17.6.09

imdaaatttt!!! erkeklerr...

Yazan: Yesari Ka. | 17.6.09 | Kategori: , |
Yazı: imdaaatttt!!! erkeklerr...

Bu yazım erkeklere gelsin, bir uyarı niteliğinde değil, kendimi ve sevdiğim erkekleri de düşündüğüm için yardım çağrısı niteliğinde. Gelecek nesiller adına faydalı olabilmek adına. Kendimi feda ediyor olabilirim ama bunu yapmak zorundayım.

Size anlatmak zorundayım ve siz kendinizi toparlamak mecburiyetindesiniz, anlıyor musunuz beniii.Ben karışmam, ne yapın edin bu gidişatı değiştirin.

Bu kadınların iç yüzünü az çok tahmin ediyorsunuz ama sizin bildiğiniz iceberg’in görünen kısmı, yok yok ne görünen kısmı, siz bir iceberg olduğunun bile farkında değilsiniz henüzz.
Bunlar var ya, siz erkeler hakkında bir manifesto yayınlamış ve hasır altından tüm eşrafa dağıtmış , ne görebiliyorsunuz ne ele geçirebiliyorsunuz. Kutsal kadeh, pandoranın kutusu gibi bir şey bu. Var olduğunu tüm kızlar biliyor ama herkes sorulduğunda inkar ediyor.
Kadınlardan biri zor duruma düştüğünde veya bir erkeğe kancayı taktığında, atıyorum evlenmeye ikna etmeyi kafaya koyduğunda hooop haber uçuruyor topluluğun diğer üyelerine, “bana şöle şölee davranıyor naapmalıyım, onu nasıl ikna edebilirim, onu nasıl bi androide dönüştürebilirim, nasılll nasıılll nasılll….” diyor mesela.Başlıyorlar çatır çatır anlatmaya, şu şudur, şu şöledir böledir, bik bik bikkk bikkk, veriyorlar aklı, veriyorlar yol haritasını, salıveriyorlar sizin üzerinize. Haaa sanıyor musunuz ki söylediklerimde abartı var, olağandışçılık var, Yesari’nin hayal dünyasının engin denizlerindesiniz. Değil yaaa, valla da değil billa da değil. İlluminati halt yemiş bunların yanında, illuminatiye kurban olun siizz, kedi kesin bağışlanmak için. Sonuçlarını görüyorsunuz kendinizde, en yakınınızda, en sevdiğinizi arkadaşınızda, eşinizde dostunuzda.” Gitti dağ gibi adam gitti” demiyor musunuz. Haaaa, siz şimdi o kararları özgür iradenizle aldığınızı düşünüyorsunuzdur birdeeee . Hadi ordannnn. Kadınlar sizin altınızda ki slip donlarınızı alıp boxer giydirmiş haberinizz yokk. Alın adam yazmış şurda.Ama bu gidişata bir dur demezseniz daha nelerinizi alacaklar haberiniz yok, aklınızı alacaklar demiyorum çünkü güzel olanlar onu zaten ilk 3 sn içinde yapıyor..( bu sizi mecbur bıraktıkları alışkanlık ve şekil değişiklikleri ile ilgili başka bir post yazarım, yoksa bu yazı çok uzayacaakk çook, valla bakkk)

Bunlar o kadar hinn, o kadar zekii, o kadar fettan şeyler ki, birbirlerinden öğrenemeyecekleri bilgileri alabilmek adına aranıza “kanka” adı verdikleri casusları sızdırıyorlar aranıza. “ayy canımmm canımmm , kelebekim , bebekim, sen benim en iyi arkadaşımsıın, aramıza sevgilim bilee giremezzzs, biz seninle karşı cinsinde arkadaş olabileceğinin bir kanıtıyırz”. “ne kadar saçma birşey dimi kadın ve erkekten dost olmazmış, ama biz çok iyiyiz cikcikim”. Buna kanan safları (Allah onları nasıı biliyorsa öle yapsın, erkekten dost mu olurmuşşşşşşş, taş olursun vallaaa taşşşş)ve salıyorlar aranıza. Tüm kromozomlarınıza kadar öğrenip onları size karşı örgütlüyorlar. Bir süre sonra bakıyorsunuz mutfakta bulaşık yıkıyor, sevgilinizle alış verile gidip “buu pembeeee ne kadarrr şeker bi pembe diimiiii, bana yakışır mı aşkitooom” sorusuna hipnotize olmuş şekilde “evet, bence şu lila olanıda almalısın sevgilim”diye cevap veriyorsunuz.

Ayyy daha fazlasını yazmaya ne gücüm ne mecalim yokk.Bir offf çeksem karşı ki dağlar yıkılırrr.

Sakınnnn bana 'bizde kadınları tanıyoruz, hepiniz aynısınız zaten' geyikleri yapmayın. Çünkü siz “bir musluk havuzu tek başına 3 saatte doldururken 3 musluk kaç saatte boşaltır , ama aynı zamanda bir musluk hala akıyor, bideee bideee havuzla yüzen çocuklar var, onların yaşları toplamı ne ki , bak senn ne halt yicez” diye debelenirken kadınlar arkanızdan kız kıs gülüyor ve ortada bir havuz olmadığını ne zaman fark edeceğinizi merak ediyorlardı. Uzun bi cümle olduğunun farkındayım ama çok sinirlendimmm çokkkkk.

Derin devlet halt yemiş bunların yanında. Küçük oyunlar sonucu onları bir anda çözdüğünüzü zannederken aslında oyun yeniden başlıyor. Benim bile kafam karıştııı ama onların karışmıyoooo yaa, inanın karışmıyorr. Ve bu beni çok korkutmaya başladı. Hemenn kendinize geliyorsunuzzz ve artık hiçbirşeyin onların sandığı kadar kolay olmadığını gösteriyorsunuz onlara. Valla benim kalbim dayanmayacakk. Yarın birgün oğlum olur, hali hazırda 2 yakışıklı yeğenim var. Hani bu bahsettiğimmm cevval portakallara değilse bile onların yetiştirdiği kızlara aşık olurlar, onların elinde maymun olurlarrr ve ben hiçbirşey yapamam. O yüzden şimdiden kelebek etkisi şart, bu yazı çoğaltılsın dağıtılsın, elden ele dolaşsın bananeeee. Tüm sevdiğim erkekler adına istiyorum bunuuu. Lütfeenn duyun beniiiiii.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Tum sevdigin erkeklere uyari yazisi guzel olmasina guzel olmus yesari amaaa, pandora'nin kutusundaki bazi sirlar ve oyunlar acaip kalp kirikliklari ve dus kirikliklari ve erkek egemen toplumda sosyalize olmanin yandan yandan sizdirdigi minik taktiklerle de olusmus ve ogrenilmis...Yani buzdaginin sadece dibi kosesi gorunmeyeni degil, guclu bir de kaynagi var!

 2. Huhehe:))) bize birşey olmaz :))) çok dolmuşun sen yesari :)) boxerda giyerim slipte huhe:))

 3. işteee illuminati kadınlar grubunun lideriii Elizaaa :):P
  Eliza ya..inan kadınların kırıldığı kadar erkeklerinde kalbi kırlıyordur...ama bu konuda eşit değiliz kabul etmke lazım...bizim davranışlarımız da çoğu zaman yenilir yutulur cinsten değil...yaradılıştan farklıyız hassaslık konusundan...napsınn onlar naapsın::))

 4. tamam damat; sen zaten ne gitsen yakışırrrr:D

 5. Hahaha cok guldum illuminati kadinlar grubuna :) Tabii canim, kiriklik bilancosunda illa ki yuregi yanmis abiler vardir...olsun ben kadin dayanismasindan yanayim ;)

 6. Eliza ; bende kadın dayanışına karşı değilim...ama hep aynı açıdan bakınca sıkıcı oluyor yaa..hep geliş geliş nereye kadar...erkeklerde yerinde saymasın...geliştirsinler kendilerini ama dii miii:))

 7. sonuna kadar katılıyorum ! =P

 8. Evet kesinlikle erkeklerin boxer giymeye başlaması kadınların ayyy ne kro slip giyiyor demesinden sonradır. Ne alaka :P:p ama ben boxer giyiyoyrum haha:P

 9. İlluminati kadinlar grubunun daimi üyesi olabilirim siz kendinizi çok mu anlaşılır sanıyorsunuz ey erkekler! sizin davranışlarınızı çözmek için o kadar kadın toplanıyoruz kafa patlatıyoruz yine olmuyor aşk denilen sorunsal elimizde patlıyor.
  erkekler marstan kadınlar venüsten diyerek konuyu kapatmak istiyorum.


Leave a Reply