12.8.09

BiGaripWomen | Blog blog

Yazan: Damat Ferit | 12.8.09 | Kategori: , , , |
Yazı: BiGaripWomen | Blog blog

Ben burda atıp tutuyorum arkadaş. Baktım da sadece bir blog tanıtımına yer vermişim ne kadar ayıp:) Konsepti en çok bozan benim galiba:) Pekte beceremem ama yapazağız birşeyler. BlogMania'nın önemli takipçilerinden biri var her yazımıza bir yorum atıyor nerdeyse. Çok hayırsever sağolsun. Allah tuttuğunu altın etsin falan:)))

BiGaripWomen

Çok yahşi bir blog bu blog. SÜrekli güncellenmesi zaten çok önemli bir faktör. Bu ara çok pasif blogcular çünkü. BiGaripWomen inadına yazarım arkadaş diyor.Hergün olmasa 2-3 güne bir karalıyor birşeyler.

Şöyle okudum okumadığım yazılarını hoşuma gitti. Şöyle bir karadeniz müziği ile iyi gider diye düşünüyorum ama. Karadenizli mi acaba BiGaripWomen.:))) Eğer öyleyse banammedyum damat ferit diyebilirsiniz uşağum:))

BiGaripWomen yeni yazmaya başlamış gibi gözükse de kazın ayağı öyle değil daha önceleri myspace'de de birşeylr yazmış sonra bir anlık öfke sonucu silmiş atmış tüm geçmişi:)) Nasıl yapmış bunu ben silemem lan:))) Ama sonra dayanamamış yazmaya başlamış yeniden. Çokta iyi yapmış, sevilecek bir blog oluşturmuş sonuçta.

Günlük okumayı sevenlere yönelik güzel bir blog. Okumayan takip etmeyen çok pişman olur. Kendisini tanımlarken dengesizlerin anasıdır demiş ama öyle değil lan, çok dengeli geldi bana yazdıkları sen de oku bakimm öyle mi değil mi :)))

Alttaki şarkı bana da takıldı BiGarip Women ne yapacağız şimdi:)))

Yaz yağmuru düşer durur yüreğime,
Bir küçük aşk yeter benim hasretime,
Sende benim yağmurum ol,
Damla damla gir gönlümeee

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Takılır o şarkı naletli feritim :)
  Ayh birden kendimi burda görünce içim bi duhaf oldu heç beklemiyordum inan :)) Kaydadeğer bişi yok abartma...Medyumsunnnnn babasın :) Trabzonluyum burdanda bunu açıklıyorum hadi bakimm :))

 2. Biliyodumm biliyodumm karadenizli olduğunu öyle bir hava almıştım gerçekten ermişmiyim ben yoksa huheh:)))

 3. bigaripwomen iyidir iyii, biz pek severiz birbirimizi onla :)) hatta bigaripdost olarak tek vücut halinde bir kadın kuvveti gibiyiz :P okuyoruz, izliyoruz aylecek:)

 4. işte bu garip kızı seviyorummm...çok doğru seçimmmm....

 5. saolunn varolun beni bugünlere siz getirdiniz :))

  -Ferit var bişiler sende üstüne gidilmeli :)

  -bidostum eküri olcas yesari öle dedi :)

  -yesari sevgine bi karşılık var içimde görümceee :))


Leave a Reply