28.7.09

LoL demek ne garip lan .!

Yazan: Damat Ferit | 28.7.09 | Kategori: , , , , , , , |
Yazı: LoL demek ne garip lan .!

Ayaklarımı sehpanın üzerine fütursuzca uzatmış, camdan gelen serinlik eşliğinde yazıyorum.:)) Çok garip oldu böyle deyince ama:)) Konoya gelirsek, kono ne ya konuya gelelim biz, bu yabancı arkadaşların herhangi ilginç, korkunç veya sevinçli olaylara karşı verdikleri tepkiler beni benden alıyor. Çok garip ve abartı geliyor bana aaauuvvv:))

Bir abartıyorlar anlamak güç. Acaba yabancıların apaçileri böyle mi oluyor ki. Yoksa bu gavurların hepsi apaçi mi? Bu sorulara cevap istiyorum. Espri yapıyorsun, hemen yapıştırıveriyor LOL.! Türkçesi ağız dolsu gülmek (tükürmek gibi oldu lan, kahkaha yani:D) huhee:)) Eskiden anlamını bilmezdim ben bunun daha o zaman çömezdim sonra öğredim, bir nane değilmiş:))) Lol işte. Eğer karşıdakinin söylediğini anlamazsanız, Lol diyin geçin, onlar hep öyle diyor zaten huhe:))


LOL yine güzel arkadaş, daha neler var, WTF denen bir olay var. What The Fuck açılımı, Bunu da otta bokta heryerde kullanıyorlar. Hadi lan herşey WTF onlara göre, adam olun biraz:)) LoL :))

Ohh Shit.! var. Lanet olsun, Hadi ordan lan manasında. Ama çok seksi geliyor bana bu lan. Ohh shitt huhehe:))) Kahretsin gibi birşey:)) Ouch var sonra. Ahh gibi bir tepki diye düşünüyorum ouchh:))) Bunu pek tutmuyorum çok salakça ouchh:))

Oh my god var. Çok klasik bu biliyorum. Daha çok kısaltması OMG kullanılıyor.Hatta OMG Lol ikisi bir arada:)) En popüleri olan Fuck! var. Bu da çok seksi arkadaş. Ağzını dolduruyor insasının. Bak berbaer söyleyelim Fuck.! Süper:)) Ayrıca kelimeleri gereğinden fazla uzatıyorlar bazen mesela haha diyeceğine büyük harflerle HAHAHAHAHA gibi bir eylemde bulunabiliyorlar. Hiç hoş değil:) Kafa atma istediği doğuruyor bende bu eylemsi:)) Yeap, yup, gibi saçmalıklar da mevcur bir de:))

Halbuki biz de öyle mi hiç. Benim gibi özentiler yukardakileri kullanıyor bazen ama bize özel olan tepkiler de var. Mesela oy oy oy :))) Sonra hadi lan ordan. Zaten içinde lan geçmezse olmaz lan.:)) Efendime söyleyeyim, aman yarabbi.! OMG'nin Turk versiyonu:))

Vah vah yazık, ne diyosunn, allah canını almasın, amma yaptın haa, maşallah, koool. Yeah. Sex on the beach var ayrıca bir turist görünce verilen bir tepkidir o da yazmadan olmaz:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. lol ne yaa ay ne dandik bişey. zaten dandikler kullanıyo onu ben sana söyliyim. en güzeli oyoyoy işte boşver :D

  2. Adsız dedi ki...

    Omg ne yaptin sen oyle yaa... Bildigin mal etmissin yabancilari. Komigine giden bir sey oldugunda lol dersin. Yok hani nasil ki Türkçe'de sasirdiginda aman Tanrim veya ne diyosuuuun diye tepki veriyorsan, yabancilar da (kendi sahsi namima konusuyum) lisanlarina islenen Ingiliz kelimeleri kullaniyorlar (omg, lol, what the fuck, oh shit gibi). Hani baya asagilayici yazmisin da, açiklik getireyim dedim. Zaten Türkçemiz kit olmasa adam akilli konusuruz.

  3. sana yorum yapmam daha hocam sen aşmışsın :D

  4. =) wtfigo :) what the fuk is goin on Herkezin kendine gore tepkileri var iste :)

  5. Adsız dedi ki...

    bence yazdıkların biraz saçma olmuş. her dilin kendi özelliği sen oy oy oy dersin ya da aman yarabbi o omg der kısaltma işte abartıyolar derken kendin abartmışsın bana göre de her şeye lan deyip durman saçma. ama senin düşüncen tabi neyse.


Leave a Reply