15.7.09

İçimdekiler...

Yazan: Yesari Ka. | 15.7.09 | Kategori: , , |
Yazı: İçimdekiler...

Kendimi anlatmayı sevmem ama başkaları hakkında yazı yazmaya bayılıyorum, huyum kurusun. Böle atıp tutiim, attıklarım doğru çıksın. Ama illaki doğru çıksın.
Benim blogun adı o yüzden “ahkam defteri” sanırım. Pek seviyorum işte bu yüzden blog tanıtımlarını.

Ama bu sefer zor olacak biraz, ama yapabilirim, inanıyorummm. Blog tanıtımı konusu biraz çetrefilli bir konu biliniyor. Nedir , okuduğun , sevdiğim blogları tanıtıyorsun sonuçta. Ama ben bu blog için iyi bir şey söylersem ayy bu çok şımarır yaa. Böle aallaahıımm, bi havalar bi havaalarr, 3 gün susmaz.”Evet evet o benim işte” “kahretsin yine mükemmelim” filan der. Yani böle bi havalara sokmadan, sakin ve mağrur tanıtmak gerek , nasıl yapacağımı bilmiyorum ama durun bakalım, buluruz bir yol. Teknik bi dil mi kullansam acaba. Hah cidden teknik bir dil çok iyi olur mühendizzzz adam için.bin tane hata bulur yerin dibine sokar çıkartır beni.

Blog; İçimdekiler

Blogger;
LA78’ers (hiiiç çözmeye uğraşmayınnn , kafa yormayım yani, Los Angeles değilmiş ama)

Burç:
akrep, üstelik yükseleni akrep olan bi akrep...(ne alakası var deme okuyucu, ne alakası var demee...bi bildiğimiz var ki akrep olduğunu belirtiyoruz...yaa benim çevremi blog aleminde cidden akrepler sardı, öle böle değil...mesela delinin biri...yükseleni akrep olan bi akrep oda işte, efsa da öle...neyse konumuz bu değil)

Bloggerımızın belli başlı özellikleri mevcut efendim. Bi kere kısa yazılar yazmayı seviyor. Kısa ama eğlenceli, kısa ama düşündürücü, böööleee ne bilim, hem gündem olsun, hem hayata eğlenceli bi bakış olsun , kulağa küpe olsun diyenler için birebir.Arada duygusal şeylerle karşılaşabilirsiniz, görmezlikten gelin bi zahmet. Geliyorlar arada soldan soldan. Kendisi uzun uuzuun yazılar okumayı sevmediği için yazmayı da pek sevmiyor dolayısıyla. Yani ulvi bir adamdır vesselam. “kendine yapılmasını istemediği şeyleri başkasına yapmıyor”. Geçen bunun farklı söyleniş şeklini okudum orda bi yerlerde “ kendine nasıl davranılmasını istiyorsa öle davranıyor” peygamber gibi bişi yani bu adam. ( durr seen duuurrr)

Haa, bir de yorumların hakkını verir kendileri. Hem kendi sayfasına yapılan yorumlara cevaplarıyla, hemde sizin yazılarınızın altına özenle yazdığı yorumlarla sizi 3 saniye içerisinde nasıl çıldırtacağını iyi bilir. (çıldırtmayı olumlu anlamda kullanmadım elbette)
Belli başlı blog yazılarının altında chat şeklinde oluşmuş yorum yığını görürseniz zaten tanırsınız kendisini.( tamam yaa biliyorum 4 te biri bana ait, diğer çeyreklerin kime ait olduğunu burada ifşa etmiyorum)

Velhasıl, LA'78ers, hakkında yazmaya değer, okumaya değer, akrep gibi sokar, nadide bir bloggerımızdır.İtinayla övülür, methedilir, gönül rahatlığıyla da içimdekiler'e sevk edilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 2 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Yesari'nin sayesinden öğrenmiştim ben bu arkadaşı.:)) Yesari komisyon iste bence hueh:))

  2. hehehehe...

    haklısın damatçımmmm:))

    iletiyorummmm komisyon oranlarınıı:))


Leave a Reply