28.12.09

Mel Jones' - Bir Kelebeğin 4 Günü

Yazan: Damat Ferit | 28.12.09 | Kategori: , , , , |
Yazı: Mel Jones' - Bir Kelebeğin 4 Günü

Konnichi wa:) Hep aynı blogları okumaktan sıkıldınız değil mi canlarım benim :)) Ben de sıkıldım vallahi ne yalan söyleyeyim :)) Böyle hoş, güzel, komik içinde kendimizi rahat hissedebileceğimiz bloglar olsa da okusak diyorsunuz adım gibi biliyorum (Adım Damat Ferit:D) İşte ben de hep sizleri düşünerekten güzel, sevdiğim bir blogu sizlerle paylaşayım dedim öyle kendimce huhe:))

Blogumuzun ismi, Mel Jones - Bir Kelebeğin 4 Günü. Ne güzel bir isim değil mi. Süper süper huhe:)) Ama Mel Jones tamam ok de, bu kelebeğin 4 gününün anlamını çıkarmadım neden 4 gün mesela 5 değil:)) Çok merak ettim, böyle de garip şeyleri merak eder oldum işte huhe:)) Mel Jones'ta aklıma hemen Bridget Jones'u getirdi söylemeden geçemeyeceğim:)))


Mel Jones bloguyla tanışmam yeni daha Aralık ayı içinde bir gündü hatırlayamadım şimdi:)) Öyle herşeyi de beğenmez bir tipim ben, ayy bunun şurası şöyle bunun burası böyle, yazıları çok sıkıcı veya korkutucu gibisinden bahaneler uydurabilme yeteneğine sahibim. Mel Jones'u da ilk açtığımda hemen şöyle bahaneler bulayım da okumayayım diye bir şeyler düşündüm ama bulamadım, herşey istediğim gibiydi. İyi bari dedim ben de :))

Mel yazılarını okurken karşınızdaki kişinin komik bir kız olduğunu anlayabilirsiniz hemen. Ben anladım mesela. Rahat biri orası kesin zaten, içimizden biri, böyle ayyy aşkitoomm diye gezinenlerden veya burnu havalarda olanlardan değil:)) Halkın içinden biri o huhe:)) Çok seveceksiniz yazı tarzını, "ayy harika" diye tepkiler vereceğinizi garanti ediyorum:)) huhe:))

Mel'in blogunda bazı isimler geçiyor. Onlar kim acaba demeyin diye Mel Jones bir liste yapmış. Blog sözlüğü:)) İşte onlar yabancı kalmayın, Mel'in blogunu okumadan önce göz geçiriniz lütfen huhe:)) İşte o sözlük:))

*benimki*: Mel' Jones'un biricik aşkı
bizim kadın: Her zaman yemeğe gittiğimiz yer ev yemekleri filan yapan bi hatunun yeri.
ciyayco: Mel' Jones'un babişkosu
elf noure: Mel' Jones' un kankitoşu
elipe: Mel' Jones'un Kankitoşu
sodom gomore: Böyle soğuğun öküzün teki manasında

Lan yaz yaz bitiremiyorum güzelliklerini Mel Jones'un blogunun. Bak bu da son yazılarından birinde geçiyor. Ne güzel bir tespit ne güzel bir anlatım huhe:)) Alnından öpüyorum huhe:)) Bakınız ne demiş sevgili Mel Jones: :D

Çiko yemeyen adama adam demem ben arkadaşım! Sen hiç kahveylen bitter çikolatayı midene götürdün mü? Sen hiç bursa iskenderini mideye kolayla indirdin mi? Sen hiç -bizim kadının*- yemeklerini daddın mı hemşerimmm??? ahh ahh şöle güsel bi mercimek çorbası olsa da içsem!.. içine kıtırı atsam... şöle yanında da pilav ve köfte patates kızartması olsa.. cacık olsa bide.. ay bi yerdim bi yerdim :)

Acıktınız değil mi oyo oy oy :))) Son olarak bu harika yazıyı Mel'in de Noel Dayı'dan istediği gibi "sıskalar out balık etli kadınlar in" olsun diyerek bitiriyorum. Tüm yüreğimle katılıyorum huhe:)) Ne güzel de dilekler de bulunuyor ayyy huhe:))) :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. ben de çok seviyorum kendisiniş pek şeker bi kızımız:) okuyunuz efendim:)

  sıskalar out balık etliler in! tuçe bektaşımın adına da katılıyorum bizden 2 oy çıkar direkt:)

 2. Güzel blogmuş harbiden, ben de sevdim :P:p Teşekkkürler Damat Ferit Bey:P:p Balık etli duasına ben de katılmadan duramıyorum ne kadar güzel bir dilek:P:p

 3. anaaam! meşuur oldum :) bi izleyici patlaması yaşadım neden dıyorum bendeeee :)
  Tşkler damat yirim yirim öperim bebişim :)
  sıskalar out balıketliler in wisihim kabul olsun yeter bana diyetten kurtulurum yawww :)

 4. Bu arada bridget jones'a benzedıgı ondan kopya cektıgım dogrudur cunku ben tam bır brıdgetım!
  onun gıbı şişko sakar becerıksız ama etrafında "oldugu gıbı sevılen" bırıyım :)
  o filmi izleyen herkes sen brıdgetsın mel dıyodu..
  boyle oldum bende :)

 5. Fund: Tuğçe ile senden de oyu kaptık tamam zafer bizim olacaktır o zaman:)) huhe:) Senins evdiğni ben de severim Tuğçe'de sevmiş bir de ooo Mel Jones bir numara:)))

  Ukturk: Sağolun ukturk bey:)) Siz gezerken ben yazı yazıyordum işte yaa huhe:))

  Mel Jones: Hellooo:))) Şişko değilsin bence sen balık etlisin huhe:)) İzleyici sayın arttı demek, allahım demek ki çok güzel yazdım yazıyı ahhh süperim ben, harikayım falan:)) sen daha süpersin ama huhe:)) Bridget Jones'tan daha iyisin sen o da kimmiş hıh :)))

 6. ooyy ben bu enaniyet patlamasıyla yüzyıl yaşarım damat :) bebeyim iyyki varsın muahhh! :) şimdi ben bunu bi bilokumda yazayiiiim :)

 7. damo: benim sevdiğimi seven adamı ben de severim:)
  akşama tuçeyle the other girls'night var. öz kızlar gecesinin ilk konuğusun beybim muk muk

 8. Balık etliler ın olsun ama balık etliler de derecelendirilsin istiyorum. Ben mesela 58 kiloyum boyum da 1.68. Bugun sokakta giderken bir kız gördüm, çok rahat 75 kilo çeker hatun boy da 1.60 var yok. Siyah tunıik giymiş süper mini. Normalde biz onun altına ya tayt yada kalın çorap giyeriz ya. abla altına ince file çorap giymiş. bütün selülitler görünüyo. bu ne medeni cesaret şaşırdım. Kollarında üst kısmı yağdan lımbır lımbır sallanıyo, ona rağmen kolsuz tunik seçmiş. Bravo diye alkışladım. tamam kimse 90 60 90 değil ama insan biraz vucuduna göre giyinir.

 9. Fund: Hadi yaaa dün söyleseydiniz keşke.....

  Mel: Gördüm yazını çok tatlı olmuş huhe:))) Sen de iyiki varsın :))

  Tuğçe: Haklısın Tuğçe, balk etli balık etli var:)) Bir aslında şişko ama ben balık etliyim şekerim diyenler bir de harbi güzel balık etliler. Biz ayrımın yapıyoruz ama onun keşke onlarda yapsa gezmeseler görüntü kirliliği yapmasalar öyle:)))


Leave a Reply