19.5.09

Kadın beyni nasıl çalışır (resimli anlatım)

Yazı: Kadın beyni nasıl çalışır (resimli anlatım)

Bugünkü konumuz çok mu çok önemli. Kadın beyni nasıl çalışır biz erkek kullardan farkı nedir bunu tartışacağız hep birlikte. Çok önemli yani öle böle değil:) Tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan çıkar kadar önemli bir şey bu:))

Bir program kurulumu nasıl resimle anlatılıyorsa ben de size kadın beynini resimle anlatacağım. Bir program kadar karışık çünkü. Anlamayanlar soru sorabilir. Ek ücrete tabidir:))Yukardaki resimde de gördüğünüz gibi kadın beyni tamı tamına 10 merkezden oluşuyor. Tabi bunların alt bölümler lobları falan da var. Bu resimli anlatımdan erkeklerde kadınları nasıl mutlu edebileceklerini anlayabilirler aslında. Bu 10 önemli merkezi mutlu ederseniz siz de istediğinizi elde edip öutlu olabilme ihtimaliniz var.Evet sadace bir ihtimal sizin şansınıza, kısmetinize, kaslarınıza, cüzdanınıza bağlı birşey bu:))

Aslında tüm merkezler önemli ama özellikle Çalçene merkezi ve bunun bir türevi olan dedikodu merkezi ve erkekler için çekilmez bir çile olan "ben sana demiştim merkezine" dikkat. Bunlar kadıların 24 saat boyunca en çok yaptığı olaylardan biridir. Her ortamda her fırsatta yaparlar bu aktiviteleri. Gaylarin hadi feminen erkeklerin kadınlara neden sempatik geldiğini sanıyorsun ey erkek:)) Tabiki onlarla da dedikodu yaptıklarından seviyorlar.

- Ayyy Itırcan biliyo muusunnn Damat beni aldatıyoooo
- Boyu devrilsin bu erkeklerin tatlım hepsi aynııı.. huehhe:))

İkinci önemli merkezimiz ise yaşgünleri ve yıldönümleri merkezi. Hayatta ihmale gelmez. Hele bir unutun hayatınız kayar lan:)) Bu özel gün saçmalıklarını unutmazsanız sizden kralı yoktur. Arkadaşlarına hava atması için bir sebeptir bu bazen eğer hediyeniz güzel veya bazısına göre değerliyse (maddi olarak)...

- Aylin kızz bak yeni oyuncağımm. Bu da anahtarı
- Ahh kız ne ki o
- Damat evlilik yıldönümümüz için almış bilme ne model ama 100.000 dolar yaaa
- Ne kadar şanslısın şekerim bizim ki dün ne yediğini unutmuş yıldönümümü hatırlayacak sanki. (İçinden keşke Damat benim olsa diyor belki!):))
- Hahhaha nasıl morarttım hasbayı (içinden) dışından> üzülme boşver sen haketmiyorsun bunları.:))

Son önemli merkezimiz ise alışveriş merkezi ve ayakkabı merkezi. Bırakınız yapsınlar bırakınız efendim.. Alışveriş yapınca kadınlar hani bu be sana demiştimler azalabilir ama tamamen bitmez. Mutlu olurlar ayakkabı çanta koleksiyonu yapmaktan. Koleksiyonculuk güzel birşey bırakın yapsınlar:)) Kafanız rahat eder biraz:)) O alışverişteyken siz de kankalarla okey atıp sağa solu rahat rahat kesebilirsiniz:)))

Bunun erkek beyni versiyonuda var onu bir kadın blogger yapsın okuyalım. Biz neymişisz efendim:)) Var mı bizim gibisi:)) Biz ne istediğimizi biliyoruz huehh:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 19 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. bence "kaşınıyorsun" damaaaaattttttt!!!!!!

 2. bu arada yeni header şokk şekerr...yaz aylarına uygun ve sizin sevimliliğinize de sevgili blogmania yazarlarııı:))
  (böle yalakalık görmedim dicem ama yok yaa hepinizi seviyorum)

 3. @ Yesari evet biraz alerji olmuşum galibee:))) kaşıntı var huhehe:))) Headerı ben yaptım ben ben:)))

 4. "Bunun erkek beyni versiyonuda var onu bir kadın blogger yapsın okuyalım"

  neyi yapsın anlamadım? erkek beyni mi? var mı öyle bişey? bizim 10 programlı da olsa birer beynimiz var ama..:)

 5. huehhe:)) demesi kolay google görsellerde arayın çıkar erkek beyni resmi:)) bakalım neler yumurtlayacaksınız onu merak ettim ben:))

 6. gugıl görsellerden arıycaz bi erkek beyni ya, sonunda bu da oldu aman Allah'ım, hiç kalmadı yani :Pp

 7. erkek beynini bu kadar uzun anlatamayız ki, 'düz mantıkla çalışır.' bu kadar. Ama bu iyi bi şey keşke kadınlar da öle olsa biz bile kendimizi anlamıyoruz ki kafamız karışık hepimizin ayrıntılarda takılıp kalıyoruz =)

 8. kadında olsak beynimiz var ve belli başlı birşeylerle çalışmakta kuzum. Kadınlara kalkıp yaz diyorsunda yemek-bira-seks-futbol dörtlüsünden başka birşey yokki kafatasınızın içinde kalkıp yazalım diğğmi ama :D

 9. Hahahha:P:p Kadın beyni:P Damat intihar etmişin resmen:P Ama Bi dostun yorumu manyak
  "gugıl görsellerden arıycaz bi erkek beyni ya, sonunda bu da oldu aman Allah'ım, hiç kalmadı yani"

  hahha:P Bence de kızlar yazın bir yazı ben de bekliyorum:P

 10. ver gazııı zeuss ver gazıı:D

 11. ukturk sensin manyak

  (madem öyle işte böyle, aha bu kadn beynimle yanlış anladım lafını oldu mu:P)

  peki, peki yapmayan erkek beyinli olsun..

 12. huhehe:)) daha yazmamışsınız :)))

 13. yazdım gel buyur damat efendi

 14. hmm madem öyle işte böyle,

  http://tuslarintikirtisi.blogspot.com/2009/05/erkek-beyni.html


  :P

 15. yanlış anlama merkezi diğer lobun tamamı olsa gerek :))

 16. ya bazen yazmış olmak için bi yazıyosun anlamıyorum ki:S

 17. @Caponizmatrix yok canım isteyince yazıyorum yanlış tespit:))

 18. Adsız dedi ki...

  bu adam guy bence

 19. Hassiktir surdan kaltak erkeklerde beyinin krali var asil butun kadinlarda beyin diye birsey yok.kafalarinin icinde beyin yerine bok var.senin gibi fesat orrospularida aksamdan sabaha kadar ciyak ciyak diye bagirttirarak catir catir boklu gotunden sikmek lazim. Belki o zaman olmayan akli 100 de 0,1 oranda yerine gelir bu da bir mucize olur.


Leave a Reply