9.12.09

Damat Ferit ile ben yokken... :)

Yazan: Damat Ferit | 9.12.09 | Kategori: , , , , |
Yazı: Damat Ferit ile ben yokken... :)

Uzun süren ayrılıktan sonra tenis kortlarına geri döndüm:)) Biraz antreman eksiğim var tabi ama backhandlerim hala çok iyi, servislerim de fena değil huhe:)) Bu süre içinde yerimi dolduran biri de olamamış zaten. Dün bir blogger komitesi eve geldi, Damat Ferit öl de ölelim, vur de vuralım dediler, duygulandım haliyle, dayanamadım bu üzgün hallerine yemekten içmekten düşmüşler, bir deri bir kemik kalmışlar, hemen bir çorba yaptım içirdim onlara. Doymadılar biraz da makarna yaptım kelebek makarna hem de:)) Hepsinin lokmasını saydım çok yiyen bloggerların ismini gizli kasamda saklıyorum, belki ileride lazım olur diye huhe:)))


Neyse arkadaş, ben yokken epey bir olay oldu aslında bunlara bir dem vurayım ben. Hazır kahvaltımı da yaptım çok zindeyim:)) Çok ciddi yazı yazarım aklın şaşar, beşer bu şaşar. Bir de Yaşar var kodun mu şaşar. Ahhyy ne ağzı bozuk bloggerım ben böyle puu bana lan:)) Hemen bir rehebilitasyon sürecine girmem lazım, beni yola getirecek varsa gelsin, bir bana gelsin oda sensin :))) Neyse eveet ne diyorduk ben yokken;

1- Bu Ukturk iyice yumuşamış, lavanta kokulu olmuş ara sıra leylakta duyuyorum ama lavanta daha ağır. Kılıbık biradam olmuş çıkmış. Bu kadar aciz bir durumda yani, nerede o eski haşin, maço delihanlııı. Dün eniştemle azarladık bunu , kendine gel lan diye. Lan baskılı söyledik tabi. Sonra vazoyla kola bardağı tokuştururken vazoyu kırdık, buna temizlettik. Elinden de her iş geliyor maşallah huheee:)) Ama artık ben varım başında korkmayım tekrar yoldan çıkarırım ben onu, dün ilk başlangıcı yaptım üstün Türk teknolojisi zekamla huhehe:)))

2- Ben yokken yine Recebim Tayyibim ise hala aynı kalmış. Çok umutluydum oysa ondan:) Her yeri ayrı dans ediyor. Hangi dans anlamadım tam olarak ama. Böyle ortaya karışık akdeniz yeşilliği gibi, bir çiftetelli oynuyor, bir lülülü diye halay çekiyor, bazen de tam tam dansı yapıyor:) Çakal lan bu adam, onu da yola getireceğim, işsizlere iş bulacağım, bekarları evlendireceğim, bebelere balon alacağım. Sessiz yığınların sesi Damat Ferit artık burada :)))

3- Fenerbahçe dibe vurmuş lan ben yokken. Lan ne kadar sevindim anlatamam huhe:)) Beşiktaşım kartalım ise yükselişte. Aziz Yıldırım ne şanssız bir adamdır böyle arkadaş. Yazık adama. Bir gün çağırayım da teselli edeyim diyorum.:( Bak ya yine duygulandım yufka gibi kalbim var, öyle hisli, öyle sevimli, öyle alçakgönüllü:) bir kalp ki anlatamam:))

4- Bi dost diye bir blogcu var bilmiyorsundur belki nereden bileceksin benim gibi popüler değil zaten canımmmm:)). Çocukluğunu bilirim ben onun, o da değişmemiş hiç. Hala aynı. Ne zaman benim gibi mütevazi ve entellektüel olmayı becerecek çok merak ediyorum arkadaş. Dualarımız onunla. Dauamız şöyle olacak. Elleri açıyoruz önce yukarıya doğru 30 derece açıyla, "Yarebbim, bi dosta Damat Ferit gibi sabır ihsan eyle, yarrebbim bi dosta damat ferit gibi hisli, düşünceli bir kalp ver, onu damat ferit gibi pambuk gibi yap yarebbim" dedikten sonra bir fatiha okuyoruz. Elimizi yüzümüze sürüyoruz amin diyoruz tamam huhe:))

5- Ben yokken yine sevimli penguencikler kutuplarda üşümeye devam ediyorrr. Çohh üzülüyorum onlara yaaaa. Adaletsizlik bu amaaa. Obama onları trye getirsin, evde besleyelim yaa. Anneme dedim eve sokmam dedi, hain anne:))

6- Altın fiyatları da yükselmiş. Kasamı açtım baktım hemen 224,56 kilo altınım varmış tam olarak. Hesaplayamadım şimdi, zoruma gitti. Kefen param:)) Altının var derdin va bu devirde huhe:)) Lan keşke olsa lan, o zaman akademik kariyer falan diye uğraşmazdık salardım çayıra meylam da kayırırdı heralde:)) Maliye peşime düşecek şimdi. Sayın Maliye altınları haca gitme bahanesiyle oradan kaçırdım, koynuma koydumda getirdim:)) Dini siyasete alet ediyorlarda, altına ben adet etmişim çok mu huhe:)) Ben hem hayırlı bir iş için yaptım bunu, düğün düğün gezip takacağım bunları:))
*
Ayrıca çok fazla jönlük teklifi aldım, ama sırf siz güzeller güzeli bloggerlar için reddettim elimin tersiyle, tek kalemde:))(istediğim parayı vermediler aslında:D) Bu kadarda vefalıyım sevgili blogcu.:) Biliyorsun kondisyonum az, ondan yazı biraz kısa.! :)) oldu. Daha sonra telafi ederiz artıkın huhe:)) Bomba yazılarla sizlerle olacağım. Beni izlemeye devam ediniz anacığımm:))

Findulias'ın yazısını okuyun bir de ne kadar güzel(!) yazmış hehe:))) Ayrıca yazı bittiğinde evin içinde Bengü-Kocaman Öpüyorum çalıyordu, laaynnnnnnnn huhe:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. adımı anmadığın yazın var mı, bi gün olacak mı çok merak ediyorum. gizli ve derin hisler besliyorsun bana karşı, biliyorum bunu firit :D neyse neyse hoşgeldin lan, seni bile özleyebiliyo bu yürek Allah'ımm nagadar iyi kalpliyim..

  2. bidost lan, ne besliyeceğim his falan:)) beni özleyeceksin tabi beni sevmeyen kimseyi sevemez, öyle bir garip bir çocuğum ben:)) Damat Ferit geldi ortama huzur geldi derler eskiler:))

  3. ne kadar güzel dedikten sonra o (!) ni koymayacaktın işte. :P kınadım.

  4. Allah cezanızı verecek Damat:P:p Herşeyimi bozdun nan 2 gün içinde,:P Sen git sarışınlara takıl :P:p haha Findu gibi ben de seni kınıyorum hatta hepberaber kınıyoruz kınn:P

  5. Findulias huhe :)) bilerek yaptım ki ama çok beğendim ki:))

    Ukturk yediğin naneleri anlattırma bana lan:)) hayatın kayar, huhe:))


Leave a Reply