9.1.10

Damat Ferit'ten Kızlara Dersler | Ders 1

Yazı: Damat Ferit'ten Kızlara Dersler | Ders 1

Gezdim, dolaştım dağ tepe, orman, cafe, gördüm ki bazı kızlarımız erkeğin kalbine giden yolun sadece midesinden veya uçkurundan geçtiğini sanıyor. Halbuki kazın ayağı öyle değil.:) Bir zamanlar bu sayfalarda kız tavlama teknikleri yayınlandıysa şimdi de gayet tabi erkek tavlama teknikleri yayınlanabilir arkadaş. Hem de içerden birinden bir erkekten, tüm sırları siz güzel kızlarımız için açıklayacağım huhe:) Bu derslerimizin 1.si oluyor tabi. Dikkatli dinleyin:)

İlk dersimizde ele alacağımız erkek tipi eylemci.! erkek tipi olacak. Anarşik de diyebiliriz buna. Veya veya siyasetle falan ilgilenen Kurtlar Vadisi number one dizisi olan hatta bunların Ezel de izledikleri rivayet edilir:)) Baştan belirteyim İsmail Yk gençliğinden bahsetmiyorumi takım elbiseli biraz daha büyümüş olanlardan bahsediyorum:) Ama bu erkekler böyle siysaet anarşi falan ilgilense bile aralarında beğendiğiniz yahuşuklu bir genç çıkabilir. Diğerlerinden farklı bu eylemciler, nasıl tavlayacaksın nasıl aklına gireceksin ki acaba. Var mı bir fikrin peki?


- Evet var bir fikrim. Parfümüm biber gazı benim. Kendime bir tane cop aldım. Hatta biz kızlar toplandığımızda biribirimizi coplarız, siyaseti çok severim. Kamer Genç ne sempatik.!

Dan.! Yanlış cevap. Olmaz böyle Kamer Genç ile falan.:))

Bunlar biraz eski kafalıdır. Bildiğin eski kafalıdır. Ama böyle kro tarzı olanları çok yoktur bu anarşiklerin, siyaset meydanınına gelesicilerin:) Modern dünyaya ile eskiyi harmanlamışlar arada gidip gelirler. İki tarafa da ait değiller aslında. Hem modern hem taşra zihniyetine sahiptirler. Gel gitler çok olur yani. Evet kızlar avınızı tanıdınız umarım az da olsa.

Bunlara öyle cicişler tarzında davranmayacaksın güzelim. Hiç sevmezler bu tarzı. Aşkitomm falan hiç söylemiyorum bile. Canım tatlım, falan yeterli abartmayın deli bunlar huhe:))) Ağır abidirler yani genelde, ama siz böyle aşırı ağırlardan uzak durun sonra sinirlenir çeker vurur falan sizi huhe:)) Ortasına aşık olun:)) Orta yol iyidir zararsız:)))

Bunlarla oturup mesela Kurtlar Vadisi falan izleyin, beğenmeseniz de hatta izlemeyedebilirsiniz ama yanında olun mesela o arada siz meyve falan soyun yedirin huhehe:)) Tabi bu tavladıktan sonra olay. Tavlamak için ise işiniz çok zor, hele bir de yakışıklı olduğunu biliyorsa bu genç herkesi beğenmeyebilir. Ben seçilmem seçerim ayaklarındadır yani.

Tavlamak için şirin gözükün, hatta komik olun biraz, kendisi gibi ağır kızları sevmezler çok, ağır olmayın dediysek hoppa demedim huhe:) yani şirin olun işte, iki üç espri yapın tatlı davranın, aklı gitsin huhee:)))

Gençliklerinde çok çapkın olmuşlarsa bile bu tiplerden iyi aile babası olur bence. Hem modern hem eski kafalı yaa iyi dengeleyebilirler hayatı. Zihin olarak belki böyle karışık kuruşuk işlerle haşırneşir olduklarından daha da oturmuştur, olgundurlar diğerlerine göre, öyle çok boş işlerle de uğraşmazlar kendilerine göre tabi:) Başkası siyaseti boş iş olarak görebilir tabi huhe:))

Bu tip adamlara daha evlenmeyi falan düşünmüyorsanız yaklaşmayın uzak durun lan. Fazla eğlenceli olmayabilirler. İş,güç bu anarşik şeyler yüzünden dert tasa yapablirsiniz genç yaşınızda:)) Yok evlencem ben diyorsan yaşım geldi evlenmem gerek şarkısını sürekli dinliyorsan olabilir eğer tipinse tabi. Ama zor en zor bunlar. Anlaması zor geçinmesi zor herşeyi zor. Zor babam zor. Her gün görüyürum ismi lazım değil birini, zor lan herif kızlara neler çektiriyor:))

Onunçün, yahuşuklu diye kanmayın hemen, değişik şeylerle karşılaşmaya hazırsanız gidin bir cilve falan yapın. Tüm erkekler de işler cilve istinasız:))) Çokta naz yapmayın ayrıca bunlara. Kaçan kovalanır miti var ya o bunlara işlemez, öyle kalırsın ortada. Ne olduğunu anlamazsın.

Bir de ben hangi kategoriye giriyorum bilmiyorum. Bu değil zaten. Şahsıma münhasrımı ben galiba biraz:)) Hadi bakalım çalışın bunları soracağım. Sorusu olan yazsın, cevaplayalım:))

Polat Alemdarlar kovalasın sizi huhehe:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 15 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Adsız dedi ki...

  bu dersleri takip etsem ii olacak :Pp

 2. bu yazının benzerine lucy nin blogunda mı gördüm ben ne :D

 3. Simeranya: Bence de hayat kurtarır kesinlikle :))

  Küfkedisi: :) Evet orada da benzer bir yazı var. O benden esinlendi huhe.! Ayrıca savunduğumuz şeyler farklı:)) Benim yoğurdum beyaz:))

 4. şaka yapıyorum altındaki yorumunu görmüştüm zaten:)

 5. aklımda beliren tip direk ukturk yalnız :D

 6. Ah nan kız tavlama teknikleri vardı değil mi :P O zamanlar gençtim toydum :P:p 7 de mi ne kalmıştım ben bakalım sen ne kadar yapacan :P:p

  Bi Dost, ben mi geldi aklına hemen ne anarşistliğimi gördün:P:p

 7. eski kafa ile yeni kafanın harmanlandığı, yahuşuhlu, siyasi falan diyince öyle oldu abi yoksa haşa :p

 8. Haha:P:p Bi Dost öyle aslında harbiden yoksa ölecek miyim dohhtor bana söyleyebilirsin:P:p Ne yapalım biz de böyleyiz, sevene canım feda sevmeyene elveda hah:P:P

 9. Küfkedisi: Ben de huhe:))

  Bi Dost: Ne kadar doğru bir tahmin değil mi:)) Aklın yolu bir huhe:)) Ukturk oğlum herkes senin ne mal olduğunu biliyor işte görüyorsun değil mi hiç boşuna uğraşma sempatik olacağım diye yemezler huhe:)))

 10. hahahahahahahahahahahahahhahahaha
  şapşalım benim!
  ya bu blog daha kaç yazımdan kopya çekecek acabaa???

 11. Ama bu kızlara tavsiyeler yazısı olmamış ki sadece ukturk u tavlamaya çalışan kızlara rahber yazısı olmuş. bizim konuştuğumuz yazı böyle miydi damat yaa aşk olsun, şuanki duygularım sükut-u hayal :(

 12. Ceku balım huheee:)) kopya değil esinlenme bi kere o:)) İyi ki bir tane esinlendik canım sen de hemen :D

  Tuğçe: Ukturk'ü unutun unut gitsin onu tiki sayın siz, böyle zibidi bişey:)) O yüzden kazın ayağı öyle değil kazın ayağı perdeli kornişli falan huhe:)) Sukutu hayale uğrama diğer yazı da telafi ederiz artık :)) Sen bana bir şey daha demiştin unuttum onu ben neyse:))):D

 13. bir mii? sen ve ukturk'un çektiğiniz kopyaların haddi hesabı yok hakkınızda yasal işlem başlatıcam artık.

 14. O çekmişse ben bilemem:)) Her yazar kendi bacağından asılır huheee:)))

 15. Kurtlar vadisi izleyen anarşist? Yeni bir tür mü:)


Leave a Reply