17.9.09

Murat Akkoyunlu | çok komik insan

Yazan: Damat Ferit | 17.9.09 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Murat Akkoyunlu | çok komik insan

Murat Akkoyunlu bu adama hayranım ben arkadaş. Süper bir oyuncu. Şu sıralar haneler adlı proramda oynuyor. Artık ona dizi program artık ne denirse ama başka bir şey o, çok süper bir komedi. Ferhan Şensoy'un Haneler adlı esriyle alakası yok sadece isim hakkını almışlar çokta güzel olmuş:) Murat Akkoyunlu da en çok güldüklerimden, adamın içinde geliyor böyle davranmak sanki, rol gibi değil ruhunda var oyunculuk:)))


Aslında bir tiyatro oyuncusu, Bursa doğumlu aynı zamanda. Bir çok sinema filminde, dizide rol aldı tiyatro çalışmaları dışında. Bu adama artık bir başrol yazsınlar arkadaş, ben görünce gülmek geliyor içimden zaten, Cem Yılmaz etkisi yapıyor bende Murat Akkoyunlu.

Televizyonda sahnede her yerde muhteşem bu adam. Yanlışım yoksa Haldun Taner'de izlemiştim ben tiyatro performansını o da harikaydı. Televizyon Makinesinde de skeçlerde rol alıyordu bir ara ama bence biraz arkada kalıyordu, arkada kalmasın böyle adamlar,yetenekler lan:))) Haneler deki bir performansından görüntüler sizin için upload ettim , çok momik lan huhe:))

Meraklıhane skecimizin ismi. Murat'tan muhteşem bir performans.Sesini açın:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. bence o maviş daha iyi :P iyidir ama bu adam da, okanın skeçlerinden tanırız..

  2. Hahaha:P:p bu video süpermiş nan:P ben ilk defa izliyorum bunu daha süper:P:p baştan sona gülmekten koptum:P

  3. Video gerçekten komikmiş. Ben hanelerden bir de yabanı izlemiştim daha önce o da güzeldi:)


Leave a Reply