1.6.09

Kaybolan Air France uçağı hakkında bir iki lakırdı

Yazı: Kaybolan Air France uçağı hakkında bir iki lakırdı

Arkadaş yazı yazacağım konu bulamıyorum. Çok kısır bir gündem var ne böyle:)) Ayrıca sabahtan beri askerlik şubesindeydim az daha kadrolu eleman olarak alacaklardı beni, sabahtan beri faks bekliyorum şubemden:)) Neyse konu yok diyorudum ya buldum ne kadar ele gelir ne kadar üstüne geyik yapılır emin değilim ama elimden geleni yapacağım. Allah utandırmaz inşallah amin:))

Evet fransızların bir uçağı kaybolmuş film gibi. Haber yok uçaktan düştü mü kaçırıldı mı diye. Çok esrarlı bir olay yani. Brezilya Hava Kuvvetleri, Rio de Janeiro-Paris seferini yapan Fransız havayolları Air France'a ait uçağın Atlas Okyanusu üzerinde kaybolduğunu söylemiş. Şimdi bunla alakalı çeşitli eğlenceli komplo teorileri üretmek istiyorum. Bakalım nasıl olacak. Sen de üret karşılıklı bir sinerji yaratalım belki buluruz nedenini.


- Ergenekon tarafından kaçırıldı uçak, hapisteki arkadaşlarının serbest bırakılmasını istiyorlar. Uçağı kayıp bir adaya indirmişler nasıl olduysa:)

- Uçak arızalandı ve ilk gördüğü adaya iniş yaptı. Bu adada dizisini hiç kaçırmadan popcorn eşiliğinde izlediğimiz Lost adası. Söylenenlere göre dizinin yeni sezonunun bir parçasymış.

- Uçak uzaylılar tarafından kaçırıldı. Uzaylılar yaptıkları açıklama da neslimizin devamı için yolcuları kaçırıklarını söylediler. Melez bir ırk oluşturacakları iddaaları dolaşıyor kulislerde:)

- Hep AKP yüzünden düştü uçak. Uçağın pilotunun son konuşmasında bu Türkiye'deki insanlara yazık arkadaş. Başlarındaki başbakan orayı burayı kiralıyor mayın ayağına diyrekten protesto amaçlı uçağı düşürdü:))

- Uçağa daha ulaşılmamasından dolayı yetkililer hemen araştırma ve bulmada büyük tecrübeye sahip olan Müge Anlı ve Esra Ceyhan'ı aradılar. Bakalım herşey az sonra Esra Ceyhan'da:)) Kılıçdaroğlu'da olaya müdahil olma çabasında ayrıca:))

Evet hoşbeş bitti.Yukarda biraz eğlendim ama dalga geçme amalı değildi aman diyeyim:) Şimdi gerçekler. Uçak Brezilya yakınlarında düşmüş ama hala bulunamamş galiba. Sabahtan beri aranıyormuş galiba. Bizim helikopter kazasına döndü. Acaba sinyal alamıyorlar mıda bulamıyorlar detayını bilmiyorum.

Her ne kadar Fransızlar biz Türkleri sevmese de,sözde Ermeni soykırımını kabul etse de uçaktakiler siyasetçi değil masum insanlar. En önemlisi insan. Umarım düşmemiştir. Sağ salim kurutulurlar. Ama bu saaten sonra zor gibi görünüyor. Bu 2009'da ne kadar çok uçak kazası oldu böyle: Uçakların nevri döndü sanki.

Edit: Uçakta bir de Türk yolcu olduğunu öğrendim. İnaşallah kurtulur ailesine sabır diliyorum. Bazı arkadaşlar dalga geçtiğimi sanmış ama öyle değil sadece komplo teorisi ürettim. Sonunda da belirttiğim gibi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 6 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Oha lost işte :D film gerçek oldu..uzakta aramayın cevabı..paralel evren:P

 2. uçak bu düşer uzun sürer bulmaları bence. Bence lost falan değil direkt ergenekon:P:p

 3. Adsız dedi ki...

  uçak kazaları pek komik gelmiyor bana. hele 200 küsür yolcusuyula kaybolan bir uçaksa. yakınları falan geliyor aklıma, hayatlarının en kötü tecrübesini yaşıyorlar saatlerdir.

 4. OneLastTime dedi ki...

  Rectoa'nın dedigi şeyden sonra tabi ki o tarafından düşününce kötü,komikde gelmemeli zaten..Şimdi kötü hissettim kendimi, lost dedik de benzerligine güldüm:) yoksa içinde insanlar var sonuçta ve hala kayıp..

 5. Adsız dedi ki...

  kaybolan uçaktaki türk yolcu türkiyenin yetiştirdiği en önemli müzisyenlerden biriydi arkadaşlar..sizler kadar genç ve tazecik bir fidandı..brezilyaya uluslararası arp festivalinde ülkemizi temsil etmeye gitmişti...lütfen duyarlılık lütfen...

 6. Arkadaşlar Damat yazıyı yolcularla dalga geçmek aaçlı yazmamış zaten. Dikkat ederseniz yazının sonunda da belirtmiş. Dalga geçilebilecek bir konu değil zaten. Sadece eğlenceli komplo teorileri üretmiş.

  Umarım kurtulur herkes.


Leave a Reply