25.6.09

ey hafıza! kanıyor ne varsa süzdüğün...

Yazan: Yesari Ka. | 25.6.09 | Kategori: , , , |
Yazı: ey hafıza! kanıyor ne varsa süzdüğün...


Hani ünlü birileriyle aynı ortamda bulunursunuz, ama böle dip dibe filansınızdır. Çok coolsunuzdur nedense, ne bilim sanki yanınızda oturan karşı komşunuz züleyha gibi davranırsınız ya. Ağır ve mağrur kişiğinizle salınırsınız etrafında, hiç pas vermezsiniz. Ama içinizden çığlık atmak boynuna sarılmak filan geçer. Hah işte, ben öle davranamıcaam hiç bu tanıtacağım blog için.

Ayyyyyy bennn onu daha şukadarcıktan tanıyorum. Böleee nasıı anlatiim şimdi bu yazıyı böle yazdığım için kafama bişiy fırlatma ihtimali var ama kıyamaz bana.(taa izmir’den zor tabii bide) Çok seviyorummmm çook. Blog dünyasına ilk adım attım, adım bile sayılmaz emekleyerek girdim onu buldum nasıl bulduysam. İyi ki de buldum, tüüm yazılarını okudum ama tüüm. Sizde okuyum, ne demiştim hatırlayınız “ben birşeyi sevdim mi herkes sevsin isterim”. Aha bu en sevdiğim, hiç alınmaca darılmaca yok. Torpil değil vallaa bana ne. Maksat sizlere bi faydam olsun, dikkatinizden kaçmıştır , es geçmişsinizdir, olmadı hayatınızın hatasını yapmışsınızdır ama farkında değilsinizdir. Zararın neresinden dönerseniz kardır diyorum başka da birşey demiyorum.

Blogun bi kere URL adresine aşık oldum ben. Blogunaqsanabisiyolmasın. Var mı böyle birşey yaa.Bu nasıııı kendine çeken bi isim, nasıl sıcacık, nasıl böcekler, kelebekler, kuşlar çiçekler . Yani blogda hiç yazı olmasın ben bu adres için her gün tıklarım.Sanki beni çağrıyordu, bi korumacı , bi sahiplenici, bi “ne olursan ol gel”ci. Dedim ya emekleme zamanımda kucak açtı bana bu çağrısıyla. Bakın ne diyor “ sana bişiy olmasın”.(daha ne olacaktı bilmiyorum ama!!!)

Blogun adı “ey hafıza! kanıyor ne varsa süzdüğün...” yoruma bile gerek görmüyorum...

Ve bloggerımızın ismi “yesari’nin winstonu”... : )))))

Efendim namı diğer “winston wolf”

Blogda neler bulabilirsiniz zaten göreceksiniz, peki neler bulamayacaksınız ; bir kere klişe hiçbirşey olmayacak.Alışılagelmiş konular olmayacak, ne bilim blog kritikleri olmayacak. “Bu blogerlar da bilmem neye taktı, şuna taktı , buna taktı” gibi şeyler olmayacak. Öle taş gibi hatun resimleri, süslü püslü fotoğraflar, çok renkli resimler olmayacak. Bunları vaadetmiyorum size.
“Bu hafta vizyonda şu film vardı , şöleydii film böleydi”olmayacak. Hepsi olmasada okuduğunuz kitap yorumları ve film yorumları hiç okumadıklarınızdan,belkide varlığını bile bilmediklerinizden olacak. Şimdi şöle birşey var, yorumu yapılan filmlerin çoğunu benim gibi popüler kültür mağdurları ilk defa görüyor olacaktır ama izlemiş ve babalar gibi yorumlar yapmış olanlar var altına. Onlarla ilgili tespitim şu oldu vakti zamanında “ siz bana fazlasınız , ıı ıhhh”. Filmler ve kitaplar keşfinizi bekliyor anlayacağınız.

Sonraacımaaaaaa, bi laf ebesi bi kelime cambazı, bi anlatım ustası, bi kendine bağlayan, bi vazgeçilmeeezz, bi tatlıııı bi tatlııııı: ) ( kesin öldürecek beni kesinnnn) Yani siz yine de blogda temkinli hareket edin, benden uyarması . İnsan en çok sevdiğinden korkarmış ya o hesap yani.
Yesari...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. heee... iyi blog valla... ailece takip ediyoruz...

  2. yesari çk güzel yazıyorsun ayrıca güzel bloglar buluyorsun buda güzelmiş:))

  3. teşekkür ederim damatçımmm...teveccühünüz...
    çok güzell çook:)

  4. Adsız dedi ki...

    gelirsem çok pis öperim

  5. super blogdur winston wolf'u ben de pek severek okurum...yorumlara hemen doner yazilara yorum yapar, kendisi de yorum hallerinin msn sohbetlerine benzemesine bayilir bildigim kadariyla :) kendisini tanimiyorum, ama tanisam pek severim gibi geliyo!

  6. elizaaaaaa; ben daha çok seviyoruuummm...benim o benimm...paylaşamıyordum ama bak burda paylaştım...sevebilirsin izin veriyorummm:P:)) tanısan pek pek seversin eminim...ben de tanımıyorum o yüzden uzaktan uzaktan seviyorummm:))


Leave a Reply