27.5.09

My Best Friend's Girl | arkadaşımın aşkısın neclaa

Yazı: My Best Friend's Girl | arkadaşımın aşkısın neclaa

Bu akşam sinemaya gideceğim. Sizinle de paylaşayım. Romantik komedi filmlerini çok seviyorum. Daha bir mutlu oluyorum. Mutluluk hormonu denen şey daha çok salgılanmaya başlıyor bir hoş oluyorum. Yüzümdeki sırıtma bir süre hiç gitmiyor:))

Gideceğimiz filmin adı Arkadaşımın aşkı (My Best Friend's Girl). Zaten ülke olarak bu arkadaşımın aşkısın triplerine çok alışığız. Ümit Besen abimiz az kederlendirmedi bizi o naif romantik şarkılarıyla heuhehe:))) Onünçün bu filmi de seveceğimi umuyorum. Yorumlara falan baktım giden arkadaşım vardı ona sordum film çok güzel dedi iyi vakit geçirmek istiyorsan git kanka kaçmaz didi:))

Kız arkadaşlarınızı götürebileceğiniz güzel bir film ayrıca anladığım kadarıyla. Kavgalı dövüşlü filmlerden daha iyidir. Ne güzel komik komik, romantik romantik:)) Filmin oyuncuları ise güzeller güzeli Kate Hudson ve American Pie'dan tanıdığımız Jason Biggs var. Bir iki adam ve kadında var işte bilmiyorum onları:)) Filmin konusunu film siteleri şöyle açıklamış mmm:))


Çok güzel, akıllı ve dikbaşlı Alexis, Dustin’in hayallerindeki kadındır. Ancak birkaç haftalık flört döneminin ardından aşk sarhoşu Dustin’in gözü açılmaya başlar. Alexis’in ilişkiyi sürekli olarak yavaşlattığını anlama noktasına gelmiştir. Kadını gerçekten kazanabilmek için çaresizlik içinde en iyi arkadaşı Tank’in yardımına başvurur. Kendisini “geri tepme uzmanı” olarak tanımlayan Tank, kadınları önce baştan çıkartıp sonra adeta delirterek onlardan ayrılma konusunda ustadır.

Sevgilisi tarafından bir kenara fırlatılmış erkeklerle sözleşme yapar, onların eski-sevgilileriyle ilişki başlatarak o kadınlara hayatlarının en berbat ilişkisini yaşatır. Öyle iğrenç bir deneyim yaşatır ki, onunla ilişki kuran kadınlar en kısa sürede eski sevgililerine geri dönüş yolları aramaya başlar.

Ancak sihirli değneğini Alexis üzerinde denemeye kalkışan Tank, hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalır. Alexis onun blöfünü görebilen ilk kızdır. Alexis’in zekası karşısında şaşkına dönen Tank, en iyi arkadaşı Dustin’e duyduğu sadakat ile onun kız arkadaşına hissettiği tuhaf çekim duygusu arasında bocalamaya başlarken iki arada bir derede kalacaktır.


Çok mu uzun oldu ne:))) Filmin konusu böyle işte. Türk filmi tarzı olmasa da eğleneceğimi umuyorum. Siz de gidin. Bana komisyon veriyor yapım şirketi ondan söyledim:)) Bizim arkadaşımın aşkısın şarkısını sözleri de şöyleymiş huhehe:)) malısın falan diyor çok fena:))

Arkadasimin aşkısin
Hakkim yok seni sevmeye
Çiktin karsima ne diye
Sen baskasinin malisin
Kalbim bunu nerden anlasin
Unutmam lazim çünkü sen
Arkadsimin askisin

Kaderin oyunu bu bana
Göstermesin seni bana
Karsimda olsanda bakmam
Arkadasimi aldatmam
Isterse kalbim aglasin
Arkadasimin askisin

:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 11 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. anamm..sen ıssız adama da kız arkadaşını götürdün mü damaat...neyse senin ıssız durumun yok, bu filmin baş karakterine de benzemiyorsun...tamam götürebilirsin kız arkadaşını..
  çok güleceksiniizz çok...yani ben gülmüştüm...sevgilimle izleseydim güler miydim ki:S:S
  bilmiyorummm ama uzun zaman oldu ...heralde bi yamuk durum yoktu yaa filimdee:P:P

 2. Yok götürmedim çünkü gitmedim huhehe:))) hayatımın en kötü filmiydi o yaa:)) yoktur ya ne olacak yamuk durum:)) eğlenelim yeter ama dediğine göre çok eğlenceli iyi seçim yapmışım:))

 3. BU arkadaşımın aşkısın geyiğini kaç kişi yaşamıştır bilmiyorum ama hep olası bişey gibi geliyor bana.Gidip görmek lazım senin yazı fos ekmek çıkmaz :D

 4. peri evet olabilitesi (kelimeye bak :)) çok yüksek bu kankamın aşkısın durumları:)) dikkatli olmak lazım:)) fos çıkmaz inşallah çıkmaz çıkmaz:))

 5. Bence kesin öpüşmüşlerdir bide.Arkadaşımın aşkısın ama aklımda kalmasın demiştir.Öp lan öp bence yani ((:

 6. bu öle arkadaşının aşkı klasik durumu değil...gerçeten farklı bir yorumla izleyeceksiniz...gidin gidinnn:))

 7. yazın en güsel gidilesi romantik-komediler..:) gidiciim bu filme

 8. peri huehehe:)) hahahaa:))) kesinlikle affetmez ben olsam ben de affetmem huehe:)) koptum:D

  yesari yeniliklere açığım :)) ufkum genişlesin:)

  shenem git git, romantik komedi gibisi var mı yaa:))

 9. gayet güzel bi flim ama abartılacak kadar bı yanı yok gercı bu flım kıtlıgında ılac gıbı gelır

 10. güzelse söle bana:P ona göre indireyim:P:p

 11. Evet çok güzeldi acaip mutlu oldum filmde:))) Kaan güzel güzel linki atarım sana ben de var:))


Leave a Reply