18.8.09

Akşama bir kuzu mu çevirsek ki hacı hı ?

Yazan: Damat Ferit | 18.8.09 | Kategori: , , , , |
Yazı: Akşama bir kuzu mu çevirsek ki hacı hı ?

Merhaba blogcu. Bugün size Malatya yöresinden bir mim ile sesleneceğim. Çok yanık bir mim. Yüreğinizi dağlayacak:)) Bi dost zorla mimledi beni ne olur ne olur sen yaz diye. Ben de kalbi kırılmasın, gönlü olsun diye kabul ettim ve bu anadolunun bağrından kopup gelen mimi cevaplıyorum:) Hazırsın galiba haydi ya Allah:))) Bu arada ramazan yaklaşıyor razamana özel sürprizler blogumuzda bizi takip etmeye devam edin:))) Not: erzak dağıtımı yapmıyoruz:) Başlıkta çok absür oldu ama müşteri çekme çabası :DHangi şehirde yaşıyorsun?

 • İstanbul'da yaşıyorum. Çok güzel bir yer. Güzel kızlar var. Seçenek bol bir kere. Seç seçebildiğin kadar:)) Elini şöyle bir sallıyorsun 100 tane bir den düşüyor sen içinden kumral bir tane:))
Mesleğin nedir?
 • İşletme okudum bitti maşallah bana. Üstüne de çok ısrar ettiler yüksek yapıyorum. Çok çalışkanım ama hiç çalışmıyorum. Abaküs gibi kafa var ben de haha:)))) üniversite de hoca olmak ister bu gönül, yarışmacı arkadaşlara başarılar:)
Blog yazmaya başlama kararını nasıl aldın?
 • Böyle soğuk ve kalı bir gündü. Bir görüşte kapıldım bloggera. O benim olmalı dedim böyle kısık ve buğulu bir sesle:)) İşin aslı bana bloglarda kızlar kendi teklif ediyormuş dedi kaan ben de bu şekilde yazma kararı aldım aslında:)) Duygularımla oynadı ahlaksız:)
Ne kadar süredir blog yazıyosun?
 • Valla hiç çetelesini tutmadım lan kaç ay oldu acaba. Dur bir bakayım bekle.... Eylül sonu ekim başı 2008 miş:)) Epey de olmuş aslında. 1 sene olacak yakında:)) Hani ben bundan öncede blog okuyorudum derle ya ben hiç alakam yoktu diret balıklama daldım yetenek işte:)
Bloğunu hangi sıklıkla ziyaret edersin?
 • Bu soruyu beğenmedim. Devlet dairesi mi burası arkadaş. Ne zaman istersem o zaman ziyaret ederim hesap mı vereceğim sana:))) Aslına bakarsan yazı yazacağım ve yorumları cevaplayacağım zaman giriyorum yoksa ne işim var aynı yazıları oku dur:)) Ama siz sürekli girin çok havadar bir blol bura:))
Pc açıldığında bloğunu açmak kaçıncı sıradaki iştir?
 • Çok mu düşündün bu sorular için merak ediyorum:) huhe:D Şimdi pcyi açıyorum önce derinden bir sen de Orhan baba ben diyeyim Müslüm açıyorum şöyle bir kafayı resetliyorum yani. Ondan sonra tarayıcıyı açınca açılış sayfası zaten. Oldu mu:)) Haa bazen çıplak resimlere de bakıyorum çok ahlaksızım.Ramazan gelince tövbe edeyim bari:))
Başka bir blog sayfasında görüp aldığın birşey yada gittiğin bir yer oldu mu?
 • Yok olmadı valla. Keşke olsa. Ama yok geçen biri Tayland masajından bahsetmiş gidip görmek istedim ne yalan söyleyeyim:))
Bloğunda hangi konulardan bahsetmek seni mutlu eder?
 • Ben yaznca mutlu oluyorum. Zaten kendime yazıyorum ben kimse okumasada olur demem gerekiyor rajon olarak ama yok lan okuyun boşa mı yazıyoruz burda. Kekomusun kendine yazıyorsun kapa o zama gizli yap blogu (İçimi boşalttım:P) Eğlenceli,absürdikomik şeyler yazmayı seviyorum. Saçmalamakta bir sanat bence herkes yapamaz:))
Bloglarda gördüğün diğer blog arkadaşlarını eklemekte seni cezbeden ne olur?
 • Güzel yazan herkesi okurum önce insan olsun insan. Hepimiz kardeşiz.! :)
Blog aracılığıyla para kazanma fikrine nasıl bakıyorsun?
 • İnternetten çok para kazandım ama blogtan nasıl para kazanacaksın çok zor lan. Öyle bir hedefim de yok zaten. Birilerinin beni keşfetmesini bekliyorum:)) O zaman paranın gözüne vurabiliriz belki. O zaman hiçbirinizi tanımam lan haha:)))
Blog arkadaşlarınla buluşma, biraraya gelme fikrine ne dersin?
 • Çok sıcak bakıyorum. Çok meyilliyim bu konuya. Özellikle alımlı güzel bayanlar eklesin lütfen blogların geleceği hakında konuşalım beraber:)) nirvanada et mesene nokta kom :)))) haha::)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. hacı ne rezil bi adamsın sen, utanıyorum senin gibi arkadaştan utanıyorum :D töbe et Allah affetsin cıx cıx cıx mübarek 3 aylarda.. neysee, çok ısrar ettirdin gerçi ama sağol mimi cevapladığın için :))

 2. sevdim ..

  yok yok sevmedim katıldım...
  yok bu da olmadı güldüm geçiyorum geçmeden bikaç kelime bırakayım didim :D
  Has yazmışsın has :))

 3. malatya yöresi mi? kim malatya yöresinde kiii??? ;)


Leave a Reply