27.1.10

Bonibonla İntihar | Blog

Yazan: Damat Ferit | 27.1.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Bonibonla İntihar | Blog

Ni hao. Ben çok blog tanıtmıyorum biliyorsunuz burada zaten çokta becerebildiğim bir olay değil:) Böyle yazmam için falan çok sevmem gerek, okurken falan hiç beni sıkmasın sürüklesin, zamanın nasıl geçtiğini anlamayaym, yeni yazı yazdığında hemen açıp okuyayım readerdan falan öyle bir blog olursa ancak işte:) Böyle bir blog bulmuştum geçen haftalarda. Gayet eski bir blog 2006 dan beri hizmette huhe:))


Blogun adı, Bonibonla İntihar. Bonibonla intihar ismi de harika huhe:) Kendi halinde bir blog. Günlük tarzında düşüncelerini aktarıyor Hande. Ama çok hoşuma gidiyor benim orta uzunluktaki yazıları, görüşleri ve bence içinde bir mizah duygusu var. Böyle benim yaptığım gibi iğrenç değil yani:) gayet düzgün bir mizah. Sevdim çok :) Yazılarını da okumayı sevdim çok.

Son yazısında hüzünlü yazsa da çünkü dedesi vefat etmiş, hüznünü çok güzel anlatmış çok güzel kelimeler seçmiş ve sıralamış ard arda onları, duygulanmamak elde değil. Güzel bir blog yani ben sevdim siz de sevin, okuyun, pişman olmayacaksınız bence, blog kontejanınızda bir yer açın:)

Kim bu blog sahibise diyen varsa ki vardır sizleri çin araştırdım buldum:))

"En sevdiğim bağlaç ki’dir. Yemek yerken ağzını şapırdatan insanlarla ayak üstü görüşürüm. Yalan, tabi ki söylerim. Zaman birimim, yumurta kapı mesafesidir, idareli kullanırım. Biriyle flört halinde ya da sarhoş diilsem mesajlaşmaktan hoşlanmam. Sarhoşken attığım mesajların aleyhime kullanılmasından hiç hoşlanmam. Yerde yanan sigara görürsem yolumu değiştir yine de söndürürüm. Düşene gülerim. Astrolojiye inanırım, inanmayanı inandırırım. çok üşenirim. Çok üşürüm, ellerim ayaklarım hep soğuktur. Karar veremem. Çabuk sıkılırım. Yazıların sonunu bağlayamam. Böle bok gibi kalır."


Ayşe özyılmazel ile ilgili bir yazsısı sondan 2.yazısı. Süper bir yazı yani bayıldım. Özellikle yazının sonunda kahkahayı bastım diyebilirim huhe:))) Bak Hande ne demiş orada aktarıyorum hemen:)) Bu arada Burhan Altontop'u özledim ben:))

Ayşe Özyılmazel hakkında söylicekleriniz nelerdir diye 100 ünlüye sorduk 5 popüler cevap arıyoruz,

Ramiz dayı:"ben çok overrated insan gördüm. ama bunun gibisini görmedim yeğen."
Behlül:"benimki yapmaz sana alerji"
Ali rıza bey:"kendi kızlarımdan çekmedim bu kızın libidosundan çektiğim kadar, bizim tekne kazıntısının adı da ayşe iyi mi?"
Burhan altıntop:"enaaam bi de kaset çıkarmış ya bu"
Durex:"sevgili neco ve sevgili oya germen, zamanında tanışsaydık bunların hiçbiri başımıza gelmezdi"

Huhe:)) Enaamm bir de kaset çıkarmış ya bu :D Böyle blogları yaşatalım ,koruyalım ,okuyalım enerjinize enerji katma ihtimalleri yüksek çünkü. Bonibonla intihar etmek gibisi yok diyenler hadi daha ne duruyorsunuz arkadaş. Kalkın çabuk tüm blog bayilerinden isteyiniz falan huhe:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Enaamm ben ço ksevdim ki bu blogu. Damat yavrum alnından öpüyorum. Çok güzel seçim olmuş. Seni ayın elmanı ilan ediyorum haha:P:p

  2. Yaa çok güzeldi ne yapayım blogun yazıları, hemen paylaşttım galiba herkes sevdi blogu da:)) Ayın elemanı ne lan patron benim zaten huhe:)

  3. ayın talihlisi de benim heralde, teşekkür ederim o vakit.
    ne güzel şeyler yazmışsınız.

  4. Hande: Ayın tahlilisi:)) Güzel olan şeyi önce ben farkettim pastaları ben topladım:)) Ben sevdim paylaştım galiba benim gibi herkes sevdi blogunuzu ne güzel:)


Leave a Reply