21.8.09

En güzel Türk spikerleri | Top 5

Yazan: Damat Ferit | 21.8.09 | Kategori: , , , , , |
Yazı: En güzel Türk spikerleri | Top 5

Ramazan'da geldi iyice eve tıkıldı bu bünye:) Ondan televizyonla münasebetimiz daha çok oluyor tabi. Dikkatimi çekti çok güzel spikerler var bunların kimisi haber sunuyor,kimisi spor spikeri, bazısı da ekonomi haberi sunuyor. Ortak bir özellikleri çok güzeller, ayrıca güzelliklerinin yanıda iyi spikerler. Taradım epey bir güzel çıktı ama ilk 5 imi belirledim. Kendi kriterlerime göre:))

5. Banu Güven: Ntv haber spikeri. Gece haberlerini sunuyordu en son Ntv'de galiba. Pekte takip etmiyorum ama çoğu kişi tarafından bu listeye koyulur:) Bazılarının da ilk sırasına yerleşi bence. Ama benim 5 numaram sevgili Banu Güven:)


4. Burcu Esmersoy: Ntv spor spikeri. Şimdilerde kültür sanat gibi işlerlede görüyoruz:) Bu listede belki de seveni çok olduğu kadar sevmeyeni de çok olan tek kişi. Ekşi sözlük baya çoşmuş bu konuda:) Ama güzellik konusunda pek güzel Burcu. Maşallah maşallah:) İlk NTV'de spor sevisi programını sunmaya başladğında çok acemiydi hatalar yapıyordu şimdi oturdu pişti daha da güzelleşti:)3. Burçak Önder: NTV ekonomi spikeri. Ntv'de ekonomi haberlerini sunuyor sabahları. Güzellik abidesi. Televizyonda onu görünce yüzümde bir tebessüm sorma.:) Bir ara borsaya sarmıştım her işletmeci gibi sabahları onu görünce kendie geliyordum:)) Duru bir güzellik:) Bir yerde şöyle bir yorum gördüm Burçak hakkında duygularıma tercüman olmuş arkadaş:) "Otursun karşıma bütün gün bana piyasaları anlatsın. imkb yı atlatsın, o kapanınca dow jones ı anlatsın, o da kapanınca nikkei yi anlatsın açık borsa mı yok sanki." :)


2. Pelin Çift: Güzel çok güzel. Fransız lisesi ve iktisat mezunu bir haber spikeri. Skyturk,Cnnturk derken Haberturk'te şimdi. Özellikle haberleri sunarken sürekli giydiği fuşya,kırmızı ve pembe rengi çok yakışıyor Pelin'e:) Herkese yakışmaz bu renkler. Çok tatlı:)) Eskiden hava durumu sunuyormuş ben göremedim onları ama boydan görmek daha bir güzeldir heralde, yetiniyoruz buna da şükür oruç Pelin ile daha güzel geçecek:))


1. Simge Fıstıkoğlu: İşte bir numaram.Tartışmasız. Çok sempitk, güleryüzlü, güzel mi güzel:) Habertürk spor spikeri. Şu anda tartışmasız ne güzel spiker bence. Spor haberleri onunla daha güzel geçiyor hiç bitmesin istiyorsunuz. Habertürk'ten bir spor programı yapmasını ve Simge'ye sundurmasını bekliyorum:)) Soyadı kendine yakışan biri fıstık gerçekten:)Listenin sonua geldik çok güzel bir yazı oldu benim için:)) İçim açıldı fotoları gezerken bloga koymak için:)) Böyle güzel hanımlar heryerde olsa keşke. Allah sahiplerne bağışlasın amin:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 8 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. NTV güzelden anlıyor :D

  2. Dardy doğru ama ilk 2 güzelimiz Habertürk'ten:))

  3. O sıralama değişebilir, güzellik göreceli bi kavram malum (: ki sen de belirtmişsin zaten mesela Banu Güven benim liste başımdır (: tabi bu durumda Melisa Theuriau ablamız da onursal güzelimiz oluyor :D NTV onu da transfer etse ya :/

  4. 1 numarayla 3 numarayı pek anımsayamadım.. ama hepsi güzel maşallah :D 5 numarayı acayip beğenirim ben..

  5. simge fıstıkoğlu'nu tek geçerim. keşke bir mucize olsa... olmaz boşuna hayal kurmanın bir anlamı yok :(

  6. Simge gerçekten güzelmiş maşallah:P:p

  7. evet Simge bir tane:)))

  8. NTV'de gece haberlerindeki Gülay Özdem'i atlamışsınız, kınadım. Hepsine 10 basar. :D Banu Güven'e bile.


Leave a Reply