13.5.09

Nasıl zayıflarım Damat Bey bir yolu var mı? var:))

Yazan: Damat Ferit | 13.5.09 | Kategori: , , , , , , , , |
Yazı: Nasıl zayıflarım Damat Bey bir yolu var mı? var:))

Şu Eurovision olayında, Hadise'nin ağaç gövdesi bacaklarını ve dilim dilim göbeciğini görünce içim acıdı lan. Hadise'nin durumunda olan genç kızlarımız vardır değil mi? Vardır vardır:))) Ben şahsen bizzat kendim üçgen vücutlu, böyle kocaman kasları ve fit olan biri olarak huhehe:)) siz şişkolara ay pardon balık etli bağğyannlara nasıl zayıflayacağınızın bilmem kaç yoluna anlatacağım. Çok bilgilendirci olacak çok. Edebiyatta buna Didaktik blog yazısı diyorlar. Şimdiden bilgilendirmeye başladım:))

Yes this is a blog. I am Damat Ferit .I love you:)) Öncelikle az yiyeceksin güzel kızım. Öyle homili gırtlak yemekle olmuyor zayıflamak. Şöyle bir çemkiriş geliyor hemen, "Amaaa ben spor yapıyorum Damat Bey sonra da acıkıyorum birkaç birşey atıştırıyorum. Şekerim düşüyor ne yapayım" Cevap: Spor yaparak verdiğin 100 gramı o yağlı karbonhidratlı iğrenç :)) şeyleri yiyerek o 100 gram gidiyor üstüne bir 100 gram ekliyorsun. Olmaz az yemek birinci şart yoksa dünya gibi kalacaksın ömrün boyunca. Küçük veletler lan baksana kaç kaç yuvarlana yuvarlana birşey geliyor. Bir cisim yaklaşıyor komutan Logar:)))) hehe:D

Zayıflamak için pilates yapabilirsin ikinci olarak. Ebru Şallı ablamızı görüyorsunuz. Maşallahı var cillop gibi. Duyduğuma göre yukardaki birinci şarta uyanlar pilates ile birlikte istedikleri kiloları veriyorlar ve yaza hazır giriyorlar. Kışın yine yiyecekler :))) Pilates TV8 de sabahları izle. Oldu 2.


Şunu da söyliyeyim öyle günlere gidiyorsunuz sonra pijama partileri yapıyorsunuz orda sana arkadaşın Ayşe Fatma Hayriye böyle güzel güzel Kekler, pastalar, börekler neler neler yapmış önüne koymuş yesene kız diyor. Yeme onları sakın:)) Getir ben yerim hem sevap öğrenciye bakmak:)) Onlar senin düşmanın sen yedikçe onları kocaman göbiş oluyor. Neymiş günlerde toplantılarda atıştırmak yok. Bir salatalık ye yeter:)) huhe:)) Şekersiz bir de çay.:))

Zayıflamak için önce diyeti girmelisin. Öyle oturayım zayıflayayım yok malesef. Hangi diyeti yapalım peki. Seda Sayan diyeti var Gülben Ergen var Sibel Can daha iyi diyorlar kız yok yok Ebru Şallı diyeti yapalım biz... Nayırrr hiçbiri değil gidin doktorunuz belirlesin diyetinizi lan. Kızdırmayın beni sonra neden zayıflamadım diyorsunuz.:)) Bünyeden bünyeye fark var. Asabımı bozmayın.:)) Ama yok doktora gitmem ben diyorsan Sarımsak Çayı diye bir nane varmış. Google a yaz çıkar. Ondan için. Jolie teyzemiz öyle zayıflamış:)) Hadi bir koşu içte gel içtikten sonra bir sakız al ağzına kokmasın üğğ:)))

Bunlardan başka neler mi neler var neler. Sektör olmuş bu zayıflama. Bu kadar şişko varken zayıflar nerden para kazanacak sizin üzerinizden tabi. Ne yöntemler varmış daha meselaaa Hipnoz ile zayıfalama, bu şöyle birşeymiş felsefesi şu yani:)) asıl doyması gereken yerimiz midemiz değil beynimizmişş. Hipnoz ile beyne diyorki doydun sen lan yeme artık diyorlar. Beyin de cevap veriyor daha ne yedim ki lan az daha yiyeyim. Bu cevap gelince hipnoz yoğunlaştırılıyor. Beyin tamam lan tamam yemiyorum burnumdan getirdiniz. Daha da yemem diyor ve zayıflıyorsunuz:)) Ne kadar faydalı bilemiyorum:))


Bir diğer yöntemimiz Ayuveda ile zayıflama. Uzak doğu sporu gibi ismi var. Bence kesin zayıflatır sizi:))) Bunda da yağla yapılan masajlar, buhar banyoları ve bitkisel terapiler vaamış mesela. Buna göre beden tipi varmış:)) Kapha, Vata ve Pitta dieye. Atos Portos gibi yani lan huhe:)))

Bir de Akupunktur var biliyorsunuz onu zaten. Kulağundan falan böyle iğne batırıyorlar. Böyle garip bir şey:))) Bu da faydalı olabilir sevgili şişko ayy yine pardon balık etli bayanlar:)))

Ohh bitti yeter. Ödev yapcam daha ben. Zayıflayınca haber edersin değil mi Pakize:)) Başka yöntem kaldı mı ki sanmam yoktur:))

Damat Ferit Zayıflama Merkezi sundu:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. hahahahaha...yine süper bir yazı olmuşşş damat...açıldın sen açıldınn...hadi bakalım başımıza yüzyılın bloggerı kesileceksin:))

  2. Huheh olabilerr:)) Ama daha çok yüzyılın proxy cananavarı seçebilirler. Yakaladım bırakmam anlatacam:))

    Portoriko daki ünivrsitelerin kütüphanelerinin proxy serverlarına sızıp oradan ücretli makele veriabanlarına sızıp makale indiriyorum...:)) Çok büyük vurgun yaptım hehhe:)) Akademik aşk işte neler yaptırıyor huhe:))

  3. özlem dedi ki...

    kaşınıyorsun sen anlaşılan o balık etli bayanlar üstüne çullansında gör sen dünyanın kaç bucak olduğunu:))


Leave a Reply