11.7.09

Kadınların en sık söylediği yalanlar nelerdir ?

Yazan: Damat Ferit | 11.7.09 | Kategori: , , , |
Yazı: Kadınların en sık söylediği yalanlar nelerdir ?

Kadınlar çok cici varlıklardır. Adeta yer yüzündeki kanatsız meleklerdir. Onlarsız bir yaşam düşünemiyorum bile. Ne kadar sıkıcı, ne kadar monoton.:)) Ama bu melekler bazen çeşitli yalanlar söyleyebiliyorlar. Hem de birüsürü. Saymakla bitmez. Ömrüm yetmez lan ogaadarr:))) Garip geldi biliyorum ilk başta iltifat ettim; az sonra yazacaklarım hakkımda delil olarak kullanılacak çünkü, hafifletici bir sebep olsun, iyi halden yırtarız paçayı belki:))) huhe:)) Kadınların sana, bana, ona buna, birbirlerine, kısaca herkese söylediği yalanları bir bir ortaya dökeceğim. Neyse o gerçekler açığa çıksın.:)) Kaynaklarım gizli, aranızda köstebek var dikkat edin:))


1. Sana kızgın değilim Antonio!

En büyük yalan ve en çok kullanılanı. Bunu genelde erkek kişisinin yaptığı bir hareketen, söylediği bir sözden sonra, (aslında birşey yapmasına da gerek yok her an birşey bulabilirler kızmak için:),) erkek kişisinin gayet nazikçe "Kızdın mı hayatım,bebişim,canımm vs." sorusuna verilen cevaptır. Aslında çok kızmasına rağmen çaktırmazlar. Gururlarına yediremezler belki de bunu. Sonra gidip ağlarlar bazıları, ben bunu hak edecek ne yaptım diye:)) Bu yalanı anlamak zor değildir. Genelde bu cümle kuruyorlarsa yalandır.:))

2. Hayır Antonio ben öderim hesabı ! Lütfen !

Evet en çok söylenen yalanlardan biri de bu. Özellikle lütfen kelimesine dikkatinizi çekerim:)) Antonio hesabı ister ama İsabella hemen atılır. "Bu kez ben ödeyeyim canım tamam mı?" Burada Antonio her zaman hayır olmaz öyle şey ben öderim der. Sonra hesap gelir İsabella çantasında cüzdanını arar gibi yapar ama gel gör hiç bulamaz. O arada Antonio öder hesabı. İsabella: yine sen ödedin ama bir daha ki sefere ben ödeyeceğim:))) Bunun bir yalan olup olmadıın ölçmek çok basit. Hemen kabul edin ben öderim derse:)) Hayat müşterek :)

3. Yeni bir ilişkiye kendimi hazır hissetmiyorum!

Klasik bir nazlanma cümlesidir. Genelde yalandır. Bu cümleden sonra düşünmem lazım veya zamana ihtiyacım var gibi bir cümle geliyorsa kesinlikle yalandır ve nazlıdır. Ama; son ilişkim çok kötüydü, bir daha kalbimin kırılmasını istemiyorum veya işlerim çok yoğun özel yaşantıma ayıracak vaktim yok diyorsa yine yalandır ama seni istemiyordur Antonio !. Kendini ezik hissedebilirsin bu durumda.:)

4. Süper!, Çok zevk aldım!, Gördüğüm en büyük şeydi!, En iyisiydi !

Yukardakiler kadınların Seks sonrası söylediği artık sıradan hale gelmiş yalanlardır. Bunu daha çok karşısındaki erkeğin! bozulmaması için, daha önemlisi bir dahaki sefere daha iyi motive olmasını sağlamak içindir. Ama bu yalan beyaz bir yalandır. Kadınların söylediği bu yalan en çok kendilerine zarar vermektedir. Girişte söylediğim meleklik özelliklerini burda gösterirler anlıkta olsa. Ama şimdiki kadınlar daha farklı, neyse o en güzeli:)) Sayıları az ama bunların. Genelde süperdir her zaman değişmez huhe:))

5. Ben kilolu değilim balık etliyim !

Bu yalanında bini bir para. Çok söyleniyo. Duyuyorum her yerde:)) Genelde de kadınlar birbirlerine söyler bu yalanı. Biraz fazlam var şekerim. Ama ben böyle mutluyum. Balık etliyim hem ben. Bir de bunun su içsem yarıyor ve benim kemiklerim iri canım versiyonu var. Onlar daha acı:))) Kendini kandıran kadın tipi:))

Yalan mı istiyorsun çok daha. Sırayla yazıyorum.

"Bugün olmaz başım ağrıyor", "Kıyafetin ne kadar güzel olmuş, senin ki de çok güzel şekerim", "pazartesi rejime başlıyorum kesin!", "5 dakika sonra hazırım hayatım", "kilolular zayıf fit kızlara; hortlak gibi olmuşsun, azcık ye şuna bak kadın dediğin ele gelecek:))"
.... bu böyle devam ediyor ne kadar da çokmuş daha hepsini yazmadım huhe:))

Yalan yalan nereye kadar canım:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 14 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. :) kadınlar pek bi sessiz kalmış. ama ben şahsen kendi adıma şöyle söyleyeyimm. bunlar da yalan mı beee... söyleyeceksen şöyle ince hesaplar yapıp, yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak söyleyeceksin yalanı. erkek kişi anlamayacak bile ne halt döndüğünü. hatta kendinden şüphe edecek, mal gibi bi şey olacak. kadını nerden başına bela ettiğine sayıp sövecek. yukarıdaki liste erkekleri kadınların söylediği yalanlar konusunda yanılmak adına ortaya atılmış yemdir. işin özü çok daha entrika doludur. bu kadar dandik yalan atcak kdr aptal değiliz heralde. :))

 2. çilekperisi huhe:)) yukardakiler demek ki ööyle ama bunlar ortaya çıkmış ve en çok kullanılanları. Sizden korkulur vallahi:)) Allah sen beni koru yarbbi amin:))

 3. Yani tabii bunlara kimse inanmaz artık :))
  Ama bişi diyimmi ben hakkaten kızgın değilim yeni bi ilişkiyede hazır değilim hem ulan ben hakkaten balık etliyim nihaohao :Pp

 4. hahahahaha..cosmoferit, cidden ligt yalanlar bunlar...ben ne yalanlar gördüm içinde kadın yok, ne kadınlar gördüm içinde doğru söz yok...şimdi vaktim de yok bu yalanlarla asıl söylemek istediklerini yaziim buraya...hem ben casus muyum...değilim...:))

 5. Bir de light yalanlar demişer bak bak:P:p Oturarak, yatarak, ayakta, araba sürerken, yüzerken her koşulda yalan söylüyorlar bunlar:P:p

 6. ya şu hesap muhabbeti geçen bkm de vardı süper yapmışlar :D ama şu kadarını söyleyim hesabı ödicem diyen kız ödüyo yani,ben çok ödedim ordan biliyorum :D ama bi kez biri ilk buluşmada hesabı ödememe izin vermişti bak o çok koymuştu kaç sene oldu unutamadım.hahah :p

 7. hesap konusunda yani ödemek istiyorum, ciddi anlamda eziliyorum adama ödetince ama abi bozulur diye ss çıkaramıyorum ben ki:) yalan da yok ama bu iyi bişe:P

 8. ama ben gerçekten balık etliyim..hıhh :D

 9. BiGaripwoman nasıl ya 3 yalanını bulmuşum ama en çok söylenen zaten bunlar hıh:)))

  Yesari asıl söylemek istedikleri de mi var bir de uhh:)) hai söylsene aramıza lafı mı olur yaa:)) huhe:))

  ukturk uçarken kaçaken de söylüyorla nları unurmuşun bebişim huehhe:))) bebişim derken:D

 10. Kırmızılı izledim onu ya bombeydı harika:))) kızın cüzdanında paara yok, hadi aşkım ben ödeyeyim diyor huhe:)) çok kolpa:D

  bi dost, tabiki erkek ödeyecek ama illa ben ödeyeceğim diyip yalan söylememek gerekir sonra benim gibisi çıkar öde lan der kalırsın öyle:)))

  delininbiri balık etliden balık etliye göre fark var. Alabalık ta balık, balina da balık ayrım gözetmek gerek huehehhe:)))

 11. Şu hesap işine bende çok takıyorum oturuyoruz sohbet iyi güzel hesap gelince bu sefer de ben ödeyim diyip hemen parayı çıkarıp ödediğimde yanımdaki erkek tüm gün surat asıyor.
  şimdi bu kadın yalanı mı?
  kadın yalanları diye yazılan yalanları söyleyen ablalar 40 yaşına geldi yaaa, yeni neslin yalanlarını araştır:))

 12. ben balinayım o halde :D

 13. yeni nesille başa açıkılmıyor çok fenalar:))))

  delininbiri :P yok yok olmaz öyle şey olur mu olmaz huehe:))

 14. Bu yorum yazar tarafından silindi.


Leave a Reply