5.7.09

Damat ile düğünlerdeki yeni trendler :)

Yazan: Damat Ferit | 5.7.09 | Kategori: , , , , |
Yazı: Damat ile düğünlerdeki yeni trendler :)

Hooop yeniden geldim İstanbul'a geldiğimden beri beni bir rahat bırakmadılar arkadaş. Damat şurdayız damat burdayız, damat fermuarmı çeker misin, damat halı saha maçı var gel kanka, damat düğün var kayseri de hadi gel oynayalım, damat aşağı, damat yukarı. Şimdi bir soru size, yukarda kaç kere damat dedim huhehe:))) Bilene hediyem yok ama soruyu bilmenin keyfini ona bırakıyorum:) Doyasıya yaşasın:))

Geçen hafta boyunca Kayseri'deydim. Bizim düğün vardı. Benim değil lan huhe:)) Benim annem Kayserili biraz da:)) annemin dayısının kızıydı galiba ama emin de değilim. Çokta önemli deil ben oynamama bakarım arkadaş.


Böyle düğün olunca kös kös oturan tipler vardır. Adı gençtir bunların. Bazıları Kurtlar Vadisi triplerindediler o yüzden oynamak bizi bozar heleyy derler:)) Bazısı da utangaçtır ayy nasıl oynasam ki hem yer dar birine çarpar düşerim huhee:)) Bir de benim gibi arsızlar vardır oynar sürekli, düğün bittiğinde en çok oynayana madalya verilse bana verirler her düğünde galiba:))

Bir de annem ile karşılıklı oynamakta çok güzel oluyor canım:)) Ama şunu anladım düğünlerde oynamak prim yapıyor. Epey bir kız annesinin gönlünü aldım sanki:)) Ama konumuz bu değil:)) Konumuz düğünlerde neler oluyor yeni trendler neler? :)))

Öncelikle kıyafetlere bakarsak, aynı yine hep aynı, kızlar kokoş olma yarışına son hız devam ediyor. Abartılı makyajlar, sa.lar kıyafetler falan:)) Ama arada güzelllede çıkmıyor değil:)) Genelde kötü ama 4 points:)))

Düğünlerde ne çalıyor peki. Ümit Besen çalmıyor Kayseri'de.:)) Oğuz Yılmaz çekirge'de çalmadı.Ne çaldı lan o zaman. Hadise Düm Tek çaldı çok şaşırdım nerde n akıllarına gelmiş acaba:))) Sonra düğünün sonlarına doğru İsmail YK Bas Gaza çaldı. Ayyykk İsmail Yk diyen kızlar nasıl oynuyor nasıl eşlik ediyor şarkıya. Amna yarabbi:)) Ama kızlar çok güzel oynuyordu arkadaş. Birni dans müziği çalıyorken dansa kaldırayım dedim (kızın anne babası yanında değildi gelinin arkadaşıymış:)) kabul etmedi böyle elini gösterdi bana ama terslemedi:)) ama gülümsedi lan bana sanki o yüssük olmasa evet diye boynuma atlayacaktı sanki:))) huehe:))

Düğündeki ikramı beğenmedim bir de. Verdikleri meyvesuyu kimyasal atık niteliğindeydi. Ama içtim ziyan olmasın yazık diye. Sonra gelin şekeri aldım 2-3 tane havaya attılar elimi bir kaldırdım hepsi bende huhee:))) Yiyecektim ama dediler uğur o uğur arabaya koy iyi dedim duruyor şimdi içinde olips falan var huhee:)))

Çok özlemişim lan. Bundan sonra yeniden yazarım herlade eskisi gibi gün aşırı. Tatile anamura gideceğim büyü ihtimal. Orda yer var bizim. Orda olanlar varsa bekleyin beni lan :)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. hahahahahhahaaaaaaaaaaa...kambersin sen....hem damatsın sen...cansın sennn...çok güzek olmuş yazı yine...
  bide harika yaaa, öle kös kös kenarda oturmaman, ortamın maymunu seniii....ben boşuna sevmiyorum seniiii:))

 2. aa ben de yarın gidiyorum kayseri'ye..var mı yakında yeni bir düğün? ben de kaynayayım araya.. :Pp düğünlerde çok oynarım ben ya..en uzak akraba bile olsa müziği duyunca dayanamıyorum :D bu akşam kuzenin doğumgünü var onda da coşucam yine :D

 3. abim dağmaat olluyyooorrr sıraa da baanaa geliyooor :Pp canım halay çekti bak şimdi! o düğünlerde oynamaya utanan kızlar var ya, ha ben de onlardan biriyim. emmimin oğlunun düğününde en yakınlarından biriyiz diye sürekli oynamak zorunda kaldık, kadının biri gözünü ayırmadı benden oğlu vardı heralde, ben de uyuz oldum töbe ettim bidaha oynamaya :P yok ya zr oluyo böyle hanım teyzelerin içinde asena gibi falan :D ama halay candır, ona hiç utanmam bak.. arada kaynıyoz onda.

 4. doğumgünü demişim bu arada düğün olacaktı o..sıcaklar iyi gelmedi bana sanırım :D

 5. @Yesari huehe:)) kambersiz düğün olmaz :)) bende seni seviyoum yesari ama neden bilmiyorum huhe:)))

  @bidost utanma oyna ben hç utanmıyorum:))) böyle bildiğin her figürü göstermen gerek:)) düğün neden yapılır eş dost oynasın eğlensin diye huhe:))

 6. @delininbiri yok ya şuanda kayseri defterini kapandı bir daha ne zaman düğün olur o zaman giderim huhe:)) seni takdir ediyorum kutsadım hatta doğum günlerinde bile oynadığın için huhe:)) hep düğün olmaz ki doğumgünü çocuklarının suçu ne aç bir mezdeke ohhyy:))):D

 7. Damat yavrum hoşgeldin geri.:D benim yerime de göbek atsaydın nan haha:P:p akşam konuşalım evde dur:P

 8. ben buna yorum yazmıştım lan? yada yazdım diye hatırlıyorum. hoşgeldin bebeyim çengi seni:D

 9. @ukturk lan hani yoksun artiz misin sen.)))

  @peri en çok seni özledim lan bloglar arasında huhe:))


Leave a Reply