9.10.09

Damat Ferit ile yine ve yeniden bir daha hadi hop

Yazan: Damat Ferit | 9.10.09 | Kategori: , , , , , , , , |
Yazı: Damat Ferit ile yine ve yeniden bir daha hadi hop

Hedö hödü (Merhaba demek):) Uzun bir aradan sonra yine sizlerle olmanın büyük mutluluğunu yaşıyorum. İçim içime sığmıyor çoh heyecalıyım:) 3 hafta falan olmuş yoktum biliyorum beni özlediniz batkım zaten BlogMania denen blog ben olmayınca gayet sıkıcı bir yer oluyor. Damat Ferit demek BlogMania demek:)) Bensiz buralar bir çöl, kurak toprak. Heyelana müsati killi arazi.Dere yatağı:)) Dans edilmeyen bir disco gibi:)) Bu süre içinde yazmayınca epey bir malzeme birikti bende. Hepsini size sunacağım biliyorum çok mesutsunuz:))


Bu sürede ne yaptım peki. Anlatayım size ölümü görün valla merak içindesin damat ferit nerelerde diye kendini yedin bitirdin telli babaya gittin adak adadın, damat geri dönsün diye. Haberlerde geçen benden bahsetmişler görmüş olman gerek damat ferit diye, popüler oldum yine kahretsin:) Geçenlerde de Murat Bardakçı bahsetmişti benden seviyorlar beni ne yapsınlar huhe:)) (Huhe yapmayı da özlemişim lan nasıl birşeyse bu iliklerime işlemiş kazısan çıkmaz. Kessen kanım huhe diyerek akar yani:D)

Bu süre içinde önce Van'a gittim. Valla bak lan yalan değil. Benim üniversiteden arkadaşım vardı Vanlı. Onun düğünü vardı 3 gün orda kaldım yedim içtim oh mis:)) Çeşitli iş teklifleri aldım gel bizim kaçakçı dükkanının başına geç, kızımı sana vereyim delhanlıı diye ama sizin için hepsini elimin tersiyle ittim. Hadi lan benim allı güllü yarım blogum var dedim:) Midemi ele geçirebilirsiniz ama blogumu asla huhee:))

Sonra oradan okuluma gittim seminer ve tez konumu aldım ikisini birden. Sağolsun hocam çok yardımcı oldu. O kadar fıstık ezmesi falan götürdüm olsun o kadar huhe:)) Bu arada fıstık ezmesi kadar güzel bir şey var mı arkadaş, ye ye doymuyor insan. Özellikle antep,maraş bu işten anlıyor.Harika bir olay insna kendiden geçiyor onu yerken:))

Daha sonra da işte dil okulu için başvuruda bulunmuştuk sağolsun yine yardımcı olanlar oldu dayım amcam,kuzen,peder bey ve anneme buradan selamlarımı iletiyorum.Ellerinden öperim huhe:)) Yurtdışına çıktım yani 3 aylığına şu anda. Bir ailenin yanında kalıyorum ama kızları yok huhehe:))) Yine buradan Liz teyzeme selamlarımı yolluyorum beni eve kabul ettiği için o kadar para veriyorum ona alacak tabi huhe:)) Kalbi kadar temiz odasını bana ayırdığı için çok müteşekkirim :D Camı bile var lan huhe:)) Liz teyzeyi bulmam da yardımcı olan kuzene de selam lan ağlar sonra selam söylemezsem:))

Selam söylemediğim kaldı mı huhe:)) Bi dosta da selam buradan. Ne yapıyorsun lan:)) Peri kızına selam hadi neyse huhe:)) Madame'da selam ayrıca. Manisaya'da selam olsun huhe:)) İzmir'i de unutmayalım küserler sonra huhee:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 2 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Haha o Liz teyze benim Liz teyzem oğlum :P:p bir blok yanınızda neler var neler habein yok haha:P:p Bu arada eniştene selam söylememişsin bak söylerim darılır :P

  2. Hiç öyle demiyor ama Liz teyzen huhe:)) Sen çok naziksin o kaba şeyin tekiydi diyor huhhehe:) Oh shit:D


Leave a Reply