24.7.09

Kimlerden, nelerden nefret ediyorsunuz? (Mim)

Yazan: Damat Ferit | 24.7.09 | Kategori: , , , |
Yazı: Kimlerden, nelerden nefret ediyorsunuz? (Mim)

Bugün çok sıcak arkadaş. Yapış yapış nem :)) Bu zor koşullarda bir nefret listesi yapmak istiyorum. Böyle aşağıda yazacağım kişilere, kurumlara öyle kıl oluyorum ki anlatamam. Böyle yakalasam affetmem valla:))) Başlıyorum günah benden gitti. :) Yazıyı Ukturk ile birlikte yazdık sayılır . Beraber kustuk kinimizi,nefretimizi:)) Katiplik benden ama lan:))

Hıı bunu bir mim olarak başlatıyorum. Bu ara mim salgını yok iyi gelecek içimizdeki kini dökmek için. Relax falan olayları:)) Önce kişilerden başlıyorum. Sonra kurumlar,şirketler.


Kişiler

 • Recep Tayyip Erdoğan'dan nefret ediyorum.
 • YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'dan nefret ediyorum. YÖK AKP'nin üniversite kolu gibi çalışıyor. Bu da hoşuma gitmiyor hiç. İlerde ben olacağım Yök başkanı:)
 • Yüksek Lisans Tez danışmanımdan nefret ediyorum. Nasıl bir doçent hala anlamış değilim. Herşeyden bir haber, bilgisiz, düzeysiz, yalaka herif.
 • Bu Cristiano Ronaldo denen futbolcu bozuntusunda da nefret ediyorum. Hadi olur ya bizim takımlardan biriyle maç yapsınlar Türkiye'de gidip maça sahaya yabancı madde atmak istiyorum. Çok büyük boşalma olur ben de. .İçim buz gibi olur.
 • Kız arkadaşımdan da nefret ediyorum. Çok sıkıcı. Bırakacağım İstanbul'a dönünce. Tek tüfek takılmak daha rahat. Biraz kafa dinleyeceğim. Benden daha iyilerine layık. Ben seni hak etmiyorum falan fiş:)
 • Seda Sayan, Gülben Ergen, Hülya Avşar nefretin ötesinde bir nefret duyuyoum bunlara.
 • Öğrencisine ideolojisi yüzünden bilerek düşük not veren üniversite hocalarından nefret ediyorum. Bilim yapıyorum diyor bir de. Bilim olmuş kopyala yapıştır. Kimi kandırıyorsunuz bilim diye aha:)

Kurumlar

 • Türk Telekom'dan nefret ediyorum. Hiç konuşmasan bile aldıkları sabit ücret canımı sıkıyor. Burunlarında gelsin lan:)
 • Vakit Gazetesi ve Cumhuriyet Gazetesi'nden nefret ediyorum. İkisi de çok uçlarda. Yanlış olsa da sırf ideolojileri yüzünden yanlışı avunabiliyorlar. Ciddiye almıyorum.
 • Tüm cemaatlerden,tarikatlardan, aşırı sol örgütlerden, aşırı sağ örgütlerden nefret ediyorum. Hepsi birilerinin maşası olarak Türkiye'yi soymaya devam ediyorlar. Alayına gidiyorum.
 • Doğan Medya grubundan nefret ediyorum. İlkeli gazeteciliklerinden dolayı tamamen.!
 • Bazı köşe yazarlarından nefret ediyorum. Çoğunun görüşlerinin gözümde hiçbir değeri yok. Eğer Hindistan'da Kast sistemideki parya kadar değerleri yok gözümde. Satılık kalemler.
 • Tüm sabah ve öğlen kuşağı programlarından nefret ediyorum. Koyun, düşünmeyen bir milleti istediği gibi yönelten programlar olarak görüyorum onları.
 • Deniz Fenerinden nefret ediyorum. Bu kadar yolsuzluğa rağmen hala para topluyorlar ve insanlarda onlara para veriyor. Madem iyilik yapmak istiyorsun hepsi mi yiyor bunların git onlara ver. Müslüman çocuğuyuz diyerekten kandırıyorlar milleti. Biz ne çocuğuyuz. Kimin ne çocuğu olduğu belli. Almanya'da belli oldu herşey davada. Ne kadar dolmuşum lan bu konuda huhe:))


Nefretimi kustum. Şimdi sıra sizlerde. Bu kin ve nefret mimini. Sln, Cesetizleri, Yesari, Delininbiri ve Efsa'ya gönderiyorum. Kaan seçti kin ve nefret kusmasını istediklerini. :)) Salın gitsin serbest :)) Bu sıcaklarda iyi gelir insana rahatlatır :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 15 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. bu mimi bana gönderdiğinize pişman olacaksınız :Pp

 2. Kız arkadaşımdan nefret ediyorum fdkjhglhdflfd.

 3. Delininbiri pişman et bizi hehe:)))

  Gaia, çok açıksözlüyüm, allahın bilidğini sizden mi saklayacağım:))

 4. kız arkadaşınla ilgili neler yazdın sen hacıı, ahahaha ay Allah belanı vermesin :D

 5. Nefret dolu bi insanmışsın Damat Ferit hehe :)
  Allah sizi nabsın nerden aklınıza geldi :) Sevdim bunu ben okurken kendini bulmak gibi bişi haydi delinin biri, yesari görev sizi bekler çabuk nefretinizi kusun :)

 6. Adsız dedi ki...

  Tum nefret ettiklerinizden ben de nefret ediyorum, cok guzel bir liste olmus.

  Bir tane de ben ekliyim ;

  -Asiri sicak ve nemli havadan nefret ediyorum.

  ^.^

 7. @wmina kaan benim, ukturk hehe:P:p

 8. adını değiştir ukturk falan yap gerçek hayatta da ıyy iğrenç kaandan nefret ediyorum :D:D

 9. bi dost amin vermesin huhe:))

  miss oz teşekkürler:))) evet ya o da br bela unutmuşum sen ekledin daha güzel oldu:))

  bigaripwoman, çok şeker veledim aslında ama toplum beni buna itti:))huhe

 10. öyle çok ki hangi birini yazsam :p

 11. Sln hepsini yaz:)) kalmasın hiçbirşey:D

 12. Adsız dedi ki...

  Tez danismanimdan nefret ediyorum. Konferansa 2 hafta kala ortada birsey yokken yazi hazirla diye cikip gelmesinden nefret ediyorum. yonlendirmeden sanki yonlendrimis de ben hata yapmisim ya da calismamisim gibi davranmasindan nefret ediyorum. Lanet olsun. istifa etmem lazim neden bu kadar bekledim bu yuzden kendimden de nefret ediyorum. Hicbirseyin duzelmeyecegini bile bile duzelir diye umup hala burada oldugum icin kendimden nefret ediyorum

 13. Adsız dedi ki...

  ben de yusuf ziya özcan'dan nefret ediyorum!!!!Onun yüzünden 4 üzerinden 3.70 ortamayla tıpa yatay geçiş yapamadım.İnsanların hayatlarıyla oynamak bu kadar kolay olmamalı!!Düş yakamızdan!!1

 14. Adsız dedi ki...

  "Tez danismanimdan nefret ediyorum. Konferansa 2 hafta kala ortada birsey yokken yazi hazirla diye cikip gelmesinden nefret ediyorum. yonlendirmeden sanki yonlendrimis de ben hata yapmisim ya da calismamisim gibi davranmasindan nefret ediyorum. Lanet olsun. istifa etmem lazim neden bu kadar bekledim bu yuzden kendimden de nefret ediyorum. Hicbirseyin duzelmeyecegini bile bile duzelir diye umup hala burada oldugum icin kendimden nefret ediyorum"

  Bu yorumu okuyunca, acaba ben mi yazdim da hatirlamiyorum diye dusundum. Ben de ayni durumdayim. Dunyadan bundan (dansimanim) bir tane var onu da ben buldum diye dusunmustum. Ben yurt disindayim ve icinde bulundugum durum gercekten cekilmez bir hal aldi. Birakip gitmeliyim, lanet olsun neden hala ugrasiyorsam...Kendimden daha cok nefret ediyorum bu yuzden!


Leave a Reply