10.10.09

Türkiye'de converse'i ilk giyen kişi kim ?

Yazan: Damat Ferit | 10.10.09 | Kategori: , , , |
Yazı: Türkiye'de converse'i ilk giyen kişi kim ?

Converse. Çok muhterem bir ayakkabı markası. Ona bir ayakkabı demekte olmaz aslında farklı bir dünyada o ayakkabı dünyasının tikisi :))) Ama ben sevmiyorum arkadaş converse'i pek. Ayaklarım ağrıyor onu giydikten sonra yerle bütünleşiyorum onu giyince rahat değil bence bez parçası iğrenç: huhe:))) Ama bir tarz sonuçta benim tarzım değil giyenlere selam :)) Vans var onu da giyin lan o da güzel:))


Neyse efendim ben sevmiyorum ya converse giymeyi artık sende sevmeyeceksin, ayy ben neler giymişim ayğaıma diye falan huhe:)) Türkiye'de ,ilk converse giyen kişi kim kim aşğaıdaki videoda göreceksin o kişiyi.Hadi izle sadece 9 saniye:))Huhe izledin değil mi.? Çoşkun abimiz giymiş ilk converse'i en azında tvlerde, sinemalarda ilk görülen oydu heralde. Öyle diyorlar. Ama belki Burhan Çaçan falan giymiştir belki önce Liseli diye bağırırke huhe:))) Kırmızı converse hem de:)) Ama bir şey dikkatimi çekti bu film allah bilir kaç senesinden ama converse aynı converse ne bileyim bir tarz ama insan biraz geliştirir arkadaş aynı havada gidiyorlar olmaz ki :)))

Haa filmin adı da kayıp kızlarmış huhe :)) Tam çoşkunluk:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 6 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. mor konversimi almamak için hiç bahane bulma yok bez parçası yok iğrenç falan. yakışmıyo.

  2. Huhe:)) Mor converse ben demiştim hadi alalım diye aylar önce sen burun kıvırdın :)) ayrıca ıyy bez parçası o sana yakışmaz öyle basit pabuçlar:))

  3. bende ilk conversimi 10 yaşında ve çingene pembesi olarak giymiştim ve dediğin gibi hala aynı hala yaratıcılık sıfır :p ama dediğine katılıyorum sevmiyorum converse ben.

  4. benimde çocukken aynı burdakiler gibi kırmızı converseim vardı,giymezdim. hey gidi.

  5. ben de sevmiyorum ve bir sevmeyen gördüğüm için çok mutlu oldum şu an :D

  6. Adsız dedi ki...

    Ben seviyorum ya en iyi yanı her şeyin altına uyuyor. Özellikle de turkuaz mavi Converse modelinine bayılıyorum.


Leave a Reply