8.8.09

Sosyopat blogcu nasıl olur | açıklıyorum ilk kez

Yazan: Damat Ferit | 8.8.09 | Kategori: , , , , |
Yazı: Sosyopat blogcu nasıl olur | açıklıyorum ilk kez

Hello lan. Çok naziğim değil mi blogcu kardeş. Sen de öylesin kendine haksızlık etme. Kız arkadaşımdan ayrıldım benim gibi cillop gibi, lokum gibi cadde delikanlısını terketti lan. Bu nazikliğim ondan da kaynaklanabilir. Bütün gün karalar bağladım, makara bağladım demek isterdim ama çabuk unuttum. Hemen yenisin yaptım şu saate kadar onla konuştum pek şeker:) Ayrıcana sana değmezmiş dinledim lan. Ne anlamlı şarkıymış onu anladım. Takdir ettim. Sonra düşündüm bu ne lan, özüne döndüm, açtım Orhan Baba Mix:) Hee aslında kroyum çok mu komik :)

Bu yazıyı bana gelen 1 milyon posta güvercini arasından seçtim. O piti piti yaptım. Portakalı soyup baş ucuma koyacaktım ama mevsimi değilmiş, bir dahaki sefere artık. Sipariş yazı yani. Kalemimi de böyle satarım. Bazıları ruhunu satıyor benim ki çok mu:) Söyle çok mu. Bi daha söyle:)

Satılık konum psikopat, sosyopat blogcular. Bunların kişisel özelliklerini açıklayacağım. Ona göre dikkat edin kendinize. İsim de verecektim de yapma etme lan Damat Ferit dediler ben de vermiyorum. Hey sana diyorum lan psiko:)))Senin...... bipppp:)) Küfür yok bizde:)) Ayrıca bu yazıyı tüm benim gibi düşünen blog emekçilerine armağan ediyorum:) Hadi şimdi kısa mesaj geldi istek yapıyorlar(bunun uzun versiyonu da var mı bilmiyorum neden kısa mesaj neyse:D) sosyopat blogcu mağdurlarına da gelsin.

Bu sosyopatlar toplum kurallarına, dayatmalarına uymazlar, baş kaldırırlar. Uyumsuzdurlar genellikle. Kişilik bozukluğu hat safhadadır. Bunların çok sosyal olanları olabilidiği gibi asosyal olanları da mevcuttur. Sulak yerlerde yaşarlar.Otoburlardır. İşte bu asosyal olanlar blogcu sosyopatlardır. Sosyopat blogcu asosyaldir bu birinci özellikleri. Burda bir espri yaptım sildim ben bile iğrendim kendimden ondan:)

Bu sosyopat denegesizler, öfkeli,patavatsız, hiç çekilmez, düzgün bir muahbbet edilmez fazla asabi asalaklardır. Erkek veya kadın olabilirler. Ama burda ismini vermediğimiz blogger bayan. Çirkeflik konusunda master yapacak düzeydedir bu insan kılıklı asalakların.Yani ikinci özellikleri; öfkeli ve çirkef olurlar, hiç çekilmezler.

Bu bloggercık (mankencik gibi birşey yani) kendini bir halt sanır aslında bir nane değildir. Cacık bile olmaz bunlardan:) Çok asabi ve çirkef olduğundan etrafındakileri bastırır genelde. Bu şekilde etrafında yalaka ve kişiliksiz kişiler barındırır. Ay canım ne güzel, boşver onlar örümcek kafalı. Pis şeyler .Ööö öcü falan şeklide desteklerler yorumlarla:) Ne kadar sempatik lan,:)))

Kurt kocayınca ite çakala rağbet mi ne oluyor ya bunlara da rağbet çoktur, özgür kız triplerindediler bazen. Kadınlar üzülmeyi haketmez ayıp lan tabi ama bu ukalaları üzebilirsiniz.:)

Bazısı blogunu gizli falanda yapar bu sosyopatların, Ay bebeyimm beni çok rahatsız ediyorlar. Buraları yıkılıyoo hergün peşime bıyıklı blogcu takılıyooo şarkısını da pek severler:) Bıyıklılar kovalasın seni:) Sanki tek kız o piyasada neler var habrin yok senin:)) hhuhe:D Öff lan ne hakaret ettim ha bn bile şaştım bu kadar çirkfeleşeceğimi sanmazdım:))

Daha daha istiyor musun yeter lan şimdi psikopat ya bunlar bana sarmasınlar:))) Son olarak bu yazı için çok para aldım. Yoksa ne uğraşcam elin sosyopat pisipisi kopatıyla.

Pisipisikopatım billah yaparım en sevdikleri şarkıdır bunların. Ben de seviyorum bu şarkıyı yoksa??? Bi dostta seviyormuş o şarkıyı unutmadan yoksa ?? :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. bunu yapmıycaktın ferit.. gaza gelmiycektin.. yapmıycaktın bunu ulan :D

 2. bidost çok para verdiler ne yapayım, borcum harcım var:)) mafya peşimde huehhe:)))

 3. Aslan kaplan hahaha:P:p

 4. sen kızı bırakmadan o mu seni bıraktı ahaha :P.
  keşke bi sosyopat piskopat blogcu üzerine alınıp gelseydi diye çok istedim istedim ama olmadı.kavga çıkardı.kdhffjh

 5. Gaia daha yeni yazdım adamsa gelsinler, yer mi hiç heyy kime diyorum hehe gaza getirmece:))))

  kaan, peh peh:)))

 6. damat biz de para versek bizim için de yazar mısın bişiler?=)

 7. Neden olmasın Gizem yenisin sen galiba buralarda:))) Doğru yerdesin en iyi blog yazarı benim:)), parasız da yazarım, bayanlara özel indirim yapıyorum:)))

 8. İndirimden ziyade bindirim yapıyorsun heralde, zira feci yüklenmişsin isimsiz bayan bloggera :)

 9. Ceykıl öyle oldu malesef:)


Leave a Reply