24.8.09

Kainat Güzeli Stefanía Fernández incelemesi | by damat ferit

Yazan: Damat Ferit | 24.8.09 | Kategori: , , , |
Yazı: Kainat Güzeli Stefanía Fernández incelemesi | by damat ferit

Hiç söylemiyorsunuz kainat güzeli seçilmiş:) Dün gece sahurdan sonra Ntv'de mayolu kızlar dolaşıyordu uyku sersemi pek bir anlam verememiştim. Demek ki buymuş huhe:)) Hemen bir inceleme yazısı yazmaya karar verdim. Kainat güzeli ile ilgili youmlarıma başlıyorum:)

Evet bu sene ki kainat güzelini beğendim. Geçen seneki de Venezuella ki orası güzeller memleketi, gidilecek,yaşanacak cennet bir ülke:)) Hayat daha güzel Venezuella'ya benim gibi Türk delikanlılarına ihtiyaç var orda. Doktora eğitimimi Venezuella'da yapmaya karar verdim çok ısrar var Chavaz'den:)) Neyse onlar sonra ki konular:)

Geçen seneki güzel kara kuru birşeydi bence bu sene ki bir afet afet:) Maşallah. Böyle güzel kızların çokta güzel isimleri oluyor. Stefanía Fernández. Bir kızın ismi Stefania ise zaten orda bir duracaksın kesin güzeldir.:))) Mesela Clara'lar hep çilli ,Jeniffer'lar ise koca popolu oluyor:))) Stefania öyle mi:))

Stefania 18 yaşında. Yaşına bakmayın herkesi cebinden çıkarır. Az önce beni aramıştı menejeri Carlos Fernandez dedi Damat Stefania seninle konuşmak istiyor sevincini paylaşacakmış, çok büyük hayranınmış. Ben de iftardan yeni çıktım sonra arasında dedim şimdi konuştuk en yakın zamanda benim gazlı odamda nargile içmek istediğini ve yazılarımı ilgiyle takip ettiğini söyledi. Kokulu öpücüklerini yolladı size.

En önemlisi de bloga özel fotoğraflarını yolladı bana hemen. Fotoğrafları kendime saklayacaktım ama razaman ayı sevap ayı:)) Bakıp bakıp sevap kazanın. Güzele bakmak sevap hesabı:)) Böyle de kainat güzeli hayranlarımız var yani :)) Bu fotolar başka yerde yok damat ferit sizin için Stefania'dan aldı. Birinci el:)))

Daha Stefania 18 yaşında sizin ou 2-3 sen sonra gör daha serpilecek daha bir güzelleşecek:)) Şimdiden böyle çok beğendim böyle kız gelse her dediğini yaparım kedi olurum kuzu olurum:))))


Gördüğünüz gibi çok güzel değil mi Stefania. İsteyene telefon numarasını veya msn adresini verebilirim Stefania'nın :)) Çok şeke pek şeker, çok güzel, afet, tatlı, lokum:))):D Genelde beğenmezdim bu dünya güzellerini falan ama bu kez iyi seçmişler. Bir arkadaşım şimdi bu güzelliğe de bir kulp buldu ağzı büyük dedi. Küçük olsa küçük derdi:)) Sanki nerde görmüş böyle güzellik işte keko:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 8 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Ben de pek beğenmedim yahu :/ Bir kulp da takamadım ama ne bileyim, ıı ııhh olmamış :D

 2. Cık cık cık:)))

 3. güzel bi vücut sıradan bi surat
  sokakta bundan çok lan burda azın açık buna bakcaana dışarı çık :D

 4. Adsız dedi ki...

  Cok tas hatun, tebrik ediyorum kendisini(blogu okudugunu yazmissin da) ^.^

 5. Missipipi dışarıya da baktım yok lan bu kadarı hem 18 yaşında:)))

  Miss Oz evet google translateden okuyor selamları var sana teşekkürler ediyor:)))

 6. Adsız dedi ki...

  bu kız artvine geldi festival için :D:D euhuhe sanırım çünkü bi kainat güzel geldi de buydu ya :D

 7. bana da dün annem gösteriyodu bak bak kainat güzeli buymus. yasini duyunca sasirdim ne biliim en az ki o da ikina sikila 25 gösteriyor.

  cok yasliymisim gibi olacak ama vah bu gencler diyorum:D kendilerini büyük göstermek icin ellerinden geleni yapiyorlar sanki.

  beni görenler gecen seneye kadar hala 16-17 gösteriyorum saniyorlardi da gecen bi ara gecen seneki resimle bu seneki resmime baktim epey ifade degisikligi var.

  bu sene de söyle 19 filan gösteriyorum gecen seneden bu yana 2 yil olgunlasmisim masallah:)

  kainat güzelinden bahsedip yine kendime pay bictim ya pes yani bana:)

 8. Pilli cadi huhe:)) süper bir çıkarım olmuş senin ki tebriklrimi sunuyorum bence 20 gösteriyorsun sen:))


Leave a Reply