12.12.09

Beren Saat ve sevişme sahneleri | yastıksız bence :)

Yazı: Beren Saat ve sevişme sahneleri | yastıksız bence :)

Bugün sıkıldım çok, takılacak adam da bulamadım sağımda solumda bir Kaan vardı o da gitti lan, ben de twitter a sardım bakalım hayırlısı herşeyin. Evet böyle salak salak pineklerken evde gördüğüm bir haber ile yeniden neşem yerine geldi ah ah sevgili blogcu:)) Ne gördüm sanırsınız ateş böceği değil yanlış cevap, Beren Saat'i gördüm ve onun sevişme sahnelerini huhe:)) Yastılı mı yazstıksız mı sizce bunu tartışmak gerek çok önemli bir önem arz ediyoru:))

Yurdum abazanlarına mutlu haber. Beren Saat ve Murat Ünalmış adlı kişi Gecenin Kanatları adlı filmdeki sahneleriyle sizlerle :) Filmin konusu ise 12 Eylül döneminde ailesi öldürülen bir küçük kızın büyüyünce bir şekilde onların intikamını almak istemesi üzerine kuruluymuş, burada bir şeyi eksik yazmışlar bir de sinemaya seyirci çekme amaçlı sevişme sahneleri:) 12 Eylül ve sevişme sahneleri, hep diyorum yaa kahretsin biz ABD'ye çok benziyoruz aslında her konuda, her alanda:) Ondan sonra ben de derim işte sinema dediğin nedir ki iki göğüs iki bacak gerisi tefarruattan ibaret. :) İstediğin kadar 12 Eylül filmi yap sen LAN.:)

Filmin ismini de değişsin bence kimse hatırlamaz ismini. İsmi Beren Saat ile 12 Eyül gecesi olsun. Bence gayet hoş:)) Ayrıca çok kalitesiz bir film olduğunu düşünüyorum. Filmden sahneleri medyaya sızdırmalarıyla da bunu anlayabiliyoruz.:) Tabi bu sevişme sahnelerini yurdum abazanları için Aşk- Memnu'da da görmek isteriz efenim:) Lütfen sanat istiyoruz biz halk olarak. Sanata açız, açınız huhe:)) Aha lan ne kadar iğrençleştim:))

Tabi bu sevişme sahnelerinden sonra çeşitli yorumlarda oluşuyor. İşte Bereb Saatin filmdeki sevişme sahnelerinden sonraki sokaktan tepkiler:)

- Behlül galiba işini iyi yapmıyor, kızında canı var arayışlarda galiba bence bu kez buldu ten uyumunu :) (AntiBehlül Fans)
- Borsadan hisse senetlerini almak lazım Beren'in yükselişe geçecek, büyük vurgun var:) huhe:)) (Borsacı Himet)
- Ben olsam daha iyi oynardım caanımm kıza Beren'e yazık oluyor, üzülüyorum valla:) (Bas Gaza Ercan)
- Abi nereden indiiyoruz sahneleri ben bulamadım yaa lütfen yardımmm çok ihtiyacım varr buna. (^Ford Mehmet^)
- +rep verdim usta çok güzel paylaşım her yerde bu sahneleri arıyordum:) (Forumcu Fikret)

Lütfen destek için sitemizin reklamlarına tıklayalım abiler:) huheheh:)) Ekinlere dize kadar lallala gel bize kadar, :)) Bereb bu gidişle ülkede yastıklı yastıksız sahnesi olmadığı erkek kalmayacak, ülke sıraya girmiş durumda :))) Herşey sinema için:) AKP geldi böyle oldu arkadaş:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 8 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Komedi :D

 2. Cupy :) evet tam bir komedi, ama romantik komedi değil trajik komedi huhe:)))

 3. Yastık mastık hikaye kim yutar bu numaraları.Berende hepten ayağa düştü be bilader :D

  Valla az önce yazasım vardı bu hususta baktım benden önce davranmışsın vazcaydım...Yemek vaktide yaklaşıyo hepten acıktım :(

 4. Cemo hiç sorma vallahi falafoş oldu kız huhe:)) Bir kere benim dilime düştüyse bilki kötü durumda ee düştü :)) hadi afiyet bal şeker olsun:))

 5. Beren saate veren saat dıyolardı kızıyodum bende aaa ne kadar ayıp dıye.
  Ama bu beren de vere vere ün yaptı iice. oyunculukla alakası yok artık bunun.

 6. Mel'jones aha ben duymamıştım veren saat huhe:)) Beren kariyerini çizdi, veren saat olarak devam edecek artık, halk bunu istiyor ondan :))

 7. bir de behlül kaçar bihter kaşar versiyonu var süper o da :))))

 8. Bihter kaşar söz çok doğru:)) eski değil ama yeni kaşar Bihter huhe:))) taze daha:))


Leave a Reply