3.6.09

Dilber hala DSmart reklamı | olele :)

Yazan: Damat Ferit | 3.6.09 | Kategori: , , , |
Yazı: Dilber hala DSmart reklamı | olele :)

Yesari ve Delinin Biri'nin gelmesiyle büyüyen BlogMania ve Ales'ten aldığım yüksek puanın gazıyla bu muhterem yazıyı yazıyorum.:) Bahanem var:) Konu ne dersen aynı lan işte:)) Reklam yine bir tane:)) Başka konu bulamıyorum malzeme yok yok:)) Böyle yazmamı istediğin konu varsa söyle çekinme bana ulaşabileceğin telefon numaram 0 900 909 99 999:))) Ara beni boya beni huhe:))

Galiba Avrupa Yakası dizisi tarihe karışacak yakında işte oranın sevdiğimiz karakterlerinden evimizin halası Dilber Hala'yı bizim D-Smart sen tut reklamda oynat. Yaa çok ilginç değil mi:)) Çok güzel bir reklam olmuş arkadaş. Pepsi'en daha iyi bir eçim yaptıkları ortada bir kere:))

Ayrıca reklamı çekenler süper bir senaryo hazırlamışlar. Her kanal için ayrı bir dekor eşliğinde Dilber Hala kah yüzüyor kah arkasında kanatları Victoria Secret's mankenler gibi salınıyor. Bir an Adriana Lima sandım:)) En sonunda reklamın bir direk var striptiz için galiba:)) Mesaj açık ve net huhe:))

Kısaca sadete gelirsek eğer bir işletmeci olarak beğendim reklamı. 10 üzerinden 8 points verdim. O iki puanı nerden kırdın dersen. Gıcık biri olduğumdan 10 puna vermedim. Öyle ottan boktan puan kırdım:)) Daha güzel olabilirdi huhehe:))

Bir dahaki reklama kadar esen kalın:)) Pepsi yaşatır seni pepsiii:))Ahh pardon karıştı huhe:)) Reklam videosunu upload etmedim bu kez siteniz.org diye bir siteden alıntıladım. Zaten videonun üzerinde yeterince reklamı bulunuyor:)) Hadi BlogMania'da bedava reklam oldu sitede huheh:)) Teşekkürler ediyoruz ona da paylaşım için. Emeğe saygı:) +rep :)