15.5.09

Sansüre Sansür hareketi hızla yayılıyor !

Yazan: Ukturk | 15.5.09 | Kategori: , , , |
Yazı: Sansüre Sansür hareketi hızla yayılıyor !

Sansüre Sansür hareketi bugünlerde yeniden canlandı diyebiliriz. Tamamen gönüllük esasına dayanan bu hareket şu sıralar yayılma evresinde. Umarım daha büyük mecralarda da ismi duyulacak. Tabi bunun daha çabuk gerçekleşmesi için sizin gibi ülkesini seven insanlara ihtiyacı var bu hareketin. Herşeyi devletten ! beklememek lazım.

Eğer ilerde bu yazıyı okuduğunuz blogu ve diğer birçok blogu okumaya devam etmek istiyorsanız, elinizin altına bulunan hergün bilmem kaç kere girdiğiniz siteleri , örnek mi istiyorsun mesela Facebook, Friendfeed, Twitter daha bunun gibi birçok siteyi,platformu kaybetmek istemiyorsan, daha da önemlisi sadece inernet olarak algılamayın özgürlük alanını daraltmak istemiyorsan sen de tepkini koy en azından safın belli olsun.

Nasıl yapacağım diyorsan. Buradan gerekli bilgiyi alabilirsin. Görselleri bilgisayarına indirip kullanabilirsin. Daha da çok birşey öğrenmek istiyorsan bana sor bende bilmiyorsam bu hareketin başlatan değerli kişilere sorup sana söylerim. Bahane yaratmayın bana:P:p Bak koskoca Eurosport spikeri ne demiş. Bu gole mahkeme kararıyla erişim engellenmiştir:P Heytt:P İzle de gör aslanı:PVideoyu izledin gördün değil mi? Başın taşlara vurabilirsin. Normalde buna izin veririm ama vurma şimdi sen harekete katıl bir banner koy veya yazı yaz benim yaptığım gibi. Bukonu hakkında yazılmış yazıları Facebook gibi sitelerde paylaş ya da salak salak videolar paylaşacağınıza bu videoyu paylaşın. :P

Başlıkta da dediğim gibi Sansüre Sansür hareketi hızla yayılıyor sen de katıl yaya kalma..! :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 0 Sesime ve fiziğime güveniyorum:


Leave a Reply