12.5.09

...hande's closet...

Yazan: Adsız | 12.5.09 | Kategori: , |
Yazı: ...hande's closet...


Bir moda bloglarıdır gidiyor blog aleminde... Ayrı bir ortam olmuş ve zaman geçtikçe artıyor. Ben de mi açsam. Yalnız benimkiler heralde anneanne'den kes biç, anneden kısalt, arhavi rus pazarı, fındıkzade pazarından seçmeler diye olur. Moda blogları adı üstünde olsa gerek para sıçarsam mağazaları talan edebilirim.

Kanımca bloglar moda dergilerinin yerini tutar gibi. Pahalı dergilere para vermektense daha orjinal tarzlar sergileyen blogları bedava okumak daha güzel... :) Gerçi dergi okumanın yeri de ayrıdır... Neyse... Takip ettiğim moda bloglarından birini önünüze sereceğim ve anladığım kadarıyla da baya ünlü bir blog... Dünyanın her yerinde ki bloglar bu hatunu sayfalarında yer vermiş.

Dadadada! Karşınız da hande's closet... Blog sahibi çok tatlı bir kız kanımca... Farklı bir siması var ve tarzını da severek takip ediyorum... :) Keyifli okumalar... Modayı kalbinizde yaşayın! Nasıl bir cümle olduysa artıkın :P...Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Moda bloglarını seviyoruz:))) Bu blogu bilmiyordum ama velakin epey popüler gibi gözüküyor:)) blogtaki resim boyutları da devasa boyutta:))

 2. Adsız dedi ki...

  uheuhe :D evet... çok büyük biraz daha ufak olabilirdi kanımca. Açarken kaasıyor! :)

 3. yalnızca kızın yüzü çok iyi bence fotomodellik yapabilir sevdim çok:)

 4. bloğunda bana yer verdiğin için çok teşekkür ederim :)
  sevgiler,HANDE...

 5. güzel blogmuş ben de bilmiyordum böyle bir moda blogu olduğunu artık öğrenmiş olduk.. Handeye teşekkürler:P:p

 6. aaa bayadır takip ettiğim bir blog seviyorum kendisini,bide kıskanıyorum ya offf bu modabloglarını ilerde bende yapicam:)

 7. carla's closet var dünyada en popüler bu tür bloglarda...

  bi cümle bu kadar devrik olur :)

 8. nolmuş bu bloga kaybolmuş galiba

 9. evet kaldırılmıl diyor yazık olmuş ama

 10. hadi ya bakamadan gitmiş bloggg


Leave a Reply