8.8.09

Farketmez 1 2 3 Atışma (Video)

Yazan: Damat Ferit | 8.8.09 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Farketmez 1 2 3 Atışma (Video)

Her gün olay yaratan bir video çıkıyor ortaya arkadaş. Yine az önce facebook'ta karşıma çıktı bu video. Bir atışma. Bir askere giden mehmedimizle iki üç tane kendini bilmez kız arasında. Karşılıklı atışmalar. Sonunu çok pis koymuş arkadaş:) Helal olsun.

Beşiktaşımızın farketmez marşı üzerinden çıkan bir atışma:) İzleyin bakalım. Aşağıda da tam sözleri var atışmanın:) Kim hakılı sen karar ver:)1: Bekledim seni evin önünde. Görmek istedim son bir kere. Vedalaşıp gidecektim askere. Çıkmadın. Benim için pencereye çıkmadın. Bir kez olsun gözlerime bakmadın. Her nedense sen beni hiç takmadın. Fark etmez. O kız seni sevmese de fark etmez. O kız sana bakmasa da fark etmez. Kardeşlerin seni asla terk etmez.

2: Bekleme. Bundan Sonra hiçbir yerde bekleme. Görmek istesen gelirdin çok kere. Vedalaşmadan s.ktir git askere Gelmedin. Bir kez olsun pencereye gelmedin. Askere giderken çok mu özledin. Pişman oldun ama ben s.klemedim Fark eder. Yüz vermezsen hayatı zindan eder. 15 ay yanlız kalınca farkeder. En başta seni kardeşlerin s.ker.

3: Bizlere. Beste yazıyorsun hiç düşünmeden. Kontra gelecektir bunu bilmeden. Yazıyorum yavaştan ve derinden Sizlere. Küfür etmeden yapıldı bu beste. Hoşunuza gitsede gitmesede. Yanındaki kızlarla otur dinle . Farketmez. Diyen kardeşlerim yanımda yine. Canım feda olsun benim hepsine. Değmezmiş senin gibi bir kahpeye. Besteyi. Yapınca ne geçti ellerinize. S.kip sokmak sizin ne haddinize. Gidip çalışın finallerinize (: Giderim Vatan için askerede giderim. Zeynep Avcı elbet geri dönerim Geldiğimde gözlerinden öperim (:

Bu kontra. Senin gibi dalgacı genç kızlara. Umarım ders alırsın bundan sonra. Varlığının gereği yok Facebook'a. Ne oldu? Fark eder dedikten sonra ne oldu? Senin gibi kızlar birden göt oldu. Tribünler bak yine deli dolu. Sizlere. Bakın söylüyorum ilk ve son kere. Takılmayın bir daha bu besteye. Bundan sonra sözlerim hep küfürle.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 2 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Adsız dedi ki...

    ben videoları malesef seyredemiyorum.bir problem oldu:S güzel bir videoya benziyor.paylaşım için sağoll Damat Ferit:)

  2. bide bunlara ek olarak kızlara kız karşılığı geçti bugün elime...
    http://www.facebook.com/note.php?created&&suggest&note_id=116990174167#/video/video.php?v=1192919979037&ref=share


Leave a Reply