10.12.09

Blogcuların sorunları neler? Taleplerimiz var.!

Yazı: Blogcuların sorunları neler? Taleplerimiz var.!

Son bir kıyak benden sana kocaman kocaman öpüyorum:)) Bu şarkı takıldı 2 gündür dilime nereden dolandı lan, kim doladı, kim dinletti bana:)) Bengü'yü de hiç sevmem kısa boylular tarzım değil huhe:)) Lakırdı edeceğimiz konu zaten Beeengü falan değil, üzerimden reklam yapmasına müsade etmem kesinlikle:))

Bugün, BlogMania-Der Asbaşkanı olarak,:) sevgili ve cici mi cici blogcuların sorunları, hakları hakkında olacak. Sendikal hakkkımız engellenemez. Dişe diş bloga blog. Ya ölüm ya istiklal.:) Herkesin bir hakkı bir sorunu var, eylem yapıyor blogcu insan değil mi android mi onlar:) onun sorunu yok mu hiç. Neler var neler, şimdi yazacağım sorunlarımızı diyeceksiniz Damat ne kadarda varmış diyeceksiniz. Bana müteşekkir olacaksınız eyy blogger huhe:)) Ezdirmem ben blogcumun hakkını. Biz mazlum bloggerın yanındayız her zaman, hükümet duy sesimizi, başbakanlık yan gelip yatma yeri değil efendi:))

Evet sorunlarımızı ve önerilerimizi tek tek sıralıyorum. :)

1. Öncelikle blogcuların büyük bir çoğunluğu tema ve header sorunu çekiyor. Büyük bir darboğaz var bu konuda. Sabrı taşıyor blogcunun. Talebimiz her blogcuya 6 ayda bir isteği doğrultusunda yeni bir tema ve header verilmesi. İsteğimiz yerine gelmezse meclis önünde yakarım Roma'yı da yakarım ben şarkısı eşliğinde temalarımızı yakma eylemi yapacağız. Hiç bu kadar ciddi olmamıştık(!). Yaparız bilirsiniz.! (Blog Ocakları)

2. Avrupa Birliği ülkelerindeki bloglarda olduğu gibi yazdığımız her yazı başına ödeme istiyoruz. Talebimiz yaz başına 10 Lira. Karın tokluğuna yaz yaz nereye kadar. Nasıl dönüyor bu bloglar haberiniz bile yok. Ne zorluklar çekiyoruz biz:) AB müktesebatı gereği bu en tabi hakkımız söke söke alırız. (Özgür BlogDer)

3. Blogcular başka bloglara yorum yapması için teşvik edilmeli. Bu yapılmalı. Yoksa bozuşuruz, kaos yaratırız internette. Onun için, mesela, bir blogger bir bloga yazdığı nitelikli yorum başına para almalı. Ayrıca izlediği ve yorum yaptığı yine her 10 blog için ödeme almalı. Ancak kurtarıyor maliyetleri hacı. Bunun blog yazarken; cipsi var, kolası var, çikolatası var sonra elektrik maliyeti, bunun su maliyetini söylemiyorum bile yaz ayları için, hadi o da bizde olsun hadi lan iyisiniz yine çakalllar:) (Dev Blog)

4. Her yalnız blogcuya bir sevgili bulması için ödenek istiyoruz biz. Herşeyden önemli bu, bloggerlığın devam etmesi, bıcır bıcır bloggerların yetişmesi için bir elzem:)) Bunun organizasyonunu biz yapacağız siz merak etmeyin paradan haber verin.:) Sevgili veya artık dayabamayacağım evlnemem gerek diyen bloggerları toplaştırıp tanıştıracağız bu senin şu senin diyeceğiz:)) Bu sayede mutlu mesut bloglar ortaya çıkacak:) Çok hayırlı bir iş, çok yankı yaratacak bu proje:) Herşey hazır, kaynak gerek.:) (Damat Ferit ile Dest-i İzdivaç Ekibi)

5. Heeeaa şimdee şöylee, herr blogta bir çet sayfası olsun istiyoruz biz dellihanlı bilogcular olarak. Rus blogcularla tanışmaak olmazsa çet yapmak istiyoruz yine biloglardan. Çet olacak olmadan olmaz kanka. Şimdi biz arkadaşlarla geçen benim şahinin içine doluştuk İsmail YK eşliğinde gezerken aklımıza geldi bu. İsmail'de ne güzel söylüyordu öyle yardan gurban vıyy:)) Çet hakkımız engellenemez, çizerizzzz .! (Tarlabaşından delihanlı blogcular)
*
Evet çeşitli blog topluluklarının taleplerini, sorunlarını ilettim. Bazısı biraz garipte olsa blogcu sonuçta onlarda huhe:)) Çet sayfası nasıl olur blogların içinde çok merak eiyorum ama huhe:))) "Şşşş yavrum" haha:))) Cevap: Ben senin bildiğin blogculardan değilim, her blogcunun eti yenmez, "Biz yeriz canımmmmmm" huhehe:)) Çok ayıp:) Tarlabaşı grubu aklını başına alsın bence huhe:))

Kocama kocaman öpüyorum hepinizi:)) huhe:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Adsız dedi ki...

  haha :D olmadı aylık maaşa bağlanalım..
  blogculuktan emekli olup tazminatımızıda alalım :P
  sonra emekli maaşımızıda çatır çatır yiyelim :P

 2. Bahaar huhe:)) AYlık maaş hiç fena olmaz aslında ya ek gelir, benzin parası yapanlarda olur, öğrenciler harçlık yapar, pizza falan yer yavuklusuyla çocuk. Yazık:) Çok hayırlı olur aslında :)))

 3. Ulen ne mayyak herifsin :) üşenmemiş yazmışsın bide :) çok güldümm yaf :) hepsine benden tam destek,herhangi bi durum olursa yanındayım :)

 4. Mel'jones merhaba:)) peki tarlabaşılı blogcuların isteklerini de destekliyor musun :))

 5. Merhaba blogumu daha fazla duyurmak ıstıyorum yardımlarınızı beklıyorum,tesekkurler

  http://nilazrak.blogspot.com/


Leave a Reply