8.12.09

littleiv - güzel blog, cici blog, aman da aman denilesi blog

Yazan: bi dost | 8.12.09 | Kategori: , , |
Yazı: littleiv - güzel blog, cici blog, aman da aman denilesi blog

selamun aleyküm blog milletinin insanları! (heredot bidost) nasılsınız inşallah? şekva yok, şükür var. hadi bakalım. o zaman laf salatasını bırakıp blogumuza geçelim.

teknoloji ve futbol haricinde de yazan erkek blogcuları görmek beni hep sevinçlere gark etmiştir. sevgili kardeşim littleiv de böyle yapıyor işte. he spor yazamıyor mu bu adam? yazıyor, ama onun yeri ayrı. neyse dur karıştırmıyım şimdi, maç köftesi'ni tanıtmaya gelmedim ben buraya. (çok çakalım lan, araya onu da sıkıştırdım heheh)

littleiv, kendi ismini taşıyan blogunda kimi zaman kişisel, kimi zaman komikal (ki bu kelimeyi ben uydurdum öhm), bazı bazı da eleştirel yazıyor. (eleştirel derken öyle çok değil. bi kıvanç tatlıtuğ'a takmış arkadaş, ona saydırıp duruyo. bi de ugg)

kısa kısa serisine ağırlık veren iv, meğer şubattan beri yazarmış. ben son 2-3 aydır takipteyim. bi yamuğunu görmedim. güzel yazar hoş yazar, kimseyi ve dahi karıncayı incitmez, büyüklerine saygılı+küçüklerine sevgili olmasını hiç saymıyorum bile.

sözü-nözü: hoş bi blog littleiv. gülümseten bi blog. hani beyle, kadife gibi derler ya. hırpalamaz insanı. aha tam da öyle. ben sevdim, siz de seversiniz belki. denemekten kim kaybetmiş ki sen bulasın? (bu olmadı sanki ama hayırlısı)

görüşmek üzere. saygıyla selamlar.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Sayın okuyucu 12 yazarımız olduğunu unutuyordum ki tam bi dost imdada yetişti hemenP:p hehe:D Hem erkek blogu hem güzel hem de bi dost yazmış. E bublog okunurki o zaman değil mi:P

    Ayrıca güzelmiş beğendim ben, teşekkürler bi dost çooook iyisin yaaaa haha:P:p

  2. insanın kıymet bilen patronu olcak, bunu bilir bunu söylerim ben. canımsın ukturk sevgiler :P

  3. çok helecanlandım görünce ya :) pek bi teşekkürlerlerler


Leave a Reply