27.8.09

Yetişkinler için "ikoncan" kullanma kılavuzu

Yazı: Yetişkinler için "ikoncan" kullanma kılavuzu

İkoncan mısın? Allah başka dert vermesin:)) Neden mi onun bunun elinde heder olursun her türlü dalgayı yaparlar üstünde. Mesela ben affetmem en iğrenç esprileri yaparım, yeteneğm olsa karikatürünü çizer dışarı çıkamaz hale getirir oraya buraya sokarım:))) Onünçün az önce düşündüm bu ikoncan nedir ne iş yapar nerelerde yaşarlar diye epey bir soru dolanıyor insanların kafasında onun için bunları açıklamak bir toplum hizmeti bence.:) Türkiye'de ilk kez ikoncan kullanım klavuzunu yayınlamaya karar verdim:))


Öncelikle ikoncanımızın fiziksel özelliklerini vermek gerekiyor ideal ikoncan için:) İk tane slikonlu göğüs orta büyüklükte, iki kulak, bir burun, el bileklerinde kocaman bilezikler, abartılı pahalı kabarık elbise, ve en önemlisi bir miktar amele yanığı.

Evet ikoncanımızı tandık şimdi bir ikoncanı nasıl kullanacağız onu anlatalım.:)) Öncelikle ikoncanımızı kullanmadan önce ambalaj malzemelerini çıkarın artık ne varsa. Ambalajları ortalığa atmayın çocukların psikolojik gelişimlerini bozabilir:) İkoncanımızı kullanırken ikoncanın üst yüzeyi sıcak olabilir dikkat etmek gerek:)) Onun için yavaşça ürkütmeden yaklaşmak gerekir, çok kullanışlıdırlar her yola gelirler:)

İkoncanımızı kullanırken işinizin bitimine 5 dakika kala kapağı! açmamak kaydıyla enerji tasarrufu sağlamak amacıyla bekleme moduna alabilirsiniz. Bu şekilde daha iyi bir sonuç garanti ediyoruz sizin için:) Süre bitiminde ikoncan sizi kendine has sesiyle uyaracaktır bu sesten sonra devam edebilirsiniz kullanmaya.

İkoncanlardan en fazla verimi elde etmek istiyorsanız sahip olduğunuz aletin çapı çok önemlidir. Eğer çapı çok büyükse ikoncanımızı bozabilirsiniz bu garanti kapsamı dışındadır. O yüzden belirtilen çaptan büyük olanlar lütfen kullanmasın ikoncanı:) Para iadesi yapmıyoruz o takdirde. Elinizde patlar:)

İkoncanımızın temizliği
nasıl olacak peki? Merak etmeyin kendi kendini tezmiliyor ikocanlar nano teknolojiyle ürettildiler çünkü:) Sadece az güneşe bırakın tamamdır.:) Gün aşırı kullanım yapıyorsanız haftasa 2-3 kez temizlik yapınız lütfen:) Yoksa hararet yapıp bozulabilir:)

İkoncalar 20.000 saat kullanıma özeldirler. Daha fazlasında da kullanabilirsiniz ama kşinin kullanımına göre değişir. Adam akıllı kullanın şunu onun da canı var pis kullanmayın lan:))) Öhömm:) neyse nazik kullanın:)

Ayrıca ikoncanın kullandığınız yere göre değişik şekillerde kullanabilirsiniz. Ama farklı yerlerde kullanmak istiyorsanız önce yetkili servisimize başvurun bir deneyelim uygunsa kullanabilirsiniz istediğiniz yerde:)))

Hayırlı olsun ikoncanınız tepe tepe kullanın arkadaş.:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 6 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. puhauha laa bu muydu ben de ortalıkta gezen pisliklerde neyin nesi diyordum :P... tikilerin üst versiyonumu :D

  2. bunlar daha kötü Yejades değişik bir versiyon. Tikyler daha şirin geliyor bana bunları görünce artık şu sıralar bu ikoncanlar bodrum ve Marmaris te salınıyor:))

  3. =) Müthiş tanımlama olmuş :))

  4. ikonacanlar kovalasın nan seni:P:p

  5. nihaha geberdim gülmekten :)))

    Bi deneyelim uygunsa kullanırsınız dioor :)))))

  6. ben de diyorum nedir bu ikoncan sıfatı bu muymuş bilmesem de olurmuş hani ama tabi cahil de kalmamış olduk ilerde bak çocuğum bu ikoncan sen böööle olma deriz en azından :)
    sağolasın damat ferit


Leave a Reply