çorap giymeli bence herğün bende çorap giymiyen kadınları sevmiyorum

 19. Adsız dedi ki...

  ama şişmanlar bol giyince de olduğundan daha şişman görünüyolar....gerçi zaten şişman ha daha şişman görünmüş ha dar giyinip pörtlemiş bişey farketmez FALANNNN huhaa :)))))

 20. Adsız dedi ki...

  huhe ne hacı yane :)
  bn katılmıyorum bu sölediklerinize erkekler sanki çooook şahane giyiniyolarmış qißi sürekli kızların açık taraflarını yakalayıp hemen onları küçük düşürtüyolar YALAN MI KISSLAR ???

 21. Adsız dedi ki...

  AHEY AHEY CANAN T. :d

 22. Adsız dedi ki...

  bunlar zaten 100/1 lik bi kısmın giyecegi şeyler keşke genel şeyler olsaydı mesela kızların erkek gibi giyinmesinden hiç hoşlanmazlar kız için ii rahat ama erkekler için öle degil abi adamın kafası karışıyo hangisi erkek hangisi kız!
  yolda görüyorum bazen yanyana erkek daha fazla kıvırtıyo ya!:)

 23. Adsız dedi ki...

  Senin gibi kadını tek bir kalıba sokmaya çalışan erkekler sevgilisi olmayı bile hak etmiyor.Bir kadın istediği gibi giynir saçlarını ister sıfıra vurdururu ister ayak bileğine kadar uzatır bu seni hiç alakadar etmez hiçbir kadına ıyy iğrenç demeye hakkın yok.Aynı şey kadınlar için de geçerli.Her iki cins te karşı cinsi yargilayamaz.Eğer hepimiz yasiyorsak istediğimiz gibi yaşarız.Kimse kimseye karışamaz.@Damat Ferit


Leave a Reply