3.8.09

Şeyh Damat'tan sıcaklara karşı önlem paketi

Yazan: Damat Ferit | 3.8.09 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Şeyh Damat'tan sıcaklara karşı önlem paketi

Sonunda Şeyh'de oldum. Artık ölsem de gam yemem. Bir o eksik kalmıştı. Bugüne kadar, Damat Ferit şu tarık akan'ın canlandırdığı ailecek severek izlediğimiz pek muhterem fim karakteri, osmanlı paşası pek sevilmeyen, arkasından bolca rahmet ! okunan damat ferit, sonra güzin abi Damat Ferit, şimdi de şeyh. Arada blogcu Damat oluyorum. Bir kendim olamadım lan. İyice şizofreniye bağladık. Sonumuz hayır ola:)))

Aslında bu blog camiasının alayı kopuk, kayışları sıyırmış falan diyorlar ama ben inanmıyoum şahsen. Çok iyi çocuk hepsi. Maşallah allahım nazarlardan kem gözlerden saklasın:))) Hele bir bi dost, peri kızı falan var ki bunlar şeker şeker:))) huhe:)))

Konuya dönelim, hiç geçmedik ki dönelim , sıcaklar işte böyle hem şaşırtıyor hem saçmalatıp salak espriler yaptırıyor. Şuurunu kaybediyor insan sıcakta. Koskoca Şıhh ben bile şaşırdım. Allah şaşırtmasın. Amin:)))

Sonunda asıl konumuza geldik. Sıcaklar malum çok fazla bu aralar. Yaz ayları cicim aylarındayız. Yaz aşkı arayışındayız aynı zamanda. Bu konuya bir ara değineceğim çok önemli noktalar var çünkü burda ihmale gelmez:)

Sıcaktan nasıl korunacağız.Nasıl serinleyeceğiz bunu caiz olan yollarla nasıl yaparız tek tek açıklayacağım sizlere. İşin aslı pekte bir çözüm yok. Sizi oyalıyorum yarım saattir yok şöyle yok böyle diye:)) Yine de değinelim:)

Klima taktır evine,iş yerine. Püfür püfür estir. Saçların ahnekle dans etsin klima ile. Ama çok çalıştırma sonra ay sonu faturayı görünce kendini kötü hissedebilir, bana olup olmadık sözler söyleyebilirsin. Şimdiden uyarıyorum. Paran varsa kullan arkadaş. Yoksa kavrul mu tabiki hayır, Şeyh Damat'ta çareler tükenmez,

Klima yoksa vantilatör var, bu ufonun böyle su buharı püskürten şeyleri var onu hiç denemedim ama bir örnek gönderirse Ufo sizin için dener buraya yazarım:))) Çok fazla karşısına geçme hasta olursun, çocuğun olmaz:)))

Bunlarda mı yok bir Bülent Ersoy yelpezesi edin ya da evde yatak altında sakladığın dergileri çıkar yelpaze diye kullan. Ama dergilere bakma daha çok terlersin. Hem günah sen bana gönder o dergileri ben bakayım caizse geri gönderirim sana:)) Bu önerimiz erkekler için geçerli, kızlar gazete kağıdı falan bulsun yelpaze yoksa artık:))

Bunu da mı beceremedin kavrul lan, yok demem öyle ben koskoca şeyhim, serinlieici şeyler ye iç. Mesela karpuz kavun iyidir, hem serinletir, hem su ihtiyacını karşılar. Dikkat mideyi bozma. Sıcakta hiç çekilemz ıykk:))) Kola ve meyve suyu vazgeçilmez. Meyve suyu sade olsun içine alkol katma:)))

Bu da mı olmadı. O zaman tek çaren kaldı benim güzel, iç ferahlatıcı yazılarımı okumak. O zaman sonsuz bir huzura erersin ki bunun zevki anlatılmaz yaşaman gerekir:)))

Şeyhim şeyhsin Şeyh:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. senin derdin ne benimle bi söylesene :D bi de şeyh oldu başımıza, sevimsiz insan.. :D bi de benden öneri, balkonun tabanına buz gibi su dökün 2 kova, sonra orda takılın işte. dışarı çıkıyosanız beyaz giyin. çok açık saçık giyinmeyin daha çok terlersiniz. atlet giyin mutlaka çok önemli, penye kıyafetler giyin. bu kadar:P

 2. Ben yakında buzdolabına girmeyi düşünüyordum :PP
  Zira bunların hiçbiri kesmiyor beni anacım :P
  Tam ümidimi kesmişken bir bakiyim bloggera dedim
  püfür püfür esiyor bu taraftan :P Meğer posttanmış .p

  Ama en iyisi git soğuk suyla yıkan titre titre gel,tekrar pişene kadar idare edersin :P

 3. bi dost :hıh :))) erkek adam beyaz pantalon giyince böyle bir garip bakıyorlar bir de benim gibi yakışıklı falansa acaba kadın taciri mi lan diye:))))

  Angelica çok iyi fikir valla buzdolabı, bu derin donduruxulu olanlar var buzlanma yapmayan olacak bi de:))) evet evvet posttan, postın değerini anlayan tek kişi olarak seni tebrik ediyor ve bu şildi armağan ediyorum:)))


Leave a Reply