16.11.09

Genetiği Değiştirilmiş Organizma : Receb Tayyib

Yazan: Ukturk | 16.11.09 | Kategori: , , , , |
Yazı: Genetiği Değiştirilmiş Organizma : Receb Tayyib

Genetiği Değiştirilmiş Organizma: Recep Tayyip, kısaca yani GDO’lu Recep :P:p Yanlış anlaşılmasın bu Recep Tayyip çoook çoook sevdiğimiz her zaman saydığımız.! Sayın mı sayın o kadar sayın ki anlatamam Ümit Sayın bile bu kadar sayın değildir heralde haha:P:p Lafın özü başbakan olan değil benim çocukluk arkadaşım Recep Tayyip. Geçen gün gördüm bizim Tayyip’i o eski sümüklü mü sümüklü Tayyip değişmiş böyle bir hoş olmuş. Sordum oğlum ne yaptın kendine dağ gibi delikanlıydın ne olmuşsun şimdi diye. Eskiden de pek beğenmezdim aslında ama şimdi daha kötü olmuş eskisinde böyle yanar döner değildi bu Recebim Tayibim. Adamdı en azından ya da iyi rol yapıyordu, iki kuruşa tenezzül etmezdi.

Kendi tabiriyle gömlek değiştirmiş, anlamazlıktan geldim önce haa ben de değiştirdim bugün 2 haftadır giy giy biraz!! Kirlendi gömlek dedim. Güldü böyle arsızca suratıma. Yok öyle değil bu gömlek farklı gömlek dedi. Sen anlamazsın dedi. Bana dedi. Aslında haklı biz ne bilelim öyle gömleği, Amerika mı gördük hiç, onların gömleğini giyelim, bizim gömleğimiz anam babam gömlek işte. Tamamen milli sermaye yani.:P Öyle Tayyip’in ki gibi değil.:P Amerika demişken bu Tayyip ABD’e gitmiş orada hocası mı ne varmış okuldan tam bilmiyoum işte gitmişken Amerikalı eniştesi varmış bunun onuda görmüş işte sonrada gömleği değiştirmiş gitmiş.

Şimdi nasıl mı bu Tayyip eskiden de bir adam sayılmazdı ama şimdi daha kötü. Menfaati için bu yeni gömlekdaş dostları için her şeyi yapar hale gelmiş. Ruhunu satmış yani. Bir şarkı var çok severim ben. Bedenimi evet ama ruhumu asla bizim Recep her ikisini de vermiş gitmiş bir şey kalmamış. Tüm ruh ve bedeniyle satmış kendini. Para her kapıyı açar söz çok mu doğru acaba, kişiliksizler için belki her şeyden daha önemlidir. Benim çoukluk arkadaşım Tayyip’te aynen bu durumda işte. Önce üzüldüm ama sonra zaten adam değildi hak ettiğini bulmuş dedim içimden.

Anlayacağınız Bizim Recep Tayyip pek sevmesem de çocukluk arkadaşım olan Tayyip bozulmuş genetiği değişmiş gömleği değiştirince. Uzmanların dediğine göre bu GDO içeren şeyler çok zararlı olabilirmiş. Ben de bundan sonra uzak kalmaya karar verdim bu adamdan. Bazen görüyorum mahallede yine hemen kaçıyorum oradan hastalık bize de geçmesin diye. Sonra bize de bulaştırır veya beynimizi yıkar kandırır bize de gömleği giydirir çaktırmadan en iyisi uzaklaşmak.

Eskiden Bostancılı Sümüklü Tayyip’ti şimdi ise olmuş Genetiği Değiştirlmiş Bostancılı Organizma Tayyip, kısaca GD(B)O :P:p Halbuki bizim Recep Tayyip başbakan olan Tayyip'i çok severdi anlamadım ben bu işi, hiç ona çekmemiş,:P Çok ayıp :P:p Örnek alsın bence:P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 2 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. ilginç :D

  2. ahahaha başlığa çok güldüm ya =))) süper bi tespit olmuş


Leave a Reply