23.7.09

bana bi deyin hele, bi anlatın hele??

Yazı: bana bi deyin hele, bi anlatın hele??

şimdi hani bazıları var ya, o bazıları o kadar garipler ki..

kim o bazıları deme, sabret iki dakika ne olacak yani? anlatacağız heralde..

abi o bazıları, vicdansızlar en başta.. kompleksliler, akıldan da noksanlar..

aklı başında, kendiyle sorunu olmayan bir insan, neden gidip de ona buna sataşarak mutlu olur? sataşmak bile değil bu, direk karşı tarafın moralini sıfırlayacak, hatta onu ağlatacak, sonra oturup kahkaha atacak, Allah'ın malı..

geçenlerde bir blogcunun yazısına yorum gelmişti mesela, tabii ki bir adsız'dan. son derece aşağılayıcı bir şeydi. neden peki? tanımadığın bir insana neden böyle hakaretler eder bir insan?

ya dikkat çekmek içindir, ama yazan kişi adsız olduğundan sebebin bu olmadığını düşünüyorum..

ya kuyruk acısı vardır, ben mutsuzum herkes mutsuz olsun gibi beyinsizce bir düşüncesi vardır..

ya da sadisttir.. kız onları okuyup ağlayacak, bir sonraki postunda o konularsan bahsedecek, bunalıma girecek, bu gerizekalı da haz alacak.. nasıl bir haz ise bu..

hani insanda bi defa vicdan olur. rahat mı uyuyorlar, rahat mı yaşıyorlar merak ediyorum. hayır ajite etmeyeceğim durumu ama, merak yani. bir kalp kırıldığındaa denizler kurur toprak küser, denge kalmaz o dünyadaaa.. diyor şebnem abla, hadi bana inanmıyorsun ama o da mı yalan söylüyor be adam? be gerizekalım? be öküzüm? ne anlıyorsun tanımadığın insana hafif kız demekten.. şöylesin böylesin demekten.. sen çok mu iyisin be hayvanım? anlat hele bi bana ne anladığını? hadi???

sinirlendiriyorsunuz insanı ama haa!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 2 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. bana da küfür ediyorlardı bir ara şimdi kesildi. Mailllerde eliyor arada ciddiy almamak lazım bi dost:P Hatta alaylı bir şekilde cevap yazarak onu ciddiye almadığını külahıma anlat diyebilirsin:P

    Sen beni ciddiye al gerisini boşver hehe:P

  2. ciddiye almıyorum tabi ki, ama ciddiye alınsın ve üzülünsün diye yapıyorlar ya, o mantığı algılayamıyorum işte ben, onu soruyorum. cevap istiyorum gerizekalılardan :P -taam reyis bi seni ciddiye alcam ben:D-


Leave a Reply