7.12.09

El-Tayyip sen gel açılımı 7 şehidin anasına anlat .!

Yazan: Ukturk | 7.12.09 | Kategori: , , , , , , , |
Yazı: El-Tayyip sen gel açılımı 7 şehidin anasına anlat .!

Merhaba ayak parmaklarımı kırdım yine.! Bilenler var geçen sene de 1 parmağımı kırmıştım yine aynı şekilde bir iş kazasında, bu kez 3 parmak kırmayı başardım. Evet yaptım bunu. Daha çok kafanızı ütüleme fırsatı bulacağım bu sayede. Eve daha yeni gelebildim kaç gündür hastanedeydim. Neyse haber vereyim dedim, benim kırılan iki ayak parmağımdan daha önemli şeyler var şu anda gündemde. Onlardan bahsedelim keşke kırılan sadece benim parmaklarım olsaydı. Keşke.!

Güneydoğu'da verdiğimiz binlerce vatan evladı yetmezmiş gibi şimdi de Karadeniz'de Tokat'ta 7 şehit verdik. Ayrıca PKK'lıların yaktıkları belediye otobüsünde diri diri yanan Serap'ta bugün artık dayanamayarak yaşama veda etti. 8 şehit var aslında yani. Biri 17 yaşında, hayatının baharında, ÖSS girip üniversite okuyup vatanına milletine hayırlı biri olmak isteyen genç bir kız, 7 si ise yine hayatlarının baharında 18-20 yaşlarında ülkeye borcunu ödemek için görev yapan kutlu mehmetçikler.

Bir de yukardaki kutlu 8 şehidin karşısında olanlar var. Bu şehitlerin en büyük nedenleri bunlar. PKK(DTP) ve işbirlikçi, iki yüzlü AKP. Ülkede, yüreklere hüzün ve öfke biriktirenler bunlar. Ama öfke kürt vatandaşlarımıza değil onların üzerinden siyaset yapan, onları kullanan, açılım gibi bir saçmalıkla ülkeyi bölmeye çalışan (Akp)ve pusu kurarak vatan evlatlarını şehit eden PKK'dır. Tepkimiz bunlara yönelik olmalıdır. Bundan başkası da düşünülemez zaten. Yoksa terörün ekmeğine yağ sürmek olur bu. Şimdi hainlere ve işbirlikçi, eş başkanlara karşı birlik olmak zamanıdır.

AKP'nin hayata geçirmeye çalıştığı her projesi, Türklüğe duyulan düşmanlık içeriyor görüyorsanız. PKK'yı ise kürtlerin temsilcisi haline getiriyorlar ve onlar hangi talepte bulunursa bulunsun onu uygulama mecburiyeti hissediyorlar. Acaba İmralı'mı yönetiyor bu açılım sürecini diye şüpheleniyor insan.

PKK'yı tatmin etmek için güneydoğuda dağlara yazılan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'e ait olan "Ne Mutlu Türküm diyene" sözünü kaldırmayı açılımın ilk adımı olarak görenler, şimdi de anayasa içinde Türklük kavramını kaldıracaklarını söylüyorlar. Nedir bu düşmanlık anlamak güç. Ama askerlik yan gelip yatma yeri değil diyen bir zihniyetten başka ne beklebilir ki. Türk'e düşman göbekten bunlar.

Bu zihniyete Türklere duyduğunuz bu nefret neden diye sormak lazım ve soruyu açarak belki anlamazlar diye "Türkler size ne yaptı?" sorusunu yöneltmek lazımdır aslında AKP ve yandaş hainlerine.

Sonuç olarak bu şehitlerin hesabını çok çok müslüman efendi El-Tayyip ahirette nasıl hesap verecek bakalım. İnşallah öbür taraftan önce bu tarafta da verir hesabını bunların. Hainlerin hesap verdiği günü görmeyi nasip eder inşallah allah bize. AKP ülkeyi sözde Kürt açılımı ile karıştırmak, ayrıştırmak istiyordu ve PKK ile birlikte oluşturdukları proje aslında tam anlamıyla harekete geçti diyebiliriz. Bu gösteriler ve mehmetçiğe akrşı kurulan hain pusu açılımın bir parçası bence. Ülkeyi ayrıştırmak, Kürt-Türk çatışması çıkarmak isteyenlerin açılımı bu Kürt açılımı. Hala bu açılımı destekleyen varsa, onlara bir şey demiyorum, Allah akıl fikir versin.

Hainlere karşı dik durma zamanıdır şimdi. El Tayyipler, eşbaşkanlar yıldıramaz seni.

“Sen, Oğuz Ata'nın has milleti, sen!
Sen, son Peygamberin has ümmeti, sen!
O seni boğmadan, boğ zilleti sen! ...
Uyan! Ey Türk oğlu! Uyumak nene?
Kalk, doğrul yerinden! Yürü, geç öne!”

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. her şey o kadar iç içe geçmiş bir durumdaki şu an sağlıklı yorum yapılabilecek bir durumda bile değiliz bence.yazının şu sonundaki ülkücü-islamcı şiir hiç hoşuma gitmedi mesela ama eleştirdiğim anda çat diye beni akpli ya da dtpli filan gibi görmeye başlayacağını ya da sen görmesen bile şu anda herhangi bir görüşe sahip herhangi birisi tarafından o duruma düşürüleceğimden eminim.tam ters bir yorum yapsam ergenekoncu , ulusalcı bilmemne diye birileri taradından küfre uğrayacağımdanda eminim.zira insanları kutuplara ayırıp farklı merkezler tarafından farklı yönlere koşullandırıp toplumsal algılarla oynuyorlar ve bizde bu oyuna yavaş yavaş gelmeye başladık.bakınız sevgili dostlar bütün bu olan olaylar kendiliğinden gelişmiyor.bütün bunlar yaratıldı , planlandı ve bizim ülkemizde her zaman olduğu gibi işede yarıyor.bu anlamda sakin düşünmek ve büyük resmi görmek lazım!

  2. kürt açılımı pkk lehinde gidiyor ve pkk bundan mutlu oluyorsa, şehit haberleri neden gelyor, diye bir düşünmek lazım tabi. demek ki genç teröristler rahatsız, demek ki kürt açılımı pkkyı pek de mutlu etmiyor, hm?

    şehitlerimiz için Allah'tan rahmet diliyorum.. mekanları cennet olsun..

  3. bu kürt açılımı konusunda benim çok büyük korkularım var açıkçası umarım daha çok şehit vermek zorunda kalmayız.

  4. açılım karşıtlarının beklediği şeyler tabi bunlar.Bu ülkede hiç uğruna ölmek,öldürülmek üzücü ama bu senaryoyu Tayyip yaratmadı kusura bakma.Ben kendimi bildim bileli hem ordu hemde pkk çift taraflı terör uyguluyor ama bunların kürt açılımıyla alakası yok.yeni olan şeyler değil bunlar.30 yıldır yönetilemeyen politikanın,dersimden arta kalanların eseri.Keşke küçük ceylan'ın ölümünde de bu kadar duyarlı olabilseydin o zaman samimi bulabilirdim.ayrıca ülke vatandaşını kürt-türk olarak ayırmak mhp'nin işi değil miydi? hani doğu illerinden oy beklentisi olmayan türkçülük propagandası yapan?ee ne farkı kaldı tu kaka ettiğin dtpden? ha pardon çünkü bir türk diğeri kürt siyasti yapıyor.


Leave a Reply