20.10.09

Bölücülüğün yeni lideri | maşaları ve abileri

Yazı: Bölücülüğün yeni lideri | maşaları ve abileri

Hangi ülkede yaşıyorsunuz? Türkiye. Peki ama nesiniz necisiniz.Ben Türküm, kürtüm, lazım, çerkezim, aleviyim, sünniyim ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Ülkemi seviyorum. Yoluna canım feda, gerekirse bir Çanakkale destanı daha yazarım. Söz konusu vatansa gerisi tefarruattır sözünü klavuz edindim.

Ama yukardaki tanımın dışında olanlarda var. Sorun onlarla zaten. Biz onlara ne diyoruz peki. Terörist, eşbaşkan!, hain, yediği kaba pisleyen köpek, en önemlisi şerefsiz diyoruz. Şerefi olmayanın namusu da olmaz bilirsiniz ki. Ve tam şu an içinde bulunduğumuz durum bu hainlere karşı daha da bütünleşmeyi gerektiriyor. Ben TC vatandaşıyım diyen bunla gurur duyan herkes birlik olmalı, bize bunu yapanlara karşı dik durmalı, hesap sormalıdır.

Yani bir Çanakkale ruhu daha gerekiyor ama bu kez karşımızda İngiliz askeri, Yunan askeri veya Maraş'tan Antepten kovulan Fransız askeri yok. Bir meydan savaşı yok yani. Ne var peki. Ne mi var.? ABD var AB var. Bazen Rus'u var İranı var. Düşman çok. Ama bunlar savaşmıyor bizle. O cesaret kimde ki. Yüzümüze gülüp arkamızdan maşaları PKK ve türevleriyle oyun çevirip ülkeyi bölmeye çalışıyorlar. Bunu 90 sene önce yapamadılar savaşla şimdi terörle, kalleşlikle yapmaya çalışıyorlar.

Nasıl yapıyorlar peki bunu. Öncelikle maşaları PKK'ya önceleri saldır dediler şimdilerde ise teslim ol diyorlar yarın ne diyecekler merak konusu. Ha teslim oldukları falan da yok alayı şov bunun. PKK'nın gövde gösterisi, sözde barış elçileri. Ben hiç orospu barış elçisi görmedim. Ama Kandilden gelen kadın teröristler sağolsunlar görüş olduk ülkece.! Bir teşekkürü borç biliriz biz haysiyetli TC vatandaşları olarak.

Neyse, bu maşayı saldılar üzerimize yıllarca ama kahraman Türk askerinin kutlu direnişi ve kararlı duruşuyla emellerine ulaşamadılar. Baktılar olmuyor ne yapsak ne yapsak diye düşünürken birden 2002 yılında bir güneş doğdu doğudan.! Herkes baktı bir umut ışığı mı diye. Hadi bir de bunu deneyelim müslüman adam yemez diyerekten. Dinin imanın kimde olacağı belli olmaz ya, işte bunlarda sağ gösterdiler hala sol vuruyorlar ye ye bitmedi şu ülke, halka dayatılan yüksek vergilerle yediklerini çıkarmaya çalışıyorlar ama bir gün boğazlarında kalacak. O zaman ilk tekmeyi biz atacağız.! Bundan öncede çok yediler bu ülkeyi o yüzden fazla takmıyoru onu alşığız ama hiç vatanı satmayı kimse akıl edememişti bugüne kadar. Hatta arada kardeş ve dost ülkeleri de Hans ve Pierre amcalarına şirin! gçzükmek için satabiliyırlar. Belki üç beş kuruş atmışlardır onlar da.!

Hemen kürt açılımı diye bir şey saldılar ortaya. Sonraları ismi demokratik! açılım oldu ne hikmetse. Yaşasın Demokrasi.! Ama içeriği nedir dostum diye sorarsan cevap yok ne yapacağı belli değildi. Taki nereye kadar.! İmralı'daki kardeşi yol haritasını çizene kadar.! Artık belli içeriği. İçerik imralının içeriği.! O ne derse o.

Patron belli ve patron buyurdu tez vakit dağdan, mahmurdan ve avrupanın havadar yerlerinden iki üç bebek katili, kanlı terörist (tabi kardeş diyor bunlar) ülkeye gelsin barış elçisi olarak ve yine malumunuz biz teslim olmaya gelmedik, pişmanda değiliz diyip otobüsün üstünde arzı endam ederek, kısacası şov yaparak elini kolunu sallaya sallaa geziyorlar ülkede şu an. İnsan içinde vay ulan vay diyor hatta ortam müsaitse bir iki küfürde sallıyor, ne günlere kaldık daha neler göreceğiz diyerekten.

Bunların hepsini halk görüyor Kimin ne yaptığını, kimin ne söyledğini, kimin ülkeyi başkalarına peşkeş çektiğini. Tüm bunlara rağmen hala bu açılımın arkasında olan bu belayı başımıza savuranlara da ilk seçimde tokatı basacağını umuyorum. Hala destekleyen varsa bilmiyorum ben onlara diyecek söz bulamıyorum. Terörist eli kanlı kardeşleriyle ve onların kankası hükümet ike mutluluklar diliyorum. Dağa da çıksınlar hatta, ortam güzelmiş zaten orada. Karı kız, erkek falan serviste ediyorlamış dağda! Mutluluklar.!

Sonuç olarak yeni bir proje ile karşı karşıyayız. Çanakkale'de Fransız yapamadı. PKK'nın ateş açması ile olmadı. PKK ile olmuyor artık bu bölünme dediler o zaman ülkeyi bölmek için PKK'ya ihtiyaç yok bizim çouklar yapar bu işi demokrasi ve insan hakları diyerekten.Km peki bunlar. Adres belli anladın sen.! Bölücülüğün yeni lideri(leri) Allah belanızı versin. Maraş'ta Urfa'da nasıl hesap sorduysak yine soracağız elbet bir gün. !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. berk dedi ki...

  Aşırı derece cahillik yazan bi yazı( denilenilirse)

 2. Senden beklediğim bir yazıydı. Her cümlene katılıyorum. Adamlara bir kırmızı halı sermediler yuh diyorum. DTP lideri adamın soyadının da Türk olması ayrı bir ironi, lanet olsun valla.

 3. Akşamdan beri içim içimi yiyiyor, tv deki kasım kasım piçleri gördükçe!
  Hislerime tercüman olmussun saol.
  Dediğin gibi ilk seçimde alaşağı edilirlerde ederizde bu ülkenin kolay kolay satılamıyacağını anlatırız!

  En çok kanıma dokunanda 10 yıl kadar önce pkk dan teslim olan bir orospunun, ''o zaman yapamadık 10 yıl bu kadar kan dokuldu bu sefer başaracaz'' gibi laflar sarfetmesi. sanki üstü kapalı bir tehtit gibi bu seferde olmazsa DURMAK YOK YOLA DEVAM demeye getirmesi..

 4. "ama bir gün boğazlarında kalacak. " bunu okurken, özellikle bu cümlede kendimden geçtim biliyor musun? Ah dedim, ah keşke, Allahımdan başka ne isterim dualarımda en çok bu var zaten. Yazdıklarını görebiliyorum, algılayabiliyorum ben de iki anahaber bülteni izlediğimde. Ama anlayamayanlar var. Ben de buna şaşıyorum. Herşey bu kadar açıkken neyini anlayamıyorlar, gerçekten şaşırtıcı.

 5. Bunların yaptıklarını sadece kendinize saklamayın. Anlatın herkese. Tartışın. Yazabiliyorsanız blogunuzda yazın etrafınızda dile getirmekten çekinmeyin. Yoksa sizin yerinize başkaları komuşur.!


Leave a Reply