20.7.09

yalçın çakır ile biiiip

Yazan: bi dost | 20.7.09 | Kategori: , , , , , |
Yazı: yalçın çakır ile biiiip

eğer 20'li yaşlardaysanız ve babanız benimkisi gibiyse, hayat gerçekten çok zor..

neden???

çünkü babanız tv kanallarını gezer, sizin severek izlediğiniz bir çok şey vardır o tv'de, ama babanızın hoşuna gitmeyen şeylerdir ve şu cümleler eşliğinde, şuraya bağlanır olay:

"offf kaç tane kanal var ama hiçbirinde doğru düzgün bir şey yok.. eskiden böyle miydi bu televizyonlar? kızım gazeteye baksana bi, mahmut tuncer şov kaçtaymış? acun var mıymış bugün? onu da iyice azalttılar haftada 2 gün mü ne oluyor.."

der ve mahmut tuncer ile bir aşk hikayesi izlenmeye başlanır. ama aslında bunlar iyi günlerinizdir.. zira o gün cumartesidir ve mahmut tuncer şov vardır.. iyi ki vardır, mahmut tuncer şov için bile şükrettiren şeyler var bu ülkede, bilir misiniz??? (ülke mülke, nası da büyüttüm olayı)

nedir onlar, birini söyleyeyim.. yalçın çakır'dır abi, ne olacak ya! evet benim babam yalçın çakır izliyor... severek izliyor hem de!

bi defa nasıl dejenere bi programdır o.. ha diğerleri çok mu iyi diyeceksin, hayır değil ama olsun o çok dejenere işte:P

programa gelen her 3 aileden 2'sinin (ki burayı kafamdan uyduruyorum) garip ilişkileri var. birinin karısı başkasıyla kaçar, birinin kocası kuzenini şeetmiştir, birinin kızı babasının arkadaşıyla kaçar falan.. küfürler belalar gırla gider programda. yalçın çakır da canım benim renkten renge girer.. sonradan buna çözüm buldular gerçi. konuşmalar bi kaç saniye gecikmeyle giriyor yayına, o bi kaç saniyede şerrfsiz, p.., o..., ananıs.. gibi küfürler (en çok kullanılanlar bunlar diye bunları yazdım) "biiiip"leniyor.. yalçın çakır abi de bir nebze rahatlıyor.

sevmiyoruz ama, izliyoruz aylecek...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Böyle programlar izleme bi dost sağlığa zararlı hatta benim gibi yap hi izleme tv ben zorunluktan izlemiyorum ama sen de yokmuş gibi davran daha sağlıklı:P:p

  2. sevgili ukturk (derken kibarlığıma diycek söz bulamıyorum), izlemiyoruz ama babam izliyor, yanında oturmak mecburiyetinde kalıyoruz zaman zaman.

  3. çok kibarsın şekerim:P:p hehe:D


Leave a Reply