2.8.09

Depresif blog camiası (belgem var)

Yazan: Damat Ferit | 2.8.09 | Kategori: , , |
Yazı: Depresif blog camiası (belgem var)

Çok depresef bir blog ahalisi var şu aralar. Nedir bu depresefilik. Sanırsınız kuzey ülkelerinde yaşayan güneş görmeyen insanlar:)) Epeyde güneş var bizim ülkede ama bilemiyorum:)) Aşağıdaki resimde bunu fazlasıyla görebiliyorsunuz. Reader okuma ekranına düşne son 3 yazı ve başlıkları ve içerikleri gayet depresif:)))

3'ü e sevdiğim, okuduğum bloglar neden acaba bu hale düştüler. Kim onları bu yola sevketti. Neden isyan halindeler. Dertleri yasaları ne? Hiç soran yok. Ben soruyorum lan:))


Derdinizi tasanızı bana yazın Güzin Damat Ferit'e hehe:))) Dinliyorum, içinizde patlamasın, ben de patlasın:)) Ama biz yine de bunalıma depresyona girmeyelim olmaz:)) Hayat kısa, iyi yaşamak, mutlu yaşamak lazım geyikleri yapmak istemiyorum ama başka da malzeme bulamadım.:))

Daha cici başlıklar , daha mutlu postlar görmek dileğiyle. Güzin Damat Ferit:))))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Adsız dedi ki...

  sevgili güzin damat,
  sanırım sıcaktan olsa gerek ben de bu depresif halleri yaşıyordum takii aşkı bulana kadar:P =) blog yazarlarına da birilerini bulmak lazım bence. saygılarımla, Frambuazlı Pasta:)

 2. ben depresif değildim "bi dost" bulaştırdı. İmza yalancı çoban

 3. Adsız dedi ki...

  selam damat ferit blog dünyanız çok güzelll:) zaten çoğu arkadaşı takip ediyorum.ben de çok üzülüyorummm depresif ruh halinde yazılan yazıları görünce:( umarım herkes daha mutlu olur.sıkıntılar çabucak dağılır.

 4. Yazın ortasındayız malum.
  Sıcaklar bastırıyor.
  E napıcaksın ? Milete sinirlenip bloga yazıcaksın.Bahaneyle konu da çıkar :))

 5. Bence kesinlikle bi dost yüzünden, beni de onun yazısını okuyunca bir depresiflik kapladı hala kennie gelemedim :))))

  Ayrıca çok sıcak arkadaş nedir bu, cehennem öncesi antreman yapıyoruz sanki:))

 6. damat feriti de döverim, godsy'i de. psikopata bağlatmayın beni :D


Leave a Reply