30.12.09

Ey blogcu yeni yılın kutlu olsun | Happy 2010

Yazı: Ey blogcu yeni yılın kutlu olsun | Happy 2010

Konnichi wa:) Bu da klasik girişim oldu huhe:)) Şimdi yılbaşı malumunuz yaklaştı sayılı saatler kaldı. Her blogta bir bayram havası var. Yılbaşı heyecanı diyorlar buna. Herkes bir yılbaşı yazısı çiziktiriyor ben de yazmasam olmaz dedim:)) Herkes kendi ruh haline göre yeni yıldan ve geçip giden 2009 yılıyla ilgili bir şeyleer anlatıyor haliyle. Zaten anlatacak bir şeyi olmasa yazmaz benimki de laf işte huhe:) 1 gün önceden de olsa ben de yazıyorum işte bana düştü blog adına huhe:))

Bazı blogcu arkadaşlar lan eski yıldan ne gördük ki yeni yıldan bir şeyler bekleyelim diye olumsuz bir tavır çiziyorlar. Bir de klasik eski yılı kötüleme vardır onu ben de yapacağım sizin adınıza kötü ben olayım:)) 2009 sana kafam girsin lan huhe:)) 2010 daha iyi olacak yehuuu, herşey cillop gibi olacak falan bu da yalan, 31 aralık oluyor 1 ocak, yılda bir atlıyor Cuma iken Cumartesi olmuş gibi yani. Yılbaşının pek bir manası yok arkadaş, ama eğlenmek için bir bahane olabilir pek tabi. Çalışanlar için tatili unutmamak gerek bir de huhe:))) Kolpadan bir gün yani bu yılbaşı, Poliyanna gibi kolpa:)) bir de hep masraf hediye falan alıyorsun o yüzden yılbaşına sap girmek gibisi yok lan huhe:)) 2 Ocaktan itibaren yapabilirsiniz :))) Ne para göz oldum ben de ya aslında böyle değildim ben hep bu havalardan oluyor huhe:)

Yeni yıldan dileklerimi belirtmiştim bir mim aracılığıyla. Şimdi onlara ekleme yapmak istiyorum. Çok değil 2 tane sadece:))

1- Bursa güzel şehir, insanları da çok güzel. Daha önce gitmiştim ama 1 hafta içinde tekrar gideyim, beni hızladıracak şeyler olsun. 2010 hadi göreyim seni koçum benim huhe:))
2- Birnci dileğim çabucak gerçekleşsin huhehe:))

Ne kadar kanaatkarım değil mi sevgili blogcu:) Ulu Camiyi göreyim diye dilket bulunuyorum işte. Bir de iskender yerim allah şükür yarabbi huhe:)) Böyle de delikanlıyım aslında huhe:)) Kalbimiz znegin bizim. Gerekirse kan kusar kızılcık şerbeti içeriz. Heytt lan:) :D Blog blog dediğin nedir ki gülüm ben senin için yazmayı göze almışım huhehe:))) Karadır kaşların ferman yazdırır:))

Bir yazıyı daha saçmalama rekorları kırarak bitirmiş bulunuyorum. Daha da uzamasın yılbaşı öncesi sağlığa zararlı :))) Ben sizi düşünüyorum:))

Şimdi Google'dan gelenler de olacak bu bloga onların yeni yılını karısı, çocuğu, manitası kutlasın arkadaş, ben sadece bu yazıyı okuyan tüm blogcu kardeşlerimin yeni yılını kutlayacağım:)) Canlarım benim. Biz hepmiz biriz huhehe:)) Blogcunun blogcudan başka dostu yoktur huhe:))

Yeni yılın kutlu, mutlu, umutlu olsun sevgili blogcu:)) Seneye 2011'de yine burda buluşalım heytt ben ne günlerdi diyelim falan çeşitli şebeklikler yapalım yine, yok ben ağırım yapma dersen tamam lan ben yaparım yine:))) belki de evlenirsin lan o zamana kadar belli mi olur huhehe:))) Kucağında çocukla yazarsın salyası falan akar üstüne huhe:))

Az daha uutuyordum blogun headerınıda insiyatif alıp değiştirdim. Eskisini de ben yapmıştım zaten. Nasıl olmuş sizce? :)) Üzmeyin beni lan huhe:))

Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl sizlere kutlu olsun:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 11 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. aman dediğin gibi 2009 süperdi de sanki 2010 da ultra süper olucaz. o olumsuz blogculardan biri de benim işte, az önce 2009 a küfür ettim kendi blogumda:D
  header çok eğlenceli eline sağlık, tüm blog camiasının yeni yılı da kutlu olsun ayrıca ( bu tüm islam aleminin bilmemnesini kutlarım gibi oldu ama neyse :)))))))))

 2. Küfkedisi: Olumsuzluk değil aslında gerçek bu, acı ama gerçek, gerçekler acıdır zaten biber de acıdır :))) Headerı ohh beğenmişin bence de çok güzel oldu aayyy süper kendim yaptım diye demiyorum huhe:)) harika harika:D

 3. Damatttımm feridimm bebeyimm öncelikle blok başlıkı süper olmuş :)
  Ben bursalıyım bebeyım mutlaka gelmesın burlaraa :) 2010 wishlerinin hepsı gerceklese! :)

 4. Mel Jones: Blog başlığı süper olmuş değil mi huhe:)) Teşekkürler:))

  Bursa wishim şimdiden sekteye yğradı vallahi,:)) Sen de mi Bursalısın var diyorum ben hep Bursa'da birşeyler mübarek şehir huhe:)) Senin dileklerinde gerçekleşsin amin:))

 5. ne manyak adamsn lan HUHE :Pp

  onu bunu bırak da, header eskisinden iyi en azından:P o neydi öyle tiviti miviti bebe gibi:P aa şey yapsana böyle 12 mükemmel insan çiz böyle, biri ben olayım onların biri sen biri ukturk biri simi biri delininbiri biri böcek biri missi falan, işte bütün yazraları şey yap öyle:P hadi bakim:D

 6. yeni yıl gelsin herkese aşk getirsin aminnn

 7. Bi Dost: Eskisi de güzeldi bi kere, ne kadar alçakgönüllüyüz ne hahaadar iyiyiz anlamına geliyordu o tweety huhe:))) O dediğini yapmak için ne kadar uğraşmak gerek ama güzelmiş sen yap bence huhe:)))

  Fund: Amin. Önce sana getirsin değerini bilmeyenler kafasını taşa vursun mesela, .ok pişman olsunlar huhe:))

 8. Google'dan Gelen dedi ki...

  Mutlu yıllar blogmania :) header sevimli olmuş horoz falan :))

 9. Huhehhe:)) Harbiden googledan mı geldin sen yeme beni şimdi huhe:)) Sana da mutlu yıllar:))) Teşekkürler:))

 10. iyi senelerrr

 11. Senin de kutlu olsun tekrar Mrs.Baros:))


Leave a Reply