17.7.09

Damat Ferit ile buram buram İspanya :)

Yazan: Damat Ferit | 17.7.09 | Kategori: , , , , , , |
Yazı: Damat Ferit ile buram buram İspanya :)

Hola ! Hola ! Nabersiniz ya:)) 2-3 gün girmeyince özlüyor insan. Hayat bana güzel lan. Salı günü saat 14.50 uçağıyla eniştem ile birlikte (Kaan'ın babası oluyoree) Milo'ya yola çıktık. Tabi bundan Kaan'a haber vermemiştik birgün önceden. Sabahtan haber verdik geliyoruz hazırlan gezdir lan bizi diye. Ama amacımız daha farklıydı. Kaan'ın yaklaşan yıllık izninden faydalanmaktı amacımız:))) Çarşamba günü başlayacak olan iznini Salı öğleden sonra da izin almak suretiyle başlattık:)) Aslında kendisi İstanbul'a gelecekti yanımıza biz geldik huhe:)) O kadar gitmiş faydalanalım onun etinden sütünden di mi:))) 6-7 gibi ordaydık,. Tam hatırlamıyorum saati sağımda oturan kıza odaklanmıştım o ara, ama o bana bakmadı :)))


Neyse, önceden hazırlamıştık biz. İtalya'da gözümüz yoktu ne var sanki:)) İspanya'yı feth etmekti bizim amacımız:)) Tüm rezarvasyonları yaptırmıştık. Kaan'ı kandırıp gidecektik. Eee gittikte bu güzelim yazıyı o diyarlardan Barça dan yazıyorum size nacizane netbookumdan:))) Anlatıyorum tek tek:))

Çarşamba günü akşamına İspanya'daydık. Bir gece bir kentte kaldık ama adını hatırlamıyorum şu an 3 yıldızlı bir moteldi galiba:)) Sonra planlarımız doğrultusunda Salamanca diye biryer var oraya hareket ettik. Tatilin rotası dur durak bilmeden gezmekti:)) Parayı ben vermiyorum nasıl olsa benim için hava hoş:)) huhe:)) Hıı buradan ayrılmak istemezdim güzelim cafeler barlar daha neler varken, ayrıca mimari de bir manyak arkadaş. Yapmış adamlar taştan neler:) Meydanı da çok güzel buranın. Bir kayseri bir burası yani o kadar huehhe:))) Katedraller falan da çok güzel insanın hristiyan olası geliyor huhehe:)) yok lan şaka :))) Dinden çıkmadım di mi :))

Salamanca da isminde hayır olmayan yerde bir Türk rehber vardı yanımızda eniştemin arkadaşıymış nerden arkadaşı anlamadım:)) ben dedim boğa güreşi yok mu yok mu tüm vahşiliğimle:)) Olma mı var tabi, en kral matadorlara taş çıkarttım dedim ama içimden tırsıyorum da çaktırmıyorum tabi:)) Kaan'da yapmaya yeltendi ama sonuç hüsrandı. Eşek'ten bozma boğalar yıkıyordu lan bunu huhe:))Yanımda şimdi bakıyor öylece ama ne yazdığımı okuyunca anlar artık:)) Ben hala onların boğa olduğunda şüpheliyim bizi keklediler sanki:))) Fotoğrafların boyutunu küçültmeyle uğraşıyorum.Her biri bilmem kaç mb olunca yüklenmiyor buraya lan bekle babam bekle:))) 5-10 dakika içinde burda olacak boğa güreşi, kendimi sansür yapaacam:)))İlk fotodaki malum rezilliği görüyorsunuz:)) Eniştem çok güzel yakalamış. Artık ilerde çocuklarına gösterir bu rezilliği huhehe:)) Altta ben varım:)) O nasıl bel kıvırmadır o nasıl tutuş, herşeyde asalet var llan:)) Çok teklif geldi Damat gel bizim takımın Matador'u ol diye ama elimin tersiyle ittim:)) Boğa bile eğilmiş önümden abi diye:)) Biz ne Kadıköy boğaları gördük fıss huhehe:)))


Böyle 1 günden bir şehri gezdik o kadarda hızlıyız. Başımızda eniştem arkasında biz:)) Kadın olmayınca da daha güzel geziliyormuş lan heryer:)) Dırdır yok o yok bu yok:)) Ohh:)) 3 gün de Barca'da kalacağız onları da yazacağım bura daha güzel açık hava müzesi gibi adeta:))

Ama lan şunu anladım bedava tatil baldan tatlıdır huheh:)) Ayrıca burda Anamurda yazlıktaki anneme, dayılarıma selam ederim :)) Hıı unutmadan şu anda Maldiv adalarında tatilini sürdürmekte olan kaptan kızına da buradan selamlarıı iletiyorum. Hürmetler huhe:))

Akşama görüşürüz amigolar Adios:)) Geceler bizim olsun:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. gezin gençler gezin :)

 2. aaaaaaaaaaaaaaaa..inanamıyoruummmm...

  süpeerrr yaaaa...

  yuhhh diyorum bu arada...hadi ilk resimde ki boğaysa diğer resimdekiler ne...diğer resimdekiler boğaysa ilk resimde ki ne...ajderha mı...:)))))

 3. "Kadın olmayınca da daha güzel geziliyormuş lan heryer"

  feritçim, bu cümleye sonuna kadar katılıyorum..

 4. haa hele ondan kaç gündür sahipsiz kaldı blog.. hayat size güzel hacı :)) abi hakkaten sen matador olmalıymışsın o duruşlar nasıl bir duruşlar ahahaha:D

  (dipnot: dinden çıkmamışsındır ama yine de bi şehadet getir belli olmaz:P)

 5. ah be güzel evladım, daha sakin eğlenceler bulsana kendine. Yalnız nasıl bir çekimse bildiğin(?) boğa bile yanında kasap önü kedileri gibi kalmış eğitici insan seni. Çok eğlen e mi? Bide çok sevindirik oldum her yazından uyuzca bi msg veriyorsun eksik olma bebeyim. Şuan içimden o boğalarında içinde bulunduğu bi dua etmek geldi ama sustum. İyi eğlenceler (=

 6. Lillith geziyoruz geziyoruz gençler olarak ruhumuzda genç kendimizde genciz:))

  @Yesari dedim ya eşek bence onlar huheh:)) yavru galiba yaa sormadım da ne olduğunu ben sonuca bakarım yavru mavru:)))

  @LA78 huhe, bizden biri daha:)) hayatdaha anlamlı daha güzel oluyor. İnsanın yaşama sevinci artıyor:)))

  @bi dost getirdim valla:))) ne olur ne olmaz diye sakata gelmemek gerek:)) blog sana emanet huhe:))

  @Peri peri, aklımdan çıkmıyorsun ki hiç, hep bir msaj verme kaygısı taşıyorum huhe:)) Boğalar dize geldi, nasıl geçen sene kara kartalın önünde kadıköylü boğalar eğildiyse bu da eğilir:))) aman hopp:)))

 7. uyuz musun arkadaşım nasıl konuyu Fenerbahçe'ye taşıdın? Ayrıca seni bir yazar olarak protezliğe davet ediyorum :D Lütfen mesaj ve ödül kaygısı taşıma artık (:

 8. ole lele:P:p Holeyy:P çok kötü bir yazi olmus:P haha:P

 9. peri taşırım hiç affetmem:))) mesaj kaygısını seviyordum ama madem öyle çeker gideim bu diyardan :))


Leave a Reply