6.8.09

Tayyip Erdoğan amcaya açık mektup inceden...

Yazı: Tayyip Erdoğan amcaya açık mektup inceden...

Merhaba okuyucu. Ne yaparsınız bakayım:)) Allah afiyet versin sağol ben de iyiyim. Hamdolsun bugünümüze şükür sübhaneke amin:))) Bugün pek sevdiğim ciğerim, canımın öbür tarafı, pek muhterem başbakanımız Tayyip Erdoğan amcaya açık mektup yazacağım. Beni soran olursa Maldivlerde yaşıyorum lan tamam:)) Başlıyorum öncelikle bana kalbi kadar temiz bu sayfayı ayıran blogger'a teşekkür etmek istiyorum.:)) Dayımlara da burdan selam eder ellerinden öperim.:)


Tayyip amca bak şimdi. Olmuyor böyle. Bak amca diyorum başbakansın, yaş olarakta büyüksün benden. Makamına saygı duyuyorum koskoca TC başbakanısın sonuçta. Adamı zorla günaha sokuyorsun, ağzımızdan olmadık sözler çıkartıyorsun. Şimdi onları burda dile getirmek istemiyorum, daha yaşım genç başım belaya girmesin.:)

Burası muz cumhuriyeti mi amca. TBMM başkanını mahalle muhtarı seçer gibi seçiyorsun. Köksal dayının ne yamuğunu gördün de seçmedin. O zaman bizim de gönlümüzü yapacaktın hem. Niye torpil yapıyorsun okul arkadaşına. Bana da torpil yapar mısın. Bak bana torpil yaparsan hakkında bundan sonra ileri geri konuşmayacağım. Sana şiirler, methiyeler yazarım:) (Fırsatçı torpilci insan tipi)

Benzine zam yapa yapa yalama ettin. Önce bir düşürdünüz ne sevindik bu Tayyip iyi adam aslında diye içimden geçirdim sonra hop vergi zammı. Hayal kırıklığına uğradım. Ohh shit:) Şimdi de hergün 1 kuruş 1 kuruş götürüyorsunuz maşallah. Kızlarla gezemiyorum artık bu benzin zammı yüzünden. Sonra 3 çocuk yap diyorsun nasıl yapacağım ben 3 çocuk bu zamlarla.Lütfen:)) Bari benzini 4 liraya sabitleyin ona göre bütçemi ayarlayayım 3 kızla gezeceğime 2 siyle gezeyim. Mailini bekliyorum amca:)

Kürt açılımı yapıyorsun. Yapma bunu yapma bunu. Ne geerek var açılıma bölücülerle görüşmeler yapıyorsun, zam yap, bana söv ama bunu yapma amca. Bu bölücülerin ekmeğine yağ sürmektir. İmralı'daki şahsiyete meşruluk kazandırmaktır. Vatanı milleti ayrıştırmak sana yakışmıyor. Oyunlara gelme. Hey amca titre ve kendine gel. Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe, senin ilmini ve töreni kim bozabilir, Titre ve kendine dön. Reca ediyorum. Oynama dinamiklerimizle.:)

Bu AB sevdasından da vazgeç. Almıyor işte soysuzlar bizi:) Oyalayıp duruyorlar. Elimizde dursunlar, bir yere de kaçmasın diye. Madem Nabucco var sür şartlarını ortaya isterlerse. Ruslar bekliyor orda.:) İşini bilirsin sen çakal senii:)))

Harçlara da zam yapmışsınız. Ne kadar ayıp. Ödeyemeyen gençlik çok tabi ki, ama okumaktan başka herşey yapan sonra devlet harçlara zam yaptı lan okuyamıyorum diyen çakallar ayrıştırılıp onlara özel zam yapılmalı. Sınıfta kalana daha fazla harç uygulaması bence daha mantıklı düşün derim. Yoksa bunlar dayak yemeden, özgürlük nidası atmaktan vazgeçmiyorlar:))

Bir de bu blogumuza başbakanlığın sitesinden link versene amca. PR değerimiz artsın. Bir güzellik bekliyorum enden. Halden anlar, blog dostu, babacan bir adama benziyorsun. Zaten hep demişimdir bu Tayyp amca çok iyi insan diye. Demedim mi ibrahim:)))

Sincerly,

Mr. Damat Ferit.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. demedim mi ibrahim esprisini yaptın ya, tepindim gülmekten Allah belanı vermesin senin :D :D ahaha :))

  neyse öhm ciddi olayım. köksal toptan o kadar meclis başkanlığı yaptı gönlünüz olsun diye, kim bi hayır duası okudu tayyip'e? kimse. madem size yaranılmıyo o zaman istediğini koyar oraya da hakkı var. çalışın sizin de olur :Pp

 2. bi dost vermesin belamı tabi, gençlerin benim gibi bir lidere ihtiyacı var:)) ilerki seçimlerde adaylığı koyacağım bende:))

  babasının dükkanı mı bu istedğini kouyor :))) koyamaz izin vermeyiz ulenn:))

 3. Ayy!!.. Ben de, çok gülmek istedim ama, yarım akıllı olduğumdan, nerede gülünmesi gerektiğini kaçırdım, sonra da geriye dönmeye üşendiğimden, gülemeden kaldım.. Yarım akıllılık zor iş.. Aman yarım akıllı filan olmayın. Olacaksanız tam deli olun, o zaman kimse de size ses çıkaramaz zaten.. Git gidebildiğin yere kadar, her yol asfalt.. :))

  Yaa Damat kardeş, niye koyamıyacak istediği adamı, ben anlayamadım. Dükkan onun değil mi(?).. Bak ben onun sanıyodum. Demek ki, orda tezgahtar olarak çalışıyor. Eee, o zaman elbette istediğini yapamazsın.

  Ama, bence oraya koyduğu adamı dükkan sahibi istemiştir de, ondan onu seçmiştir. İsterse seçmesin.. Bak o zaman neler oluyor, gör(!)..

  Öyle, "koyamaz izin vermeyiz ulenn" diye bedavadan bağırmak çok kolay.. İstersen ben de bağırayım burdan, koyamazsınız uleyyynnn diye.. Ama, kim dinliycek benim gibi yarım akıllı birinin bağırtısını.. Hadi tam deli olsam neyse.. Kimse iplemese bile, "hadi bizimle gel bakim" diyen de olmaz hiç değilse..

  Demek istediğimi annadın, di mi??.. Annadın sen annadın.. :))))

  Bilmukabele saygılar,

  Aklının yarısını peynir ekmekle yiyen,

  Mss.Arzu

 4. Arzu hehe:)) anladım anladım:)) aklının yarısını yemişin sen yine peynir ekmekle , ben bir yarısını peynir ekmekle bir yarısını da reçelle yedim bu dükkan sahibi yüzünden yaa :)))

  Saygılar, hürmaetler benden:))

 5. Susmaa sustukçaa sıra sana gelecek :DD
  Yürü be Damat Ferit :P 3.Ergenekon davası mavası diye alcaklar içeri ama ondan korktum.Bide keşke okusa ya :P Hoş,daha gençsin.Biraz daha yaşa,sonra okuturz jdhbgjsdbg

 6. valla şimdiye kadar kimse gönülleri olsun diye huzur ortamı sağlansın diye bi tane başörtülüye, ya da karısı başörtülü olan birine sen de meclis başkanı ol falan demedi. adamlar kadrolaşmanın alasını yaptılar, yaptın mı deyince de "ee ne yani faşistleri mi oturtacaktım" dediler. bunlara ses çıkarmayıp yeni meclis başkanına köpürmek yarım akıllı işi:)

 7. Angelica ergenekon davasında ismim geçer belki benim de blog ayağı diye huhehe:)))

  bi dost polemik yaratma kardeşim:)))

 8. bıraktım artık ben takip etmiom bu adamı. amcam felanda değil ayrıca. akraba olmayalım şimdi durduk yerde. yiyosa blog açsın gelsin kapışalım.
  askjdjkhhda

  saygılar...

 9. Adsız dedi ki...

  Süper bir ironi olmuş bayıldım beynine kalemine sağlık.
  Hira


Leave a Reply