2.1.10

Balık etli kadın güzeldir | sıskalar değil

Yazı: Balık etli kadın güzeldir | sıskalar değil

Herşey Mel Jones'un noel dayısından balık etli kadınlar in sıskalar out olsun dileğiyle başladı. Yani benim aklıma düşürdü bi kere. Yazmasam olmazdı içimde patlardı mazallah huhe:) Her zaman demişimdir kadın dediğin balık etli olur arkadaş, ne öyle tahta gibi :)) Deil mi ama ya. Ne öyle arkadaş afrika'da 1 ay açıktan kıvramış gibi geziniyorsunuz. Küçükken demediler mi siz hiç ye de büyü çocuğum, sonra çocuğun olmaz büyünce diye huhe:))

Ayyy yemem ben bunu, bunu kalorisi kaç şekerim, bu çok yağlı, salata yicemm been, brokoli var mı, çok kilo aldım yaa bi 40 kiloya insem, 45 kiloyum baksana halime... Evet haliniz duman kızım duman.:) Duman oldum duman oldum şarkısını açın da dinleyin, arabeske bağlayın, köprüden atın kendinizi:). Ben bakmam sana, Ahmet'te bakmaz, Mehmet'te bakmaz, Rıza'yı sorarsan o hiç bakmaz, orada kanlı canlı etine dolgun kadın dururken kim bakar elin sıskasına. Ya bi kere yan yana dursun dikkat çekmez ki düşün bi kere. Biri gösteriyor ben burdayım eyy Damat Ferit beni gör diyor, zaten görmemek ayıp:)) biri de ben yoğuummm aslında lan diyor, ee ben de görmem seni zaten aslında yoğsunnn sen huhe:))) Sıskalar sadece nefes alıp veriyor başka bir yaşam belirtisi yok bence:))


Ayrıcana balık etli kadın=şişman kadın diye bir şey yok arkadaş. Matemetiğim iyidir böyle bir eşitlik yok literatürde:))) Tamam balina da bir balık biz onu kastetmiyoruz zaten:)) Böyle bir espri yapacağınızı tahmin ettim, burada benim zihniyetimde olanlar var seziyorum, fırsat vermedim size huhe:))) Balık etli derken yani böyle tombul tosun değil:). Onlar bildiğin tosun zaten:)) Bizimki hafif etine dolgun, yuvarlak hatlı yani, ince bellisi bile olur balık etlinin. Çok var gördüm ben:))

Bunlar insanın canına can katar, ruhuna ilaç gibidir balık etli bir kadın. "Yerim yerim ay çok tatlı" repliği hah işte tam yerini bulduğu kadın tipidir balık etliler huhehe:)) Ayrıca bu bir deri bi kemik gezenlerin kafası da çok çalızmaz vallahi bak araştırma yapmışlar öyleymiş, galiba yemek yemediklerinden bunlar beyne fazla kan gitmiyor o yüzden doğal olarak suratsız suratsız geziyorlar. Evet suratsız çok sevimsiz oluyor bu sıska kızlar bence. Hep bir somurtma, azcık gül kızım ya:)) Balık etliler tecrübelerime dayanarak hayatla daha barışıklar takıntıları daha az, canlar, cananlar huhe:)))

Şimdi tezmizi destekleyelim örneklerle. Bak bir Scarlett Johansson sonra bir Monica Bellucci allahım yemede yanında yat güzellik huhe Laetitia Casta daha bir sürü ünlü var böyle. Hepsi seksi hatun imajıyla anılıyor, kıskananı da çok ayrıca demek ki güzeller huhe:)) Bir de zayıflıktan ölüpte güzel birini söyleyin bana yok lan işte. Angelina Jolie zayıflayınca gördünüz halini, hiç bir özelliği kalmadı, Brad ne yapsın yazık çocuğa huhe:))))

O yüzden kızlar çok zayıfsanız hemen bir az yemeye başlayın yoksa ortamlarda görünmez olmaya devam edersiniz, çünkü kadrajda fazla yer kaplamıyorsunuz :)) Siz balık etliler de iyisiniz güzelsiniz, hatlarınız süper ama daha çok yemeyin öyle sarkmasın ora bura, daha sonras Tosunluk mertebesi, böyle güzelsiniz, bozuşmayalım huhe:))) Eğer dar bir tshirt giydiğinizde baklavalar oluşuyorsa haliniz kötü Tosun olma yolunda büyük adımlar atmışsınız demektir:)) Lütfen recaa ediyorum:))

Notum da var yılbaşı hengamesi bitti di mi. Unutun yılbaşını sanki Hazirandayız gibi davranın huhe:)) Sıkıldım lan yeni yıl lakırdılarından artık:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 17 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Adsız dedi ki...

  o benim aşkım ya!!! Aşığım bu kadına... Bir gün bulup çok pis öpmezsem namerdim :D

 2. Yejades: Scarlett galiba:)) Ben de aşığım ben de öpmezsem namerdim vallahi bir gün bulursam huhe:))

 3. benim favori hatunum da Casta, hastasıydım be bir ara. Allahım dün akşam Victoria Secret defilesi izledim hala etkisindeyim sanırım, hatunlara salya akıtıyorum :D

 4. ben de balığım ben de ben de! ama evet çok dikkat etmek gerekiyor çünkü malum ayda bir patlangoç oluyoruz o halimiz devam etmesin ama di mi:)

 5. Küfkedisi: Casta hastaydım bi ara huhe:)) güzel kafiye olmuş şahaneee :D Çok normal bunlar küfkedisi güzele bakak sevaptır ayrıca:))

  Balığım, evet dikkat çok önemli dediğim gibi sonra Tosunluk mertebesi var, tosunlar sevimlidir ama güzel değildir pek, sevimli olanı da çok değidlir ayrıca:D huhe.! ahhh pardon gönlün olsun hadi hehu.!

 6. kıymetimizi bilen insanları görünce seviniyorum valla ne diyim:)

 7. tribüne oynama ulen, zayıfım inceyim fıstık gibiyim işte tamam mı :D kafam da çalışıyo, suratsız da değilim paso gülüyorum. HIH!

 8. Sycrox: Sizin kıymetinizi bilmeyen zaten salaktır, işinize yaramaz huhe:)) Değerinizi bilenler daha iyidir zaten akıllıdır:))

  BiDost: Şekerim sen öyle çok zayıf değilsindir ya tahmin etmiyorum yoksa öyle mi kız. Azcık yee huhe:)) Bir iskender ile klayı mide indirmedikten sonra bu hayat çekilir mi yaa:))

 9. yiyorum ama almıyorum şekerim huhe :P

 10. Bu bilinen bir gerçek zaten:P:p Tasdiklemiş olduk bu sayede yazı ile sen yazmasan ben yazardım ne zaman yazardım belli olmazdı ama 3 vakte kadar yazardım kesin:P:p

  Bi Dost sen bakma buna seni seviyoruz biz:P:p

 11. Bi Dost: O yiyipye kilo almayanlardansın yani sen huhe:))

  Ukturk: Hı hııı görürsem söylerim:)

 12. haha :)
  kesınlıkle bebeyım balık etlıler in sıskalar out bu sene kesın kesın :)

 13. Mel Jones: senin sayeden olacak bu olursa zaten huhe:) İlk adımı sen attın:D

 14. Aman ya hemen havaya gireceeedim balık etli deyince. Bu fotodakine balık etli diyosan ben balinayım nan =))) olmaz arkadaş bunlar zayıf kadınlar işte. Diğerleri de sıska kategorisine giriyo. O kadar =P

 15. Adsız dedi ki...

  Gülşaha katılıyorum. Bu kadınlar zayıf ve KIVRIMLI. balık etli değil.

 16. ceren dedi ki...

  beyonce nasıldır mesela of of! Asıl balık odur bence bunlar değil :)

 17. Adsız dedi ki...

  beyonce balık etli, taş gbi yaaa


Leave a Reply